Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@yunusaktas91 Mercedes'ten sonra Golf'e geçmenizi takdir ediyorum, bir de profil fotoğrafınızı değiştirirseniz tam olacak. :)

Türkiye'de yaşayıp süpersport otomobillere binen insanların bile günlük olarak tercih edebildikleri otomobile Golf denir.

Bu fiyata cam tavan dahil olmalıydı, çünkü aralık sonu teslimatlarda 200 altında cam tavanlı araçları sattılar.

Gerçi sarımsak bile markette geçen haftaki fiyata satılmıyor.

@forzaGilles ben tornado kırmızının satılmadıgına asla katılmıyorum @mysf tam tersin özel ve en çok aranan renklerden bir tanesi sarıyı bilemem ama tornado Kırmızı her zaman biraz daha yüksek fiyatlıdır.  
neden seramik ve cam filmi yapmalarına izin vermiyorsunuz araca zarar mı veriyorlar.
Bayide seramik ve film yaptırmış biri olarak derim ki yaptırma. Paranın hakkını vermiyorlar. Özellikle seramik korumada cam film idare eder.

istanbulda önerebileceğim bir kaç yer var 

@Mugzy aslında satmak değil amaç araç henüz gelmedi teklif gelecek mi gelmeyecek mi ? 210 bin eder mi etmez mi göreceğiz .  Birde mak benim ister satar ister binerim satmak istersemde senden izin almam 😁

Turmerik cok guzel bir renktir hele birde cam tavan ve siyah detay kombinasyonu ile birlikte. Buzdolapcılar anlamaz.  Cam tavansız golf , leon vs nin hic albenisi yok.  Satarkende tercih sebebidir.

@GkM_2015 Hayirdir kardes sen niye alindin, yaristiralim yalniz ben yari almanim, cogu dili ana dilim gibi bilirim, sizin gibi 12 yilda dogru düzgün ingilizce ögretemeyen sistemden gelmiyorum, üzülürsün, yari türk olmama ve türkiyede sadece son yillarda bulunmama ragmen bence gayet iyi türkcem, universitede türkiyeden gelenleri ben gördüm, kime neyi anlatmaya calisiyorsun. Akildan bahsetmissin, yukarida gördük senin maniplasyonunu. 
Yarı Türk yarı alman nedir ya ? Bu nasıl bir konuşma ve hitap tarzı ?  Kimin ne olduğunu nereden biliyorsunda yargılıyorsun ? Sistemin aksak olması ne bizim suçumuz nede senin başarın. Hitap tarzına ve kurduğun cümlelere bak, sonrada burda iyi eğitim aldığınımı iddia ediyorsun :)

@Alpyaman ben yaptırmadım henüz aracı çarşamabaya kadar teslim alacagım ama içime kurt düşürdüler kaporamı da geri alabilrim.

@Balistique Sen konuyu uzatmak istiyorsun, gel seninle yüz yüze konuyu halledelim

orada kalbini kirdiklarimdan özür dilemisim, biraz sert tepki vermisim, bunu kabul etmisim

ama sen israrcisin, bana özelden yaz, bakalim klavyenin arkasindanki kadar delikanlimisin

@yunusaktas91 Hocam kusura bakmayin, konu hic olmadik yerlere geldi, niyetim bu degildi, sadece tumerik sarisi konusundan türedi, tabiki bu rengi cok sevende var, hatta arteon sahibini taniyorum, rengini cok begeniyor, ben sadece piyasada satisi herkes kabul ederki zor, cünkü golf kolay bulunabilen bir araba, o yüzden yazmisitim, konu nerelere geldi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Balistique Sen konuyu uzatmak istiyorsun, gel seninle yüz yüze konuyu halledelim

orada kalbini kirdiklarimdan özür dilemisim, biraz sert tepki vermisim, bunu kabul etmisim

ama sen israrcisin, bana özelden yaz, bakalim klavyenin arkasindanki kadar delikanlimisin
Konuyu uzatmaya çalışmıyorum. Yazdığın şeylerin sonucunda alacağın reaksiyonları kaldıramıyorsan yazmadan önce düşüneceksin. 

Sen özür diliyorsun ama hala üslubun kabadayılık. Özelden ne yazmamı istiyorsan söyle yazayım. İstersen adreste vereyim ? Gelmeye üşenirsen telefon vereyim ara. Karşındaki kişiyi bilmeden böyle agresif davranır ve konuşursan başına ne geleceğini bilemezsin. 

Senin meselen Türkçen ile değil üslubunla ilgili önce onu bir gözden geçir. Bu forumda böyle tavırlar hoş karşılanmaz. 

@Alpyaman evet istanbuldayım. Arabayı bile belki almaktan vazgeçerim herkes fiyat yüksek demiş. 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt