Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

skysoblue85

Üye
 • İçerik sayısı

  282
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  2

skysoblue85 last won the day on 10 Şubat tarihinde

skysoblue85 had the most liked content!

skysoblue85 Hakkında

 • Derece
  çavuş
 • Doğum Günü
 1. @tolgaoHocam yukarı bak istersen 40 lt ler var
 2. Ümraniye'den- Balta Limanı arası, çok kasarak yaptığım rekor yakıt tüketimim.
 3. İstanbul içi 1 km yolu 31 dakika da aldım, işte rekor tüketimim
 4. Bu da İstanbul şehir içi rekor yakıt tüketimim , 31 dakika da 1 km gidebildim
 5. Aralık ayı İstanbul ortalamam
 6. İstanbul,Nisan ayı Boğaz içi köprü trafiği 24km/h ortalamam.
 7. @axi2934Teşekkür ederim hocam, bir ara ihtiyaç vardı , eşimin telefonuna bakıyordum, yeni telefon alınca ihtiyaç kalmadı.
 8. @axi2934 Hocam amazon.co.uk'ye filan baktım Türkiye'ye göndermiyorlar, galiba akü olduğundan dolayı gönderimi yasak olabilir. Son zamanlar da gümrük işleri sıkılaştırdı, telefon için batarya bile getirtemiyoruz.
 9. Yabancı sitelerde var hocam ama Türkiye'de bulamadım https://kidselectriccars.co.uk/kids-electric-cars-c-1/12v-licensed-vw-golf-gti-ride-on-car-with-leather-seat-p-586.html#.WJBLxFOLTZ4
 10. Kodlamayı tam hatırlamıyorum , Ender'de ekrana gelen park sensörü sekmesini disable edince çalıştı.
 11. @Anilatay Adaptation üzerinden park sensörünü kapatıp tekrar deneyebilir misiniz? Benim park sensörü çakışma yaptığı için sizin gibi kamera görüntüsü ekrana gelmedi.
 12. @Mertcan21 Hocam , Golf istediğiniz biliyorum , fakat ilandaki Leon FR 1.4 150 bg DSG daha çok cezbediyor gibi. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-seat-2015-leon-fr-340051579/detay
 13. Hocam, süspansiyon konfor farkını 1.4 motorlarda , arka süspansiyonların bağımsız olmasından dolayı daha iyi hissedersen . Daha önce yedek araç olarak kullandığım 1.2 Golf'te süspansiyon konforu olarak fark var, 1.2, 1.4 'e göre daha sert süspansiyona sahip.
 14. @fcsrn Linki paylaşın da bizde alalım:)
 15. @Anilatay Kodlama sırasında , adaptasyon ekranın da park sensörünü kapatıp geri görüş kamerasını tekrar deneyebilir misiniz, ben de çakışma yaptığı için park sensörünü kapatıp denedik ve çalıştı