EN BEĞENİLEN JANT HANGİSİ

@doganersin bu iki jant birbirine çok benziyor ama 

durban  yıllar önce cıkmıs olmasa şuan 7.5 ile gelmiş olsa herkes durban derdi. Belki de bi yerden sonra durbanlardan sıkıldık 2013 ten beri sanıyorum durban jantlar mevcut

@firatkavcu 

evet

galiba bu tarzı beğeniyorum.. alaşım ve siyah..
jurva
jurva.jpg

clubsport

club.jpg

şu an üzerinde ki..

madrid'lerim

madrid.jpg

durban  yıllar önce cıkmıs olmasa şuan 7.5 ile gelmiş olsa herkes durban derdi. Belki de bi yerden sonra durbanlardan sıkıldık 2013 ten beri sanıyorum durban jantlar mevcut
evet durban'lar güzel ama her golf'te görüyorum artık..
bana çekci gelmiyor pek

@doganersin 2 seçeneğim var elimde ki talledegaları eski halime çecirip kullanmak orjinal jantlardır. Fakat boyatmak için 1000 bin lira maliyet vermem gerekiyor.

Yada bu halde orjinal jurva veya durban takasına girmem. Durban ve jurva jant buldum orjinal fakat üzerine 600-700 lira fark ödemem gerekiyor. Boyatacagıma bunlardan birini tercih edeyim diyorum sizce hangisini tercih etmeliyim ? 

Değerli arkadaşlarım tam yeri burası mı bilemiyorum ama golf 7 den yeni passata geçtim bilen arkadaşlar olacaktır muhtemelen . Sorum şu malum passat impression paket ve 16 aragon jantlar var konfor olarak çok iyi fakat görüntü olarak tatmin etmiyor acaba golfün madrid jantlarını çok beğeniyorum acaba benim araca uyar mı ? teknik olarak bi sıkıntısı olurmu tam bilemedğim için fikir almak istiyorum sizlerden jant boyutunuda 17 den fazla büyütmek istemiyorum .

Mk7,5 için Durban jantlar halaa üretiliyor., istenirse opsiyon olarak alınabiliyor :)  

Değerli arkadaşlarım tam yeri burası mı bilemiyorum ama golf 7 den yeni passata geçtim bilen arkadaşlar olacaktır muhtemelen . Sorum şu malum passat impression paket ve 16 aragon jantlar var konfor olarak çok iyi fakat görüntü olarak tatmin etmiyor acaba golfün madrid jantlarını çok beğeniyorum acaba benim araca uyar mı ? teknik olarak bi sıkıntısı olurmu tam bilemedğim için fikir almak istiyorum sizlerden jant boyutunuda 17 den fazla büyütmek istemiyorum .
Bijon aralıkları aynı, jant değişimi olacaksa 18 e geçmenizi öneririm.

Dartford

1 yıldır kullanıyorum :)  trabzon yaylaları bile gördüler. 
bir Mersin'e gelmenizi öneririm. BMW araç ya orijinal jantları bile yamuk, çatlak işlem görmüşlüğü var. bizim buralardan 1 saat önce geçtiğiniz de temiz olan yol, 1 saat sonra boydan boya kazılmış üzeri toprakla kapatılmış veya bölgesel kazılmış oluyor. yok yani 225/45/17'de bile o kazıyı yapana, üzerini yarım kapatan işçiye vs vs vs diye başlıyorum. bunları takarsam bu olay jsb'nin üreticisine kadar gider. bi ara size bir video atarım. yolların halini görürsünüz.

Çok Şükür hepsinin kullanan bir Golftutkunu olarak;

Benim ilk 3 derecem şu şekilde :)   (y)

1. Numara Pretoria 19 inç

2. Durban 18 inç

3. Sebring 18 inç

20190408_220919.jpg

20190801_184756.jpg

20190801_190952.jpg

20190405_130140.jpg

20190801_174934.jpg

WhatsApp Image 2018-03-24 at 22.02.57.jpeg

20170401_081400.jpg

WhatsApp Image 2018-03-24 at 22.07.02.jpeg

@Ender cadizler nasıl kötü mü sizce?

birde talledega golf 7.5 e gider mi ? 

@firatkavcu cadizi bende çok beğeniyorum ama biraz cesur jant her araba taşıyamaz.

Ben de Durban’ı bir türlü sevemedim.

Pretoria, Jurva ve Dijonu çok daha beğeniyorum.

Durban orijinal de olsa arabanın (hele birde araba alçaltılmışsa) F30 lara 6 serisi jantı takan, çamurlukları  dışa doğru genişletmeden taiwan malı m3 body kitli  316 serserilerinin arabalarından farkı kalmıyor..Çakmamsı bi havası var durbanın. 

Moderatör tarafında düzenlendi:

@onr club sport jantlar  ve cadiz jantlar hakkında ne düşünüyorsunuz :)  ? Sizce 19 cadiz mi 18 club sport mu

0DC19408-35DF-4E4D-B12D-972875316E2F.jpeg

4F1D58C5-C315-4827-8A0F-50BD020ECEC8.jpeg

Geri
Üst Alt