Jump to content

Beyransever

Üye
 • İçerik sayısı

  161
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Beyransever Hakkında

 • Derece
  Katılımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Onur
 • Yaşadığım Yer
  Gaziantep

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. Beyransever

  8-9 Ekim dolu yağışı beklentisi

  Uçhisar, Kapadokya’dan herkese selamlar. 11 Nisan 2021 ve yaklaşık 30-35 cm kar yağdı. Geri taktırdıpım kar lastikleri sayesinde hiç problem yaşamadım. Kışa selam olsun.Aralık’ta tekrar buluşmak üzere.
 2. Beyransever

  8-9 Ekim dolu yağışı beklentisi

  @caglar_61 sıkıntı olmaz bence sistem pazartesi gücünü yitiriyor gibi görünüyor.Haftasonu aynı güzergahı kar lastiksiz önermem ama.
 3. Beyransever

  8-9 Ekim dolu yağışı beklentisi

  @caglar_61 hocam her türlü havada kar görülür ama yüksekleri kar alır.
 4. Beyransever

  8-9 Ekim dolu yağışı beklentisi

  Haftasonu için Kapadokya’ya gidiyorum.Sırf bu yolculuk için kar lastiklerini tekrar istettim depodan.Zira Cumartesi-Pazar yoğun karlı gösteriyor Nevşehir-Yozgat-Kayseri civarlarını.Bu mevsimde çok da görülmemiş şekilde kısa sürede sıcaklık düşüşleri ve kuvvetli rüzgarlar olacak.
 5. Galeri Ahmet’e, Mehmet Auto’ya, Hacihalil Motors’a hayırlı olsun şimdiden.
 6. Beyransever

  Sürüş Mode'landım :)

  https://fb.watch/3gYdImN5Q5/ Retrofitçiler izlesin. 😂
 7. Beyransever

  yeni font GOLF krom yazı

  @yusufacs hocam her araca uygunluk var şase nodan zaten araca özel söylüyorlar sanırım.O yüzden model bölümünde çıkmıyor.
 8. Beyransever

  yeni font GOLF krom yazı

  Hocam bir forum merak ediyor inmen lazım 😂😂😂
 9. Beyransever

  2020 OTOMOBİL FİYATLARI

  1.0 tsi dsgler 1 hafta önce Vimsa Adıyaman’da 193ten verildi hocam.Trendlinea 170 mantıklı ama 175-180 değmez.Dsg turbolu motor varken.Yazık
 10. Beyransever

  1.0tsi yağ kaçağı

  Araç rutin servis bakımlıysa servisten randevu alıp inceleme için bırakabilirsiniz aracı.Ya da mantıklı olan diğer bir seçenek, işin ehli bir ustaya bu kaçağın nereden ve neden olduğunu sorarsanız kısa vakitte araç başında fikir verebilir.
 11. Beyransever

  İlginç sarı site ilanları

  Eşimin aracını satılık ilana koydum.Beni aramış adamın biri bende de polo var lpg taktırayım mı memnun musun diyor.Araya da sıkıştırıyor kusura bakma rahatsız ettim cümlesini.Uzun uzun da soruyor kaç yakıyor simit mi tüp diye.Ne arsız insanlar var ya.
 12. Beyransever

  EAT8 vs DSG

  208 modelini merakla bekliyorum ben. 🙃
 13. Hocam park yerin mükemmel olmuş 😅
 14. Beyransever

  Korona Virüsü ve Alınması Gereken Tedbirler

  Hep geç kalınıyor.İngilterede’ki mutasyon birkaç hafta önce farkedildi.Ülkelerin her birini tembel ve sınıfta kalmış öğrenciler olarak nitelemeliyim. Daha bugün adam akıllı sınırlar kapatılmaya başlandı.
 15. Taşıt teminatlı kredilerde vade sınırı 48 aydan 36 aya indi. "... Nihai fatura değeri 300 bin TL'nin üzerinde olan taşıt alımı amacı ile kullandırılan kredilerde 48 aydan 36 aya, nihai fatura değeri 750 bin TL'nin üzerinde olan taşıt alımı amacı ile kullandırılan kredilerde 48 aydan 24 aya, taşıt teminatlı kredilerde 48 aydan 36 aya indirilmesine karar verilmiştir" Araç alımı başta olmak üzere kuyum,elektronik eşya, televizyon vb. birçok alışverişte taksit sayıları düşürüldü. Araç satış rakamları daha da düşecek gibi görünüyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...