Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

skysoblue85

Üye
 • İçerik sayısı

  299
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

skysoblue85 last won the day on 10 Şubat tarihinde

skysoblue85 had the most liked content!

skysoblue85 Hakkında

 • Derece
  çavuş
 • Doğum Günü
 1. @ilkerozturk adresi var mı , internette bulamadım ?
 2. Mirrorlink 2016 Aralık apk'sı ile denedik arkadaşın M8 telefonunda çalıştı.
 3. Ben HTC tavsiye ederim bütün modellerinde MirrorLink var.
 4. Arkadaşlar RCD 330 plus ile ilgili bir video buldum, hatta Patrick GPS modülünü de satıyor, yeni cihazda bu tip özellikler varsa süper olur. https://tr.aliexpress.com/store/product/GPS-Module-For-RCD330-Plus-Desay/523203_32796231817.html?spm=2114.12010612.0.0.dKDnPI
 5. o zaman ışık paketi var, otomatik kararan ayna var . Yeni nesil aynaların nasıl kapatılıp açıldığını bilmiyorum, ben de eski nesil ve ayna altında düğmesi var , oradan kapatıp açıyorum.
 6. Comfortline'da ışık paketi alınırsa kararan dikiz aynası geliyor. Sizin araçta otomatik yanan farlar var mı ? Eğer varsa ışık paketi vardır. Bir de aynanın altında ışık var mı ?
 7. Bende var , eşimin ablası araba alınca verdiler kullanmayacağı için oda bana verdi. Sadece Telefonu veya anahtarlığı bulmak için ses çıkırıyor, başka bir işe yaramıyor. Bluetooth bazen eşleşiyor bazen eşleşmiyor tavsiye etmem.
 8. Bu cihaz Golf 5 -6 için, Golf 7 için olan yeni çıkıcak ve adaptör'e gerek yok. Dezavantajı cd çaları yok.
 9. Teşekkürler Eren, bir gelsin göreceğiz bakalım, ona göre sipariş geçeceğim.
 10. Arkadaşlar aklıma takılan birkaç soru var bu cihaz ile ilgili. 1. Cihaz üzerindeki etiketlerden,bu cihazın Desay üretimi olduğu belli değil ve genel de noname ismi ile geçiyor, Desay üretimi ile arasında kalite farkı var mıdır? 2.Golf6 Cihaz resimleri videolarını incelediğim de , cihaz üzerinde Car menüsü yok görünüyor, Golf 7 cihazda var mı bu menü ?
 11. Elindeki Golf 6 içinmiş, 2 hafta sonra gelicekmiş ürünler, hem mirrorlink hem de carplay var. Patrick'te benzer ürünün Golf 6 versiyonunu Patrick 1154 TL'ye satıyor . Fiyat biraz yüksek geldi, başka satıcılardan bakmak gerekli. https://tr.aliexpress.com/store/product/Carplay-RCD330-Plus-6-5-MIB-Radio-For-Golf-5-6-Jetta-CC-Tiguan-Passat/523203_32791999739.html?spm=2114.12010612.0.0.ZYARuk
 12. Biraz önce ender ile konuştum , eline gelecekmiş haftaya, 1200 tl fiyat çekti . Keşke hem android hem car play uyumlu olsa o daha bomba olur. Android'çi olduğum için eski versiyonunu düşünüyorum şimdilik.
 13. İzmir- Key Museum Arkadaşlar İzmir Torbalı'ya yolunuz düşerse mutlaka gitmenizi tavsiye ederim , bence Türkiye'nin en kapsamlı otomobil müzelerinden biri.