Kaza Geliyorum Demez

typhoons

Katılımcı Üye

İsim
A
Bütün hevesimle aracımı retrofit ve diğer eksiklerimi tamamlamış ve keyfini sürecekken kaza geliyorum demedi. Sağlık olsun diyelim aracımın kaskosu var. Aairbag tavan ön arka 4 ve şoför airbag kapı toplam 5 airbag açtı. Sol arka kapı çamurluk ve jant hasarlı altına bakamadık. Servise çektik aracı. Yarına dosyamız açılacak. Herşeyin hayırlısı diyorum sağlıklı kazasız günler.

Ekli dosyayı görüntüle 33194

Moderatör tarafında düzenlendi:

2. mevzu ise aracı aldığımda bagaj kapağında bir anormallik gördüm. Resimde görüldüğü gibi sağ taraf açık sol taraf çok yanaşık. İşin ilginç tarafı bagaj kapağında işlem yok. Tampon ve arka stoplar ile uğraşıp hallettirdim. Bagaj kapağından ayarlayalım dediler olmaz araç birde bagajı sökülmüş olmasın dedim başında bekledim. Aracımı yaptırdım ve start stopun çalışmadığını söyledim. Mekanikçi kontrol etti aküden dedi servisci danışmanlar kabul etmedi 2 gün daha kalması lazım sorun ne kontrol edeceğiz dediler bende tatile gideceğim için aracımı vermedim.

Ekli dosyayı görüntüle 35148
Aracı celette ye soktukları için sağlam tüm kapılarda sıkıntı çıkabilir, aracın şasisine kuvvet uygulayarak esnetme yapılıyor, geçen sene anamurdaydım ve çok beğenmiştim sessiz sakin denizi harika balon balıklarına dikkat edin 😀

Upvote 0
@typhoons benim aracın aküsüde sözde garantiden değişti ama 280₺ işçilik aldılar. Akü 3 senelik efb+ idi akü 1 kere bitmişti sonra bir daha düzen tutmadı. Bu aküleri yanlışlıkla ömründen önce tamamen bitirirseniz iflah olmuyormuş.
@agacmalzeme

Adamlar tedarikci akü markasıyla (varta sebang moll vsvsvs)

4 yıl garantili anlaşma yapıyorlar ...

Ve bu anlaşmada , 

Sallıyorum tedarikciden 10.000 akü çektiklerinde 3 yıl içinde 2000 tanesini revize/tamir için iade (tamir edilip sıfır gibi tekrar vw e geliyor)

1000 tanesini de koşulsuz iade (parası vw e direk iade)

Simdi 4 yıldan bahsediyoruz ama 2 yıldan sonra müsteriye vıdı vıdı edip para istiyorlar 

Şimdi vw  nin varta dan aldığı garanti süresi 4 yıl (efb blue series)

Agm silver seri lerde 5 yıl 

Bu sebang icinde böyledir, moll icinde vs. Vs vs

Şimdi siz 3 yılda aküyü bi şekilde değistirdiniz 

Merhamet ettiler ya ?

280 paranızı aldılar (ayıp)

Çıkan aküyü tedarikciye gönderdiler 

Tamir edilip sıfır gibi vw e geri gönderecekler yada direk para iadesi. (Tamir edilip sıfır gibi gelen aküye 1200 etiket koyuyorlar direk satışta)

Eeee vw ? Halk arabası mı üretir. Halk mı kekler

Bide buna iyi niyet diyorlar ya ?

Ceplerinden para çıksa içim yanmaz ?

Tam tersi her sorunlu aküden fix para kazanıyorlar..

IMG_20200704_134400.png

Upvote 0
@bf417 Araci cellete arka aks için soktular kasadan değil sasilerde direklere sıkıntı yok kaza ağır bir kaza değil zaten. Anamur güzel yaktı kavurdu güneş hic balon balığı görmedim ama.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Upvote 0

Geri
Üst Alt