Jump to content

Ahmet Tokmak

Üye
 • İçerik sayısı

  60
 • Katılım

 • Son ziyaret

Ahmet Tokmak Hakkında

 • Derece
  Er

Bilgiler

 • İsim
  ahmet
 • Yaşadığım Yer
  urfa

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Ahmet Tokmak

  DSG ŞANZIMAN GARANTİ SÜRESİ DEĞİŞİMİ??

  Volkswagene yakışmadı. Bu kadar insan sırf iyi niyet garantisi bozulmasın diye 2 katı fiyatla servise bakım yaptırdı. En azından yeni satılan araçları kapsaması daha makul olurdu bu uygulamanın. Boşuna o kadar para servise dökmüş oldular. Bundan sonra da kolay kolay kimsenin gidip bakım yaptıracağını sanmıyorum yaptırmasınlar da zaten.
 2. Ahmet Tokmak

  DSG ŞANZIMAN GARANTİ SÜRESİ DEĞİŞİMİ??

  Evet böyle bir haberi 1-2 hafta önce ben de duymuştum. 2. el araç alma arefesindeyim iyi niyet garantisi kalkmışsa hiç bir şekilde insan gönül rahatlığıyla dsg araç alamaz herhalde.
 3. Cam tavan geri görüş kamera highline dsg 172 bin fiyat almıştım 2 hafta önce. Millet zaten bu liste fiyatlarına bakıp 2. el fiyat yazıyo sonra piyasa sıfırından pahalı araçlarla doluyor. Arkadaş 170 bine satacaksın neden 230 bin tl liste fiyatı yazarsın. Sözüm vw e arkadaşım yanlış anlamayın.
 4. Ahmet Tokmak

  YOLUN SONU !!!:(

  Geçmiş olsun. Servise gitmenizi tavsiye ederim ben de
 5. Ahmet Tokmak

  1100 tl lik bakımdan nasıl kurtulabilirim

  İlk bakımsa ne olur ne olmaz servise yaptırın derim. İlk bakım değil ve dsg ise yine servise yaptırın. İlk bakım değil ve manuelse özel servise yaptırın derim. Zaten Doğuş grubu baktı manuel araçlar gelmiyo artık manuel getirtmiyor sıfır araçların hemen hepsi dsg
 6. @Savatage İkisi de dsg
 7. @Savatage Aynen dün 2 farklı bayiden fiyat aldım comfort 1.0 ışık görüş+sürüş konfor 138 bin tl. farklı bir bayiden comfort 1.6 tdi ışık görüş+sürüş konfor 149 bin tl
 8. @Savatage tdi verirleri mi o fiyata:) 1.0
 9. Hayırlı satışlar. İlanı dün favorilerime eklemiştim demek forumdanmışsınız:) 2-3 ay sonra satmaya karar verseydiniz keşke. 20-30 bin kadar açığım kalıyor.
 10. Ahmet Tokmak

  Auto Hold Kullanımı

  2013 ve öncesi vw araçlarında elektronik park freni kemeri takmazsanız bırakmıyordu aracı diye hatırlıyorum ama sonraki gelen araçlarda bu değiştirildi ve kemer takmadan hem elektronik park freni hem de auto hold çalışır. Belki bu söylemi duymuş olabilirsiniz.
 11. Ahmet Tokmak

  Auto Hold Kullanımı

  Auto Holdun kemer takmanızla herhangi bir alakası yoktur.
 12. @Savatage Kışkırtıyorlar:)) Valla şimdi yine aklıma girdi napsak getirsek mi gidip
 13. Yine gidip 1.6 ya mı bakalım illa bu milletin dizel sevdasına.:)
 14. @Savatage @AhmetCakmak İnşallah aynen daha vaktim. Hayırlısıyla ben de aranıza katılırım umarım. Bu arada dün yetkili bayii ile görüşüp ellerinde 1.0 highline var mı ya da fiyat veriri misiniz diye görüştüm. Adam bana fiyat veremeyiz çünkü bayimizde yok dedi. Önümüzdeki ay felan getirmeyi düşünüyomusunuz dedim 1.0 highline pek tutulmuyor dedi. Gerçekten de öyle mi? Ben highline ve 1.0 kombinasyonunun iyi bir kombinasyon olduğunu düşünürdüm hep ve aramalarımda da önemli bir yere sahip 1.0 highline.
 15. Araç satılmamış 3 kişiyle görüşmüş. Kesiin bişey diyemiyorum diyor. Bakmaya gidiyorlardır şimdi muhtemelen araca
×