Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

@mysf Camtavan aldigima ben pisamanim, sirf bu yüzden arabami satiyorum ama bizim millet camtavan delisi, arabayi cok  degistiriyor, gecen mayista beyaz-camtvansiz arabami sattim, camtavanli görüntü olarak eski aracimdan cok cok daha önde, yani araba komple degisti, hem camtavansiz-hem beyaz cok basit kaliyor

@firatkavcu Bence 210 bin lira zarar ettirir, gecen ay 190-195 civariydi, bu arac hurda indirim dilimine zaten girmiyordu sanirim, ne oldu da bu kadar artti?

@firatkavcu Tornado 2.elde zor satilir, renk arabayi satarken cok önemli, tumeric sarisi arabalar sahiplerinin elinde kaldi, 10 bin lira ucuza satamiyorlar

Tornadonun sevenide cok var ama 2.el icin genede riskli bir secenek olur

@krym sizin aracınızın ilan no varmı bakmak isterim. 

@mysf Suan satilik degil,  teklif yapildi, nisan ayinda ford raptor geliyor, o zamana kadar bekliyorum ama gecen yaz camtavan beni perisan etti, önümüzdeki yaza bu arabayla girmiyecegim insallah

• Beğen
Tepkiler: SCC
@mysf Suan satilik degil,  teklif yapildi, nisan ayinda ford raptor geliyor, o zamana kadar bekliyorum ama gecen yaz camtavan beni perisan etti, önümüzdeki yaza bu arabayla girmiyecegim insallah
Demek ki cam tavan iyi birşey değilmiş. Görüntü için alacak olanlar almaya devam etsinler. :)  

@firatkavcu Zaten renk olarak kırmızı istediğinizden başka bayide kırmızı bulma şansınız düşük., 

AppConnect, Kış paketi, Cam tavan, DSG şanzıman bu opsiyonlar yüzünden aracın fiyatı yükseliyor., açıkçası güzel opsiyonlar.,

%1-2 indirim ekstra indirim zorlayın.. Alınmayacak bir araç değil, 

Bayide araca cam filmi, seramik kaplama vs asla yaptırmayın., bunlar onların yapabileceği bişey değil., gerekiyorsa bunları fiyattan düşsünler alın aracı., 

@krym Evet turmenic sarı aracın satılması zor., hiç bir araca yakışmayacak kadar saçma sapan bir renk zaten., ancak tornado kırmızı yı aynı kefeye koymak çok yanlış olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@firatkavcu araç bayide hazır araç mı yoksa daha nakliye aşamasında mı.? 

Bahsettiğiniz opsiyonlar harici yazmayı unuttuğunuz başka opsiyonlar varsa ondan dolayı fiyat yükselmiş olabilir.?

@forzaGilles ben tornado kırmızının satılmadıgına asla katılmıyorum @mysf tam tersin özel ve en çok aranan renklerden bir tanesi sarıyı bilemem ama tornado Kırmızı her zaman biraz daha yüksek fiyatlıdır.  
neden seramik ve cam filmi yapmalarına izin vermiyorsunuz araca zarar mı veriyorlar.

@mysf camtavan arabayi firin yapiyor yazin, birde bana klima carpiyor, ben yazin klimayi hic acmam normalde, ama camtavan oldugu icin gecen yaz full klimayla gezmek zorunda kaldim, perisan etti, arabayida sadece yazlari kullaniyorum genelde yurtdisinda oldugum icin

@forzaGilles Hocam ayni kefeye koymuyorum, tumeric igrenc ötesi bir renk, ama tornado kirmizisida kolay satilan bir renk degil, cok iddali bir renk, ben görünce cok hosuma gidiyor, ama sahibi olmak istemezdim

@forzaGilles aracın kaporasını verdim zaten çarşamba günü teslim en geç . Ekstraları bunlae cam tavan 

kış paketi 

app connect

metalik renk

döşeme

hız sabitleyici

İç döşeme titan siyah

@forzaGilles ben tornado kırmızının satılmadıgına asla katılmıyorum @mysf tam tersin özel ve en çok aranan renklerden bir tanesi sarıyı bilemem ama tornado Kırmızı her zaman biraz daha yüksek fiyatlıdır.  
neden seramik ve cam filmi yapmalarına izin vermiyorsunuz araca zarar mı veriyorlar.
Ben kırmızı için bişey demedim güzel renk dedik, hatta siz de zaten kırmızı istiyormuşsunuz ne güzel dedik., 

Seramik koruma öyle herkesin yapavileceği bişey değil.!! Ustalık isteyen, emek isteyen, düzgün işçilik isteyen ve en az 2 gün uğraş isteyen bir işlemi serviste yaptırmaya kalkarsanız., size seramik diye araca cila atıp gönderirler., bunu yapmayıp gerçekten seramik yapmaları daha sıkıntı çünkü göz yapayım derken kaş çıkarıyorlar sıfır aracın boyasının içine ediyorlar., kimi zaman yaptıkları uygulama o kadar kötü yapılmış oluyor ki boyayı eski haline geri dönüşü için cebinizden 1500-2000 masraf yapmanız gerekiyor.!! Zaten bu işlemi kendileri de yapmıyor., fason olarak anlaştıkları oto yıkamacıdan bozma uyduruk bir yerde yaptırıyorlar.!! 

Hele hele kaput filmi falan sakın bayide yaptırmayın aman diyim.!! Sonra onu sökmek gerektiğinde canınız yanar.! Kullandıkları malzeme merdiven altı en dandik ürünler oluyor., filmi sökerken vernikle beraber çıkar başınıza iş alırsınız.! Kaput filmi öyle piyasadaki şeffaf folyolar sökerken aracın boyasına zarar verir., PPF tipte bir film/folya olmalı yoksa hiç yaptırmayın.!

Bu gibi işlemleri bayi, oto yıkamacı vs.. layıkıyla yapamaz., butik çalışan detay merkezlerinin işi bunlar..!

@forzaGilles aracın kaporasını verdim zaten çarşamba günü teslim en geç . Ekstraları bunlae cam tavan 

kış paketi 

app connect

metalik renk

döşeme

hız sabitleyici

İç döşeme titan siyah
Tornado kırmızısı metalik renk değildir.!! Opak renk olarak geçer.,

Highline araçlarda hız sabitleyicisi standart tır.!! Belki araçta “adaptif hız sabitleyici” olabilir., adaptif hızmsabitleyici mevcutsa fiyatın 210bin’e çıkmış olabilir., 

satış temsilcisini arayıp aracın opsiyonlarını tam olarak öğrenmeniz iyi olur.! 

Kapora verdiyseniz size bir teklif formu gibi bir evrak vermişlerdir., bu evrakta aracın tüm opsiyonları zaten yazar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt