Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
@Balistique Ben muhattaplarimdan özür dilemisim, konu kapanmis, hassas noktama gelmis gerektiginden fazla tepki vermisim, ayip etmisim, gerekeni yapmisim, sen konuyu niye uzatiyorsun, herkes özür diledigimi görmüs, üzerinden o kadar mesaj atilmis, konu kapanmis

kabalik ettiklerimden birisi yazsa anlarim ki kabul edilmemis özrüm, kardes sana ne oluyor? bana bunun cevabini ver

@Balistique Ben muhattaplarimdan özür dilemisim, konu kapanmis, hassas noktama gelmis gerektiginden fazla tepki vermisim, ayip etmisim, gerekeni yapmisim, sen konuyu niye uzatiyorsun, herkes özür diledigimi görmüs, üzerinden o kadar mesaj atilmis, konu kapanmis

kabalik ettiklerimden birisi yazsa anlarim ki kabul edilmemis özrüm, kardes sana ne oluyor? bana bunun cevabini ver
Ben mesajımı yazarken diğer mesajlar gönderilmiş. Sana  ne oluyor diye birşey yok ! Almanyada yada başka yerde sistem nasıl işliyor bilmem.  Burda toplu paylaşım platformunda birisine kabalık edersen yada haksızlık yaparsan diğer üyeler buna ses çıkarır. 

Özür dileyip aynı tavırla devam etmen bir anlam ifade etmiyor.  Hala sana ne oluyor, klavye delikanlısı vs gibi şeyler yazıyosun. 

Ben şuraya güzel bir söz bırakayım sanada son cevabım bu olsun.

“Cahille sohbet etmek güçtür bilene; çünkü cahil ne gelirse söyler diline.”

Mevlana

@Balistique Benim tavrim sana, ben özür diledikten sonra yeni kavga cikaran sensin, mevlananin sözlerini copy-paste yapmakla olmuyor, o sözleri anlaman lazim hala kapanmis konuyu aciyorsun, belliki heyecan ariyorsun.

Ben kimseden gizli bir sekilde özür dilemedim, nasil kabalik yaptiysam ayni sekilde, bu platformda özür diledim, diger üyeler bunu gördü, üzerinden kac saat gecti

Ayni tavirla devam etmiyorum - tavrimi koymusum, yanlisimi kabul etmisim

Ama birtanesi herkesin koruyucusu olarak kendine vazife cikarmis, suanda ona cevap veriyorum

Söyle  yazsan anlarim: "Kardes bu tavirlar-bu tarz hos olamdi, biraz sakin ol"

Ama senin yazdiklarina karsi Nasil cavap yazmami bekliyorsun?

Forum kuralları gereği konu içeriğini silindi vb. şekilde değiştirmek yasaktır. 

Konu kilitlenmiştir. 

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt