Golf 8 içerir

Bir golf 7 comfortline kullanıcıs olarak , dün bayiye gidip inceledim ve beğenmedim. Malzeme kalitesi olarak geriye gitmiş. Eski kasada comfortline pakette bile standart olan spor koltuklar style pakette geliyor ve 1.0 style paket 320 bin gibi bir fiyat, 320 bin fiyata 1.5 motor seat ateca var ve daha dolu bir araç.  Golf için bu fiyatlar çok yüksek bence.

@skysoblue85 katılıyorum ben de bugün inceleme ve fiyat teklifi alma fırsatı buldum.

donanım/teknik olarak rline=style paket, rline eskisi gibi sportif tasarım farklılıkları bulunuyor.

bu arada 1.5 rline 415K 1.5 style 386K teklif verdiler (2side sunrooflu)

1.0 style'a 348K verildi sunrooflu.

Ek olarak kendi aracımın dolu olması sebebiyle dedim hangi donanıma ne ektra paketler ekleniyor neler var elinizde konusu açıldığında sadece rline'lara eklenerek geldiği, pandemi sebebiyle özel sipariş alınamadığını söylediler.

taksit konusundan haberleri yok, herhangi bir kredi/faiz kampanyasının aralığa kadar olmayacağını söylediler.

Ek olarak ekletilenler arasında headup display/şerit takip yoktu, sadece harmon cardon ses sistemi ön+arka koltuk ısıtma vardı ve 450K dediler  (1.5 rline)

usulca borusana doğru yol aldım :D

şaka bir yana iç kalitesi ve konsolu bana biraz boş/ucuz geldi açıkçası. bagaji kapama tuşu fln beklerdim en kötü yok, eskisinin aynısı motoru saymasak golf 7.75 diyeceğim :D

Dönem araçlarımıza iyi bakma dönemi...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bugün ben de aracı showroomda inceledim ve memnun kalmadım. Özellikle media ekranı hyundai ekranı gibi. Style paket comfortline gibi olmuş. Highline karşılığı yok rline da dışı güzel ama koltuklar hoşuma gitmedi. 2018 1. 4 highline aracım var. Golf 8 i görünce aracımı daha Bi sevdim diyebilirim. Audi de 1.0 lar 370 binden başlıyormuş ama golfe göre daha tercih edilebilir olmuş. 405 bine de tiguan Elegance satılmış. Fiyatlar maalesef aşırı yüksek

Golf7-7.5 candır demeye devam.Doğuş'tan şu deli jant(reifnitz) stoğunu sorduruyoruz,stok haberi gelirse siparişini veriyorum inşallah.Geçen eylül'de yoktu mart gibi irtibata geçin demişlerdi.Yarını 4gözle bekliyorum
be98d15f005af5b47db129fc7105598e.jpg

Daha önce de yazdım. Bence bu aracın alınabilir en albenili donanımı R-line. Fiyat 400’e yakın. O da standart dandik ekranla geliyor. Üzerine discover pro harman kardon vs. vs. eklediğinde fiyat arşa çıkmakta. O fiyatlara çıktığında da kesinlikle Tiguan R-line en mantıklı seçenek olur. 

Daha önce de yazdım. Bence bu aracın alınabilir en albenili donanımı R-line. Fiyat 400’e yakın. O da standart dandik ekranla geliyor. Üzerine discover pro harman kardon vs. vs. eklediğinde fiyat arşa çıkmakta. O fiyatlara çıktığında da kesinlikle Tiguan R-line en mantıklı seçenek olur. 
Hocam o fiyata suanda passat elegance var yaw 😀 golf bence farkli birseyler deniyor. Siyaset ile bilikte gidiyorlar. Bugün açıklanan Ford Otosan ve Wolksvagen yatirimi ile kredi taksitlerindeki artis ayni masadan cikti emin olun. Bu ulkede Filler yürür bizde eziliriz hocam. Bu laf böyle değildi ama neyse yaw 😀

@IBS6134 aynen katılıyorum hocam ama fiyatlar düşecek diye bekleyen arkadaşlar vardı onlar adına ve kendi adıma üzüldüm
Zaten Bu araçları alamayız bakıp geçecez artık

@palsak hayirlisi ama Ata sözlerimiz var hocam biri geldi aklıma TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ. Bizim ekonomimizin tam anlamiyla aciklamasi bu. Dikiş tutacak tarafi kalmadi hocam. Arabalara taksit yaparlar millet taksit seviyor alirim der. Ama evdede aynisini yaptilar fiyatları iki katina çıktı satamadilar. Yani 200 binlik arabayi 300 bine almak akıl karı değil şuanda.. 

@IBS6134 bugünün haberi;

şubatta konut fiyatları arttı buna rağmen satışlar azaldı.

Alan yok ama hala yükseliyor tuhaff

@palsak hocam ülkedeki insan kalitesinin resmi bu maalesef 😀 Fırsatçılık konusunda dünyada yarışacak rakibimiz yokk... Emlak konusu cok ayrı zaten...

@palsak hocam ülkedeki insan kalitesinin resmi bu maalesef 😀 Fırsatçılık konusunda dünyada yarışacak rakibimiz yokk... Emlak konusu cok ayrı zaten...
Biz bu ülkede deprem olduğu zaman kiralari yukarıya çıkartan milletiz ne bekliyorsun ki Hocam... Ama Müslümanız elhamdülillah... 

Geri
Üst Alt