Jump to content

Beyransever

Üye
 • İçerik sayısı

  175
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Bilgiler

 • İsim
  Onur
 • Yaşadığım Yer
  Gaziantep

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Beyransever

  İstanbul AirPort

  Hocam tur atmak gerekiyor.Trafik polisi geldiğinde duruyprsanız size ceza yazıyor.çıkışında total istasyonu var orada da durmak süreli sanırım orada da ceza yazılıyor.
 2. Beyransever

  VW Polo Facelift 2021

  Kulisi aldık beyler.Fiyatlar muamma.
 3. Beyransever

  VW Polo Facelift 2021

 4. Beyransever

  Ankara <> Niğde Otoyolu

  Esenboğa Havalimanı 749 km.Dediğiniz gibi hiç durmadan ortalama 130 kmlerle gitmem lazım.Adana-Pozantı arası ortalama hız çok düşüyor Adana Batı-Niğde arası biraz zaman kaybedebilirim ortalama hız hesabı yaparak gideceğim.Çünkü bağlantılı uçuşum var yurtdışına.Teşekkürler bu vesileyle otobanı da tamamen katetmiş olacağım.Ankara tarafından bir kısmını kullanmıştım.200 km/h sabitleyip gidilebilen bir otoban.Ama dağların arasında vadiden gidilen bir yol olduğu için arada telefon çekmeyebiliyor.
 5. Beyransever

  Ankara <> Niğde Otoyolu

  Araştırdım fakat bulamadım.Otoyol Yap işlet devret olduğundan koridor hız uygulaması aktif midir? Gaziantep-Ankara arası 5-6 saatte geçmem gerekiyor eğer koridor aktif uygulanıyorsa Ereğli-Ankara devlet yolunu kullanacağım.
 6. Beyransever

  Eko seri balatayla gelen rahatsız edici ses...

  Konu çok güzel aydınlandı kafamda, arkadaşlar çok teşekkürler.Babam her zaman şunu söyler; neye binersen bin, lastiği ve freni iyi olsun.
 7. Beyransever

  Eko seri balatayla gelen rahatsız edici ses...

  @vomgti bi de passat aldık yadigarı satamam artık borcu bitmeden.Hanım kullanıyor mecbur disk balata değişicem gibi duruyor.
 8. Beyransever

  Eko seri balatayla gelen rahatsız edici ses...

  herkese yardımları ve yönlendirmeleri için çok teşekkür ederim.Diskte aynalanma var demişti bir usta.Tabi torna biraz kafa karıştırıyor.Ben de obsesif olduğum için disklere her tazyikli yıkamada frenler ve diskler soğukken bol bol su tutarım aslında çok karışmamakm gerekiyor.Sorunla ilgili çözüm bulursam yazarım buraya.
 9. Merhabalar sevgili forumdaşlar, golf 7.5 aracıma 60 bin bakımında takılan ön balatalar, 90 binden bu yana ötmeye başladı.Aracım şuanda 95 binde. Disklere de baktım daha kenarına takılmıyor parmakla dokununca.Şu durumda ses için öneriniz nedir? Aklımdaki seçenekler: 1- Disk-balata ikilisini orjinal ürünle değiştirmek 2- Sanayide diski tornaya verdirmek 3- Ön balata takımını orjinaliyle değiştirmek. 4- Golfü satıp Audi'ye geçmek (Şaka)
 10. Beyransever

  2020 1.5 tsı comfort cam tavan dsg

  Sen ilanı yaz biz buradan sağa sola haber salarız hocam
 11. Beyransever

  Sıfır Araç Teklifi Alanlar

  @Nizamettin Kepoğlu anladım hocam sağolun.
 12. Beyransever

  Sıfır Araç Teklifi Alanlar

  @Nizamettin Kepoğlu hocam belki hepsi için geçerli değil ama yakın zamanda araç almaya yeltenen birisi olarak sıfır araç satan yetkili bayide, elimizde şu araç var plakası var satın aldık aracı ötvyi düşükken dediler,bizzat söylediler.
 13. İyi geceler herkese. Havadelisi.com’dan meteorolojik uyarınız var. 10 haziran perşembe öğleden sonra geceyarısını kapsayacak biçimde haritada kırmızı işaretli bölümler bilhassa dikkatli olsunlar! İri dolu beklentisi de varmış.Her zaman olmaz dostlar 1 kez olur! Bizden uyarması.
 14. Uçhisar, Kapadokya’dan herkese selamlar. 11 Nisan 2021 ve yaklaşık 30-35 cm kar yağdı. Geri taktırdıpım kar lastikleri sayesinde hiç problem yaşamadım. Kışa selam olsun.Aralık’ta tekrar buluşmak üzere.
 15. @caglar_61 sıkıntı olmaz bence sistem pazartesi gücünü yitiriyor gibi görünüyor.Haftasonu aynı güzergahı kar lastiksiz önermem ama.
×
×
 • Yeni Oluştur...