Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çok geçmiş olsun.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Upvote 0
Geçmiş olsun .. size  bir şey olmamış çok şükür gerisi önemsiz kaskosu'da varmış  allah beterinden korusun.. 

Upvote 0
Aracınızın orjinal parçaları duruyorsa jant far vs orjinallerini takın perte çıkacaksa.Çünkü midline üzerinden değerlendirip ödeme yapacaklar.En azından diğerlerini elden satarsınız.Sonuçta usulsüz bir durum yok ortada 
Kesinlikle mantikli hocam

Upvote 0
Çok geçmiş olsun hocam, neyseki sadece mala gelmiş gelen.

Can hocamın dediği gibi kaskoya işletmediğiniz şeylerin orjinalleri duruyorsa takın hocam. Boşuna malınız sigorta şirketlerini kovalayan al satçılara bedavadan gitmesin.

Upvote 0
geçmiş olsun. kaza sonrası psikolojiyi çok iyi bilirim.. moralinizi bozmayın kazadır olmuş. Olmuşla ölmüşe çare yok maalesef.. 

Upvote 0
Çok geçmiş olsun hocam canınız sağ olsun moralinizi bozmayın insan bir kere dünyaya geliyor Allah esirgesin daha kötü olabilirdi. 

Umarim daha iyilerini alırsınız sağlık ve rahatla sürersiniz.

Upvote 0
@typhoons aklıma gelmişken belirteyim.

Eksper boşuna eksper olmamıştır. Bu aracın neyi orjinalde var neyi yok bilir. En azından kaskodaki aracın kasko değerinden belli olur. Siz yine de ekspertize ve servise durumu bildirin. Sonuçta eksperin görevi değer biçmek. Yardımcı olacağını düşünüyorum. Yine de siz sorgular olun. Tekrar geçmiş olsun.

Upvote 0
Çok geçmiş olsun. Umarım sizde yada karşı tarafta bişey yoktur. Kaskonuzun olmasına sevindim. 

Upvote 0
@typhoons Geçmiş olsun hocam. Siz iyisinizdir umarım. Mal her zaman yerine konur, canınız sağolsun yeter. Daha iyilerine binersiniz.

Upvote 0
Geçmiş olsun kaza kötüdür benimde 3-4 kazam var 

Upvote 0

Çok çok geçmiş olsun hocam.. Allah beterinden korusun :(  İnşallah daha iyilerine sağlıkla binersiniz 🙏🏾 

Upvote 0

Geri
Üst Alt