Jump to content

Franquaz

Üye
 • İçerik sayısı

  530
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Franquaz Hakkında

 • Derece
  Paylaşımcı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Aytek
 • Yaşadığım Yer
  Antalya

Güncel Profil Ziyaretleri

1427 profil görüntüleme
 1. @Terms Selamlar, yani sistem var ama aküden yemesin diye yaptırmamak garip olmaz mı. Varsa özellik bence yaptırın yani yağmurlu havada safe e alsın aküden yesin sensör zaten silecekler için aktif oluyor vb.
 2. Franquaz

  R line dönüşüm

  @Negatiwe Mesafe var.. Rakı da susuz tercih, şalgam tercihi de bana uyar.. Tulum & Ceviz & Hibeş 3 silahşörlerde varddır sanırım sofrada. Köpeoğlu ? xD Ben görüntülü arama ile katılırım
 3. Yazilim guncellemeyi nereden download edebiliriz?
 4. Franquaz

  Konya'dan Herkese Merhaba

  @cnbx42 Hoşgeldiniz, keyifli forumlar
 5. Franquaz

  Merhaba

  Hosgeldiniz, keyifli forumlar
 6. @Kysr038 Geçmiş olsun.. Araç herhangi bi uyarı vs veriyor mu?
 7. Franquaz

  Vw Taigo

  @Terms Unutmayalım, unutturmayalım
 8. Franquaz

  Antalya'da yengem için kan ihtiyacı

  @Baho_34 Selam Bahadır, kızılay ismi geçince iğreti oluyorum. Hastahaneye covid sebebiyle girişte sıkıntı var mı biliyor musun? Ben yardımcı olabilirim mesai bitimi.
 9. Eksik olmayin, Tesekkurler aileleri adina..
 10. @Baho_34 Bahadır, attığını paylaşmama istinaden bu iş için gönüllü arkadaşlar ile mevcut grubumuzdan konuşmam aşağıdaki gibi, Bahsettiğim gibi yaş, zaman çok ama çok önemli.. Desteğinizi bekliyoruz Asya ya inşallah bu bebeğimizede destek olacağız..
 11. Bugün 5tl bile olsa sizlerin desteğini alalım arkadaşlar..
 12. @HONEY Bülent çok teşekkür ederim desteğin için,
 13. @Baho_34 Tabii ki öğrenebilir misin ne kadar zamanı vs detaylı olarak bilgilendirebilirsen devamını başka bir konu altında başka yerlerde de aynı şekilde yapalım.
 14. Konuyu tekrar güncel hale getireyim istedim.. Şu günlerde desteğinize ihtiyacı var ufaklığın.. Sembolik 1tl bile önemli.. Kimisi için bi sigara parası, kimisi için bi alkol parası gibi.. SMA ile mücadele eden çocuklara desteğinizi esirgemeyin.. Şu an %23 lük kısmı toplandı, çocuğumuzun çok zamanı yok.. SMA (Spinal Muskuler Atrofi) omurilikte bulunan ön boynuz motor sinir hücrelerini etkileyerek hareket kabiliyetini kısıtlayan bir kas hastalığıdır. Görülme sıklığı Dünya genelinde 1/10.000, Türkiye'de 1/6.000'dir. Ön boynuz hücrelerinde görülen dejenerasyon nedeni il
 15. Franquaz

  GTİ TAMPON

  @nozen9907 Hoşgeldiniz, tanışma kısmına kendinizi tanıtabilir misiniz?
×
×
 • Yeni Oluştur...