Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@forzaGilles Klasik muhabbet Allah askina, adamlar AT GIBI Calisiyor, bizim gibi 40 yasinda emekli olmak icin ugrasmiyor, birakalimda bizden daha zengin olsunlar

@ucozer Hedef almamamis, yazdiklarini oku bakalim, illede beni iletiye eklemen gerekmez, konu belli muhabbet belli. Sen türkce yazmayi biliyorsun ben 4 dil biliyorum uzatma

@krym Sen demeyin lütfen, siz deyin. Ben sizi tanımam zira siz de beni. Agresif olarak bana cevap yazan sizsiniz, ben konuya yazdığım iletimde zaten sizi etiketlememiştim. Yukarıda görebilirsiniz. Agresif cevap yazarsanız insanlara agresif cevapta alırsınız, kusura bakmayın.

@krym simdi sen burda 4 dil biliyon ne olmus oluyorsun alimmi. 4 farkli dilde 4 farkli kulture sahipsin bence bu dillerden biri tarzanca cunku bu kadar kabalik anca bu dilde vardir. Dogada insansiz bir ortamda buyumeyle alakali. Bende 3 dil biliyorum. Bunlarimi yaristiralim simdi. Ilk okul talebesi havasinda. Ortadogu dahil bircok ulkeye seyahat ediyorum. Avrupada da bir cok ulkeye gittim. Simdi kulturle nezaket saygi farkli seyler bunlari birbirine bagliyacak zekaya sahip olabilmekte ayri meziyet sizi kinayamam. Herkesin akli var kullanir yada kullanmaz. Sizin kullanmama tercihinizede saygiliyim seviyeyi dusurrmeyin daha fazla can sıkıyorsunuz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym ben golf hastasıyım istersem 320 de alırım 420 de c de a da fark etmez golf üm yeri ayrıdır o yüzden buradayıız. Üstelik bu araç dünya standarlarında kendine yer edinmiş tutku haline gelmiş bir otomobil. Vw sadece almanyada ürettiği tek otomobili golftür. Golfü seviyoruz ve comfort higline arasında dağlar kadar fark var kim ne derse desin benim için öyle r line olsa tadından yenmez

@GkM_2015 Hayirdir kardes sen niye alindin, yaristiralim yalniz ben yari almanim, cogu dili ana dilim gibi bilirim, sizin gibi 12 yilda dogru düzgün ingilizce ögretemeyen sistemden gelmiyorum, üzülürsün, yari türk olmama ve türkiyede sadece son yillarda bulunmama ragmen bence gayet iyi türkcem, universitede türkiyeden gelenleri ben gördüm, kime neyi anlatmaya calisiyorsun. Akildan bahsetmissin, yukarida gördük senin maniplasyonunu. 

Birseyi elli defa yazip hala ayni cevabi alinca tabiki sinirleniyorum, kusuruma bakmayin, seviye düsürmek kusura bakmayin bu seviyeyi nereye düsüreceksin, bir anlayin yeter ne demek istedigimi, anlamak istemiyorsunuz ozaman bana cevap yazmayin

@firatkavcu Hocam Allah askina ben ne yazmisim,  birde sizle baslamayalim, konu  highline ve comfort arasindaki fark degil degil degil, hersey yukaridaki tumeric sari ile basladi, anlatabildim mi?

@ucozer Etiketlemek gerekmez, orada konuya müdahil oluyorsunuz ve konuyu baska yerlere cekiyorsunuz

@krym yok sizin Sizim söylemedim benim genel düşüncem bu  herkesin düşüncesinE saygı duyarım   :)

Bastan tekrar yaziyorum:

Konu benim herkes gibi tumeric sariyi hic begenmem, konu birsekilde camtavansiz tumeric sari ile (yukaridaki arac) camtavanli comfort tungsten gri arasidnaki kiyaslama

Bence comfort olmasina ragmen camtavanli tungsten gri yukaridaki tumericten dis görünüs olarak daha güzel

Anlasilmsitir umarim, buradan uzadi gitti, kalbini kirdiklarimdan özür dilerim

Gün Batımı tekrar çıksa keşke :)  nedense golfe tornado ve turmerik sarı bir türlü yakıştıramayanlardanım ben de. Kasım sonuydu sanırım, turmerik t-roc highline 183 e kadar indiler fiyatta (maviler neredeyse 200 e satıldı yanlış hatırlamıyorsam)

15B2C900-392C-4B13-9359-3489545AA463.jpeg

@alicankaradag Gün batımı kırmızı yerine kiremit kırmızı (metalik) diye bir renk çıkarmışlar; 2. video 'da renk biraz farklı duruyor,  konuşma özürlü elaman yüzünden dayanamayıp kapadım;

@forzaGilles yakından inceleme şansım oldu abi bu rengi. Hoşuma gitmedi tonu pek.@firatkavcu yarış mavisi benim de en sevdiğim renklerden biri, aslında tornado kırmızı da sevdiğim bir renk lakin bir türlü ben golfe yakıştıramadım :)

@forzaGilles yakından inceleme şansım oldu abi bu rengi. Hoşuma gitmedi tonu pek.@firatkavcu yarış mavisi benim de en sevdiğim renklerden biri, aslında tornado kırmızı da sevdiğim bir renk lakin bir türlü ben golfe yakıştıramadım :)
Evet biraz tuhaf duruyor..,

2016 yılında bir bayide Mk7 R vardı., Tornado kırmızısı 19" Pretoria jant, Navi, DCC, Carbon deri döşeme/elektrikli koltuk, Dynamic Light Assist vs.. bayaa dolu bir araçtı 200bin 'e bırakacaklardı., sırf DSG diye almadım., Manuel istiyordum 90-100bin kapora istediler vazgeçtim., şimdi düşününce kırmızıyı keşke alsaydım diyor insan.. puuffff aklıma geldikce canım sıkılıyor..

10 yıl sonra Mk4 R32 ve Mk7 R koleksiyon aracı olucak., gerçi Mk4 R32 çoktan koleksiyonluk oldu bilee..

Konu gereksiz alevlenmis, ben kendimle alakali olan kisimlara deginip siyrilayim. :)  

Oncelikle @GkM_2015 hocamin fotografini koydugu aracin benle alakasi yok yanlis anlasilmasin, ben de aracimi forumdan aldim ama bu arac degil, fotografini koydugum benim aracim.

@krym Cok fazla mevzu var ama hem fitili tekrar ateslemeyelim hem de benim gozume en cok takilan sey, “alti ustu Golf, bu kadar abartmayin“ lafiniz oldu. Forumu takip ettigim kadariyla cogu konuda yorumlariniza denk geliyorum, belki de sosyal medya uygulamalari kadar aktif kullaniyorsunuz forumu. Hal boyleyken ve forumun acilma amaci ve ismi, kullanicilarin (siz dahil) uye olma sebepleri cok bariz ortadayken, olayi bu kadar basite indirgemeniz beni cok sasirtti. Yetkili servise telefon acip cozulebilecek uc bes basit sorunun cozumu icin boyle bir forumun ortaya ciktigini sanmiyorum. Koltuk alti cekmecesinin bile tartisildigi bir platformda “alti ustu golf” gibi bir dusunceyi bir forum mudavimiyle bagdastiramadim, yanlis anladiysam kusura bakmayin. 

F/P ayrica tartisilir ama comfortline ile highline arasinda, hayalet ekran ile analog ekran arasinda, halojen far ile led far/stop - kayan sinyal arasinda, vs. vs. vs. pek tabii ki cok buyuk farklar var. Cam tavan dis gorunusu etkiliyor evet ama ben cam tavan gibi folyo kaplattirip bir fotograf atsaydim siz yine turmeric sariya gomecektiniz. :)  Araba konusunda cok bir hevesi olmayan herhangi biri icin onemsiz detaylar bunlar...

Avrupada yasiyor olmaniz sizin tercihiniz ama Golf’e ikinci araba muamelesi yapmak da sadece sizi baglar. Kusura bakmayin ama oradaki kosullarda burayi elestirmeyi ben bir turlu kabullenemiyorum. Ulke olarak hala cogu alanda gerideyiz ama iceriye burun kivirip disardan laf soylemek pek hos olmuyor. İnsanin baska cumlelerle karsilik veresi geliyor ama kalp kirmayalim, arabadan ziyade bu cok daha hassas bir konu o yuzden hic girmesek daha iyi. Sizin orada imkanlariniz daha elverislidir istediginiz araca binmek icin ama buradaki cogu insanin da imkani Golf’e elveriyor diye tercih ettigini sanmiyorum. Sahsen ben 2016 C200 AMG aracimi satip Golf aldim. Eminim ki konuyu acan arkadasin da 200 bine belki biraz daha ekleyip Golf degil de daha ust segment bir araba alacak imkani vardir ama Golf’u secmesinin de bir sebebi vardir. Forumun ismi Golf Tutkusu daha ne diyeyim... :) :)  

Velhasil Golf, herhangi bir araba degildir.

Ve soz, olmez de buralarda olursak arabami sattigimda olaylarin nasil gelistigini ilk size anlatacagim... :)

Saygilar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt