Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@GkM_2015 Iyi ozaman bende q7'nin fotosunu koyayim, kiyaslamak istiyorsan

Ben standar higline dis görüntüsünden bahsediyorum, fulll dayali döseli highline koymussun, okadar masrafi comfortline yap, opsiyonlari ekle bakalim,  sonra camtvansiz tumerik sariyla-  camtvanli tungsten griyi kiyasla

Bende sizinle tartistigima inanmiyorum, konu yukaridaki tumerik sariydi, güzel maniplasyon

Bu tumeric sariyi siz mi satmistiniz arkadasa?

@krym biz karsilikli yalnis anlasildik galiba. Bastan alayim yukarida bir yorum var benim cevabim o mesaja. Mesajda diyorki. 3 yasinda 60 binde highline alacagima 2019 comfort alirim. Ben bu mesaja istinaden dedimki 5 yasindada olsa highline ile kiyaslanmaz. Turmerik sariyi ben sattim yapili olan cam tavansiz olani. Cokta severek bindim.

Sattigim arkadas forumda degil diye biliyorum galiba oda satti  ilanlarda gormustum  :)

IMG-20190413-WA0007.jpeg

O nasil bir park edis  :D

Turmerik oyle bir renk ki sanki siyah beyaz fotoya sonradan eklenmis gibi :D

Patliyo resmen :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
@GkM_2015 Highline ile comfort arasinda okadar fark yok, suan benim kullandigim 14.golfüm ve bunuda satiyorum, trend-comfort-highi 2.0 R 2.0tdi high....vs hepsine sahip oldum, hayal dünyasinda yasamayin alti-üstü golf, tr'de bu golf öyle abartiliyorki sanki Porsche, benim hep 2. aracim oldu golf, tabi ben avrupada yasiyorum okadar lüksüm olsun, ama golf highline olsa ne olur? golfü güzellestiren camtvanidir, cok ciddi bir hava katar, ben konforundan dolayi sevmem.

Birde türkiyede sifir km yerine ücbes opsiyon icin 3 yasinda 60 binkm arac almak benim mantigima ve tecrübeme aykiri bir durum, ne kadar dolandirici var söylememe gerek yok sanirim.

Buarada 1.0 tsi türkyie haric hicbiryerde highline donanimda satilmiyor, bu bazi seyleri acikliyor, bize has bir durum, adam highline alinca altinda 2.0tsi veya 2.0tdi motorla aliyor

Alti-üstü golf ABARTMAYIN!! Nekadar güzel görünebilir? Pesinden kosulup- oturup seyredilecek kadar mi güzel?

Porsche görseniz tapinacakmisiniz? (Tövbe tövbe)

@Golf835 ayarlasam olmaz :) simdi siz soyleyince fark ettim. Insanin yeniden alasi geliyor. :)

Hocam çok haklisiniz bende comf.Golf var.Highline cezbediyor cam tavan cezbediyor 1.0 dsg benim 1.5 cezbediyor vs...Ama malum burasi Türkiye simdi araci satip üstüne 40 50 vermeye ne gerek var sonuçta Golf.Bu hevesle çift j far taktim en azindan hevesimi aliyorum hevesim gecince sökerim.Aracimi sifir almisim zati.Tutumlu olmakta fayda var. @krym

@krym size cevap vermek istemiyorum ama nedense yapi geregide susamiyorum. Form un adi golf tutkusu simdi siz bizi golfe tutkuyla bagliyiz diyemi elestiriyorsunuz. Yani ne olur yalnis anladiniz diyin rahatliyim. Yoksa sizde ayni baslik altinda ayni araca sahipsiniz siradan bir golf kullanicisi olsaniz boyle formlarda olmazsiniz icinizde bir yerde ufakta olsa bir golf sevgisi var bence hadi gelin ortaya cikaralim sizde kendinize itiraf etmis olursunuz.

Valla Turkiye paketlerinde standart highline ve standart comfortline arasinda cok fazla fark var.

ozellikle makyaj ile ara daha da acildi.

Bu kişiye göre çok değişecek bir durum. Mesela ben comfortline aracımı sattım, highline araç almak için. Çünkü bir üstteki mesajda da Ahmet Bey belirtmiş; comfortline ile highline arasında çok ciddi donanım farkı var. Ancak kimisi donanım için dünya para verir, kimisi ise sadece yeni olsun yeter der. Bu kişiye göre değişir. Ancak dış görünüm olarak kıyas götürmeyecek derecede fark var comfortline ile highline arasında. Farlar yetiyor bencede.

@ucozer @ahmet306 Arkadaslar konu yukaridaki camtavansiz tümeric sari highline dis görünüsü ile comfort tungsten gri camtavanli dis görünüsü ile igili, girin sahibinden.coma bulun standard comfort tumgsten camtavanli- yukaridakiyle karsilastirin, ben nedemek istiyorum anlarsiniz insallah, isteyen yukaridakini-isteyen comfortu begenir, konuyu anlamadan yorum yapiyorsunuz, herzaman yazarim PISA verilerine göre ülkenin %60 okudugunu anlamiyor, iyi tespit etmisler

Konuyu uzatmak istemiyorum, maglum okudugunu anlamayana ne analtacaksin

@GkM_2015 Highline ile comfort arasinda okadar fark yok, suan benim kullandigim 14.golfüm ve bunuda satiyorum, trend-comfort-highi 2.0 R 2.0tdi high....vs hepsine sahip oldum, hayal dünyasinda yasamayin alti-üstü golf, tr'de bu golf öyle abartiliyorki sanki Porsche, benim hep 2. aracim oldu golf, tabi ben avrupada yasiyorum okadar lüksüm olsun, ama golf highline olsa ne olur? golfü güzellestiren camtvanidir, cok ciddi bir hava katar, ben konforundan dolayi sevmem.

Birde türkiyede sifir km yerine ücbes opsiyon icin 3 yasinda 60 binkm arac almak benim mantigima ve tecrübeme aykiri bir durum, ne kadar dolandirici var söylememe gerek yok sanirim.

Buarada 1.0 tsi türkyie haric hicbiryerde highline donanimda satilmiyor, bu bazi seyleri acikliyor, bize has bir durum, adam highline alinca altinda 2.0tsi veya 2.0tdi motorla aliyor

Alti-üstü golf ABARTMAYIN!! Nekadar güzel görünebilir? Pesinden kosulup- oturup seyredilecek kadar mi güzel?

Porsche görseniz tapinacakmisiniz? (Tövbe tövbe)
Şimdi olayı bir de şöyle düşünelim;

Almanya'da bir vatandaş Golf almak isterse 25-28.000 € alabiliyor değil mi? Peki biz bu Golf'ü 25.000 birim paraya alabiliyor muyuz..? alamıyoruz., Ne ödememiz gerekiyor 170-200.000tl.

Sizin bu kadar abartmayın alt tarafı Golf işte dediğiniz arabayı elin almanı sahip olmak için 200.000 € ödemesi gerekse ne yapar biliyor musunuz..? Alır aracı yatak odasında saklar :)

Onlar 200.000 birim para ile 2 adet Porsche alabilirken biz zor-zor 1 tane Golf alabiliyoruz.. bizim bir Porsche sahibi olmak için 1.500.000 birim para ödesek bayiden zor alırız.,

Olay bundan ibaret.. O sebebten altı-üstü Golf işte abartmayın demekle olmuyor bu iş...

@krym Ben sizi hedef alan bir şey yazmadım, isteyen isteyen yukaridakini-isteyen comfortu begenir yazmışsınız, ben de zaten aynı şeyi belirttim. Kişiye göre değişir dedim. Ben okuduğumu anlamıyor olabilirim ancak en azından Türkçe yazmayı biliyorum, mağlum diye bir kelime yoktur, doğrusu malum dur. Sizi hedef almayan mesajları siz de iyi okuyun yüzde 60'ın içine girmeyin hocam.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt