Golf 7 fiyat ve renk tavsiyesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kirmizi her arabaya yakışmıyor.Ozellikle sedan araçlara mesela kirmizi jetta kirmizi passat... Hiç yakismiyor bence....Kirmizi Golf hele biraz modifiye uf.Kirmizi renk daha çok hatchback lere yakışıyor.Kirmizi focus kirmizi leon...Beyaz da güzel çünkü benim Golf beyaz😂😂😂

Bu arada bazi renklere cam tavan ekstra yakisiyor, kirmizi da bunlardan biri. 

hatta cam tavanin en cok degistirdigi renklerden biridir, is arkadasimda var bi tane comfortline oldugu halde arac cok guzel duruyor siyah tavanla birlikte

@yunusaktas91 Tumeric Sari satilmiyorrrrr, Ferraride-Arteonda olsa cok kötü bir renk, en son adam 10 bin lira altina indi piyasanin gene satilmadi, daha ne diyeyim, bundan daha igrenc renk mouse-grey mk8'de geliyor, normalde zevkler ve renkler tartisilmaz ama bu tumeric sarida tartisilir, öyle igrenc bir renk yapalim ki kimse cirkinligini tartismasin diye ugrasmis VW yöneticileri :)

Tornado kirmizi ben severim ama cok iddali bir renk, sadece severim, almam

Bana arabanizi satmaya karar verdiginizde malesef hak vereceksiniz
Arabami satarsam ilk size haber verecegim soz :)  

Hatta konu disi olacak ama bir mahzuru yoksa (keyfe keder 😂) bi piyasa arastirmasi olarak sunmus olayim, hep beraber degerlendirelim araci.

2017 MK7,5 1.4 TSI ACT Highline 60 bin km hasarsiz cam tavansiz Turmeric Sari Golf. 

690ACF2C-A26F-4A74-86A6-2C3D912BF168.jpeg

@yunusaktas91 Piyasada istenen fiyat 170 bin civari ama satilmiyor

Araba alacak kisi alternatifleri arastirir, hemde cok arastirir, yani sifir km su varken bunu niye alayim diye sorar, bu durumda 175 bine 1.5 dsg camtavansiz comfort kis paket, 8 inch, sürüs-konfor paket, sifir km istedigi renk alma imkani varken niye sirf highline diye 3 yillik 60 bin kmde bu araci alsin? Iste burasi cokomelli.

Ayrica Camtavansiz highline pek talep görmüyor

@driver_can aracı 195 bin liraya sattım sıfırını alayım dedim üstelik kırmızı hep almak istediğim bir renkti

Verilen fiyatın çok albenisi olmasa da kimin ne yaptığı belli olmayan ve bayinin "müthiş bir hediye" olarak sunduğu seramik kaplama ve kaput koruma gibi şeylerin bayide yapılmaması ve fiyattan düşülmesi taraftarıyım ben de. Bunlar dışında cam tavan, kış paketi ve tabiki olmazsa olmaz DSG satarken zorlamayacak güzel seçimler. Zaten 1.5 TSI'da manuel gelmiyor ama yine de DSG sonuçta. :)  1.5 TSI motorların piyasasının zamanla daha da yerleşeceğini de düşünürsek makul bir seçim gibi duruyor. 

Hayırlı olsun.

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym kendi yorumuzunuzda celisiyorsunuz bende okurken defalarca yalnismi anliyorum diye tane tane okuyorum. Bu arabayi bilmeyenel icin belki haklisiniz ama ben 2025 modelde olsa bos bir comforta binmek yerine kendi kendine park eden seriti takip eden bakinca gok yuzunu gordugum. Sinyalleri yakip arkada o guzelim sinyalleri gormek icin baska bir golfun pesinde gitmeyi goze aldigim. Koltugunda isitma ve masaj ozelligi olan hayalet ekrana bakip herseyi gorebildigim daha sayarim bence yeter bir araci tercih ederdim varsin cebine 170 bini koyup sifir araba aldim havalariyla gezerken yan yana gelince bizimkisi golf se bu ne dediginde akli basina gelir.

@GkM_2015 Abartmiyormuyuz biraz, benim comfort camtavanli arac yukaridaki highline camtvansiza bin basar görüntü olarak

renk: Tungsten gri

Moderatör tarafında düzenlendi:
@krym nasil yapicak onu hangi ozelligiyle. Rengiylemi halijen farlariylami. 16 jantlariylami 

@GkM_2015 Rengiyle evet, ben hayatimda hic far degistirmedim, ne golfümdeki farlari nede q7'deki farlarin özelligini bilmem, ama farlar isterse degisir, jantlar isterse degisir, camtavan degisir mi? (camtavan sevmem konfor dolayisiyla ama görüntü söz konusuysa yoruma gerek yok sanirim)

@krym cam tavanda olsa standart bir comfortla cam tavanli bir highline suan sizjnle kiyasliyor olduguma ben bile inanamiyorum. Gule gule kullanin kimsenin arabasini asagiliyacak degimim konumuz sshsi arabalards degil yalnis anlasilmasin. Ne dolu comfortlar var. Lafim cam tavanda olsa standart bir comfort ile cam tavanli bir highline yani kiyaslamak ne bileyim. Ben alta foto ekliyorum bi altada siz koyun rica ediyorum.

IMG-20200124-WA0038.jpg

IMG-20200109-WA0004.jpeg

20200109_225849.jpg

@GkM_2015 Ayrica herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz, bugün golf sahiplerinin %90 farlardan anlamaz, bu tür cilginliklar sadece bu tür forumlarda oluyor, bende farlara önem vermiyenlerdenim, daha önceki higjline aracimdaki farlari bile bilmiyorum, daha dogrusu acikken bile görmemisimdir, malum arabayi ben kullaniyorum sonucta, bozuk degilse aydinlatiyorsa sorun yoktur, farlara bakip nasil mutlu olunur, nasil ruh halidir bilmem, alti-üstü far, yurtdisinda okadar golfcü cevrem var birkere bile far-stop degistiren görmedim, bize has fetish bir durum sanirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Geri
Üst Alt