Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

çok geçmiş olsun hocam can sağlığı olsun hepsi yerine gelir.

Upvote 0
Aracın son hali. Sağolsunlar yağmurda dışarda koltuklar döşeme sırılsıklam servisin araçlara verdiği değer galiba.

Upvote 0
Çok geçmiş olsun hocam. Arabasına bu kadar değer veren insanların başına böyle şeyler gelince acayip üzülüyorum. Siz iyiyseniz gerisi hallolur sıkmayın canınızı.

Upvote 0
Bu araç yapılacaktır bence. Bakalım ne diyecek exper, bizde merakla bekliyor olacağız.

Upvote 0
bende tamir olarak düşünüyorum, zaten işlem sürecinde kasko firmanıza sorun, karşı tarafta suç sonuçta araç değer kaybı için başvuru yapın oradan da para alacaksın...

Upvote 0
Hocam büyük geçmiş olsun. Kaskonuzun olması iyi haber. Ben de aracına 1 yıldır kaskosuz binen biri olarak sanırım bugün kasko yaptıracağım. Kazanın nereden nasıl geleceği belli olmuyor. Aracın durumunu merakla takip edeceğim. Bu süreç sigorta şirketine göre uzayabilir ama size en faydalı olacak durum sanırım rayiç bedelinin verilmesi. Tamire girerse Hava yastıklarıyla beraber ağır hasar çıkar muhtemelen, Bu sefer de değer kaybı alırsınız. Hakkınızda hayırlısı olsun.

Upvote 0
Adı üzerinde @typhoons hocam, kaza. Oluveriyor. Evet, kazanın neden ve nasıl olduğu kafanızı bir süre meşgul edecek; fakat bundan çok daha önemli olan kaza olduktan sonra sizin durumunuz. Neyse ki sağlığınız yerinde; kaskonuz da var. Biliyorum söylemesi kolay ama sıkmayın canınızı. Olacağı varmış; geçmiş olsun. İnşallah son olur.

Bu arada, bilgilenmek adına sormamızda sakınca yoksa, size vuran araç neydi? Hızınız neydi? Kısaca kaza nasıl meydana geldi? Bize tavsiye edebileceğiniz bir şey var mı?

Upvote 0
Cok Gecmis olsun.Sunu unutma ustad hayatta hersey (mal-mulk,sevinc-huzun)sen varsan var.O yuzden cok asiri uzme kendini.Senin ve sevdiklerinin sagligi yerinde olsun onemli degil bunlar.

Upvote 0
Hocam çok geçmiş olsun. Cana geleceğine mala gelsin.. İnş. daha iyileri, güzelleri olur. 

Upvote 0
@typhoons hocam çok geçmiş olsun. Canınıza birşey gelmemiş, önemli olan bu. O kadar heves ve şevkle yaptığınız retrofitlerden sonra bu işlerin olması büyük talihsizlik, ama inanın geçiyor. Gün geliyor daha iyilerini alıyor biniyorsunuz. 

Geçen bi arkadaşım da kaza yaptı, kasko firmaları şu aralar perte çıkarma yerine yaptırmayı tercih ediyor. Eksperle mutlaka görüşün, ne istiyorsanız (perte çıkması ya da yaptırılması) mutlaka söyleyin ve diretin. 

Upvote 0

Cok gecmis olsun, size birsey olmamasi sevindirici. 

Sikmayin caninizi bir sekilde hallolur. (tabiki demesi kolay yasamasi zor ancak elden ne gelir)

Upvote 0

Geri
Üst Alt