Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

Adv_Dbl

Üye
 • İçerik sayısı

  155
 • Katılım

 • Son ziyaret

Adv_Dbl Hakkında

 • Derece
  Onbaşı
 • Doğum Günü 01-08-1974

Converted

 • İsim
  Serkan
 • Yaşadığım Yer
  Çorlu
 1. Sevgili arkadaşlar, dün yaklaşık olarak 20 km lik bir yoldan geldikten sonra aracımı garaja park edeceğin sırda motordan değişik bir ses geldiğini fark ettim ve aracı garaja aldıktan sonra 15-20 sn de bir tekrar eden bir metalik sürtme sesi duydum. Bu sabah aracı kontrol için vw yetkili Çorlu servisine götürdüm ancak her zaman başımıza gelen durum ses yok verilen cevap video çekin oldu. Bunun üzerine tekrar garaja döndüğümde aşağıdaki video da farkedeceğiniz geceki sesi duyup kaydı yapıp tekrar servisin yolunu tuttum. Sesi usta da duydu yapılan ön kontrolde kullanıma engel durum olmadığı detaylı inceleme için randevu açılması istendi. 17 ağustos a güç bela randevu aldım. Sizce bu sesin kaynağı ne olabilir ? Sorun klima kaynaklı bu kesin off konuma alındığında ses kesiliyor devir daim sesi gibi ama sürekli değil. Servis dönüşünde ses yoktu ama yine de endişe duymamak elde değil! IMG_6776.MOV
 2. Tabiki her zaman başım gözüm üstüne
 3. Hoş geldiniz aynı zamanda yakınız da bende Çorlu'danım
 4. Bildiğim kodlamadan olan bir şey değil, kodlamaişi de pek uzun süren bir işlem değil tabi eşinin ehli arkadaşların elinde. Bu hususta pek bir bilgi sahibi sayılmam ancak ben durumdan oldukça memnunum
 5. @ataskin Sync tusu sağ ve sol ayarı farklı iken basarsanız sol tarafa gore sağ tarafı senkronıze etmeyı ve ısıyı sag sol esıt arttırıp azaltmaya yarayan bır tuş.
 6. 21.200 Km oldu şükürler olsun henüz en ufak sıkıntı yok
 7. 1.6 TDI 110
 8. Meraktan garaja inip baktım Varta AGM takılı su an üzerinde
 9. Uşak - Pamukova arasında tam dolu bagaj 2 yetişkin bir çocuk
 10. Hocam geçmiş olsun bence pireye kızıp yorgan yakmaya değmez ki zaten golf un yerını dolduracak arac sayısı pek fazla degıl
 11. Emın mısınız 88 olduguna bır daha bakın ıstersenız Golf 1.4 TSI BMT 125 PS ManuelHighline96.400,00 TL
 12. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin. Çok güzel görünüyor aracınız
 13. Yalnız sütundaki lekeniz yağ lekesinden çok sigara yanığını andırdı bana yanılıyor da olabilirim yakından görmediğim için ama arkadaşların bahsettikleri ürünler oldukça iyi sonuçlar verecektir.
 14. Zaten yanımızdan Golf R geçtiğinde "Neydi o gıııı" diyoruz
 15. 1.4 tsi highline saf beyaz cam tavanlı

  Aracınız hayırlı olsun Allah sağlıkla mutlulukla kazasız belasız binmeyi nasip etsin.