Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam geçmiş olsun.Allah daha büyüğünden korusun.Şirket Perte ayırsa daha iyi olmazmı acaba. 

Upvote 0

• Beğen
Tepkiler: SCC
Upvote 0
Çok büyük geçmiş olsun. Demir yığınları bir şekilde yerine geliyor kafaya çok takmayın derim. Bu hayatta en önemli şey sağlık. 

Upvote 0
@typhoons Yeni gördüm. 2gündür bilgisayarla uğraşıyordum.

Çok geçmiş olsun, önce sağlık.

Upvote 0
Çok geçmiş olsun hocam, cana geleceğine mala gelsin.

4 yıl önce bir yakınım Passat'la kaza yapmışti, ön ve yolcu airbagi açıldı, araç perte çıkmıstı. Sizinki de perte çıkabilir diye düşünüyorum.

Upvote 0
Çok geçmiş olsun.Allah beterinden korusun.Altından yel geçen mala bel de bağlanmaz yatırım da yapılmaz.Allah sizi korumuş kaskonuz da malınızı korur değer kaybı yaşamazsınız umarım.Sözlerim yanlış anlaşılmasın günümüzdeki araç fiyatları gerçekten sermayemizin büyük kısmına ipotek koyuyor ve bu tür durumlarda da insanın canı çok sıkılıyor.

Upvote 0
@rline teşekkür ederim. Perte çıkması lazım ama bilmiyorum kasko şirketleri hep işi yokuşa sürerler.

Upvote 0
araç fiyatları yükselti pert şartları neye göre bilmiyorum ama sigortacı tanıdığı olan sorabilirmi

Upvote 0
Sağ ve sol tavan airbaagleri ön arka ayrı mı oluyor. 5 adet airbag toplam fiyatı ne kadardır acaba.

Upvote 0
Sigorta şirketlerinin anlaşmalı olduğu (her sigorta şirketinin kankası olduğu bir pertçi vardır)

Perte çıkma olayında kaderiniz

Hurdacı/pertci galerici simsarların aracın sovtaj (hurda) bedeline vereceği bedelle fix iliskili.

Yani sizin  şu araca  pert toplayan  xxx firması iyi fiyat verirse sigorta sirketi hasar expertizi/ yetkili sevis onarım bedelleriyle hic ugraşmadan direk perte çıkarır ..

Bu durumda her şekilde pertciler kazanıyor. 

Upvote 0

Gecmis olsun hocam bende kaza yapmıştım o psikolojiyi ıyi bilirim sevdiklerinizle berabersiniz en önemlisi bu

Upvote 0

Geri
Üst Alt