Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

Adv_Dbl

Üye
 • İçerik sayısı

  152
 • Katılım

 • Son ziyaret

Adv_Dbl Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü 01-08-1974

Converted

 • İsim
  Serkan
 • Yaşadığım Yer
  Çorlu
 1. Bildiğim kodlamadan olan bir şey değil, kodlamaişi de pek uzun süren bir işlem değil tabi eşinin ehli arkadaşların elinde. Bu hususta pek bir bilgi sahibi sayılmam ancak ben durumdan oldukça memnunum
 2. @ataskin Sync tusu sağ ve sol ayarı farklı iken basarsanız sol tarafa gore sağ tarafı senkronıze etmeyı ve ısıyı sag sol esıt arttırıp azaltmaya yarayan bır tuş.
 3. 21.200 Km oldu şükürler olsun henüz en ufak sıkıntı yok
 4. 1.6 TDI 110
 5. Meraktan garaja inip baktım Varta AGM takılı su an üzerinde
 6. Uşak - Pamukova arasında tam dolu bagaj 2 yetişkin bir çocuk
 7. Hocam geçmiş olsun bence pireye kızıp yorgan yakmaya değmez ki zaten golf un yerını dolduracak arac sayısı pek fazla degıl
 8. Emın mısınız 88 olduguna bır daha bakın ıstersenız Golf 1.4 TSI BMT 125 PS ManuelHighline96.400,00 TL
 9. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Çok güzel görünüyor aracınız
 10. Yalnız sütundaki lekeniz yağ lekesinden çok sigara yanığını andırdı bana yanılıyor da olabilirim yakından görmediğim için ama arkadaşların bahsettikleri ürünler oldukça iyi sonuçlar verecektir.
 11. Zaten yanımızdan Golf R geçtiğinde "Neydi o gıııı" diyoruz
 12. 1.4 tsi highline saf beyaz cam tavanlı

  Aracınız hayırlı olsun Allah sağlıkla mutlulukla kazasız belasız binmeyi nasip etsin.
 13. Büyük olasılık dediğiniz gibi ve evet iyiniyet garantisi de söz konusu ancak DSG olunca tepemizde sallanan demoklesin kılıcı misali
 14. Birincisi 150.000 km değil 200.000 km ye dek işçilik ücretlerinin %100 ödeneceği belirtilmiş, ikincisi Yasin arkadaşımızın bahsettiği garanti kapsamı dışında olan ve ayrıntıları yazılı hiç bir husus poliçe de mevcut değil ve ben avukatım bana servis poliçe dışında yazdığı herhangi bir şeyi garanti kapsamı dışında bıraktığı an misliyle almasını da bilirim.
 15. Teğet geçer merak etmeyelim