Jump to content

ucozer

Üye
 • İçerik sayısı

  98
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

62

ucozer Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Uğur Can
 • Yaşadığım Yer
  İzmir

Güncel Profil Ziyaretleri

974 profil görüntüleme
 1. ucozer

  Vw Bora Comfortline Restorasyon

  Maşallah, hani derler ya aracın kaderi değişmiş.
 2. ucozer

  Volkswagen Golf Variant

  Ben D segment stationları çok beğeniyorum, ancak C segmentte sanki böyle bir şeyler eksik gibi geliyor hep gözüme, en boy oranı mıdır artık nedir bilmiyorum. Favorilerim ise volvo v serisi ve audinin allroad olanları.
 3. ucozer

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  Yumurta radar la front asist geliyor mu hocam? Yani düz radarla bir farkı kalmıyor o zaman?
 4. ucozer

  R line retrofit !!

  Güle güle kullan kazasız belasız. Maşallah
 5. ucozer

  Delete

  @krym Sen demeyin lütfen, siz deyin. Ben sizi tanımam zira siz de beni. Agresif olarak bana cevap yazan sizsiniz, ben konuya yazdığım iletimde zaten sizi etiketlememiştim. Yukarıda görebilirsiniz. Agresif cevap yazarsanız insanlara agresif cevapta alırsınız, kusura bakmayın.
 6. ucozer

  Delete

  @krym Ben sizi hedef alan bir şey yazmadım, isteyen isteyen yukaridakini-isteyen comfortu begenir yazmışsınız, ben de zaten aynı şeyi belirttim. Kişiye göre değişir dedim. Ben okuduğumu anlamıyor olabilirim ancak en azından Türkçe yazmayı biliyorum, mağlum diye bir kelime yoktur, doğrusu malum dur. Sizi hedef almayan mesajları siz de iyi okuyun yüzde 60'ın içine girmeyin hocam.
 7. ucozer

  Delete

  Bu kişiye göre çok değişecek bir durum. Mesela ben comfortline aracımı sattım, highline araç almak için. Çünkü bir üstteki mesajda da Ahmet Bey belirtmiş; comfortline ile highline arasında çok ciddi donanım farkı var. Ancak kimisi donanım için dünya para verir, kimisi ise sadece yeni olsun yeter der. Bu kişiye göre değişir. Ancak dış görünüm olarak kıyas götürmeyecek derecede fark var comfortline ile highline arasında. Farlar yetiyor bencede.
 8. ucozer

  SIFIR GOLF FACİASI

  Burada konu sahibi endişesinde haklı. Malesef ekspertizde sök-tak-ayar-işlem vb. yazıyorlar. Bu da değer kaybı oluşturuyor. Çünkü çok yüksek meblağlar ödeyerek araç alan insanlar da risk almak istemiyorlar haliyle. Allah ihtiyaçtan sattırmasın ancak öyle bir durumdayken sadece doğuşa götürelim demekte zor alıcıya. Tok satıcı için elbette durum farklı. Ancak şu bir gerçek ki bu tarz durumlar satışı zorlaştırıyor. İnsan şüphelenen insanlara da çok kızamıyor, çünkü bu ülkede tarcanlar denen bir gerçekte var, izledikçe paranoyak oluyor insan. Kaput aynı renk orjinaliyle mi değişti, ne oldu gibi sorular alıcının kafasında döner şu ortamda. O yüzden araç üreticilerinin araç satışlarında bir belge vermesi lazım. Ancak genelde belgelerde de çok yuvarlak cümleler kuruyorlar. Net bir şey yazmıyorlar. Şöyle örnekleyeyim. Bir araç almaya gittiniz ekspertize ve sök-tak-ayar-işlem vb. bir ifade yazdı. Arkadaşlarınızı arayıp danıştınız, kaçı size aman boşver al der? En azından fiyat kır derler.
 9. Koray hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullan
 10. ucozer

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  Düz radar da takilsa dahi 3sn.mi toleransı var? Yani tamamen durup sonra örneğin 30 sn sonra kendiliginden ben hic bir tusa pedala basmadan ondeki aracin hareketiyle hareket eden bir radar turu var mi?
 11. ucozer

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  Güle güle kullanın çok güzel olmuş
 12. ucozer

  Yeni bir baslangic Indium Grisi.

  Maşallah güle güle kullan kazasız belasız.
 13. ucozer

  Ikinci el tavsiye ve öneri

  Hocam özelden mesaj attım araçla ilgili.
 14. ucozer

  TEKRARDAN GOLF BU SEFER ''ACT'' 150 HP

  Güle güle kullanın
×
×
 • Yeni Oluştur...