Jump to content

onr

Üye
 • İçerik sayısı

  64
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

47

onr Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  ONUR
 • Yaşadığım Yer
  ๅnquɐʇsๅ

Güncel Profil Ziyaretleri

272 profil görüntüleme
 1. Tornado kırmızı güzel de , kiremiti bilemedim. Tornado kırmızı olup cam çerçeveleri dahil bol kromajlı bir golf çok güzel görünüyor
 2. onr

  GOLFÜ SATTIM A4 ALDIM PİŞMANIM YARDIM

  Satıp 1.5 TSI’a geçin.
 3. onr

  1.5 tsi rölantide sarsıntı

  Benim 1.2 tsida yapıyor bazen ama sizin bahsettiğiniz sarsıntının derecesi ney onu bilemiyorum. Yani normal çalışırken periyodik olarak x saniyede bir ayağıma gelen hafif bir titreşim oluyor. Bendeki bundan ibaret. Çok nadir devir bi tık yüksek şekilde motor çalışıyorken hafifde titreme varken Vitesi P den başka bir konuma alırken zorlanıyorum, bir tık daha ısrar edip vites değişince araç ve sesi rahatlıyor. Bide soğukken hafif ısındıktan sonra devir normale dönerken biraz titrer odur yani bendeki titremeler. Yada ne biliyim aynaları yukarı kaldırma tuşlarına basınca veya basılı tutunca motor sessinde azda olsa bi değişiklik tokluk olup normale dönüyor. Sürücü camı kapalıyken yinede kapatmak için 3-4 saniye basılı tutunca tık....tık sesi veriyor bu süre boyunca bir tık titreşüm oluyor 2. Tık sesinden sonra normale dönüyor mesela.o tarz bir titreşim bunlar yani.
 4. İpsi şeyler mekanizmasına takılabiliyor. Bende çok oldu eğer içi komple boşken de bu sorunu yaşıyorsanız hiç böyle birşey yaşamadığımı söyleyebilirim. USB belleğin ipi mesela benimki bundan takılıdırdı.
 5. onr

  İLK ARACINIZ? DİKKAT NOSTALJİ İÇERİR :)

  Sahibi olduğum :Golf 1.2 2016’da almıştım. Kullandığım: 2012 F30 328i Kısmetse Eylül gibi bir 320iED planım var bakalım.
 6. @HONEY hocam antep fıstığına hastalığım var naptınız ya ağzım sulandı görür görmes
 7. onr

  Koltuk Döşemesi Söküğü

  İstanbul maslakta altın oto döşeme halleder diye düşünüyorum
 8. onr

  Sizce hangisi? (alındı)

  Kesinlikle cpc6, bulunduğunuz yerin yolları kötü ise cpc5 daha mantıklı olacaktır.
 9. onr

  2019 1.6 TDI Comfortline yerine 2019 1.5 Highline

  Az yakmak benim umrumda olmadığı için şöyle söyliyim. 1.6 TDi evin 2. aracı. 1.5 TSI test sürüşüne çıktım geçen haftalarda zaten daha atik, benzinlinin keyfi başka, donanımlar cabası. Ben düşünmeden geçerdim. Çünkü bu güne kadar kullandığım 2012 F30 328 dahi yakıt hiç bir zaman umrumda olmadı. Bugün de değil. Yarın da olmaz. Ölümüne benzinli. Öncelikleriniz başkaysa yakıt ekonomi vs. geçilmez tabi. Ama geçilsede yanlış bir eylem olcağını düşünmüyorum. 1.5'ında gücü belli yani her kalkışta 0-100 yapmazsanız heralde bu sayede keyfinden kısmadan fazla da açılmadan güzelce kullanılabilir.
 10. onr

  1.0 Dsg Comf.tan 1.5 highline a gecilirmi?

  Bence tereddüte düşülmeyecek bir konu, rahatlıkla geçilir. 1.5 TSI bağımsız süspansiyonda vardı galiba. Ben Highline'dan bile 1.5'in Comfortuna geçerim yani, önceliklerinize bağlı. Donanım sonradan ekleyebileceğimi varsaydığım için böyle. Aradaki farka da bal gibi değer.
 11. onr

  2018 model Golf'ün stop lambaları çalındı..

  Hırsızlar çok kolay salındıkları için yüz buldular uzun zamandır böyle bu durum. Galerici şahininde dediği gibi “Sıkma canını ya , kaskodan hallederiz, cana gelcene mala gelsin”
 12. onr

  2020 OTOMOBİL FİYATLARI

  Ben 200'ün üstüne çıkacaksam 40.yıl F30 alır geçerim 230 240'a. Golf ne 200'e . 200'e 1 serisi alırım yine Golf almam, Golf'ün limiti belli Golf 7.5 200'den fazlaya gitmez imkansız. Alıcı bulursanız direk satın.
 13. onr

  Yeni Yıl 2020

  Herkese mutlu yıllar .🎉🎊🎈
 14. onr

  ACIL Yardim- Motora kedi girdi 1.0 tsi

  Ek olarak, benim tsi içine sayısız kedi girdi kaputun içinde farkettiniz, ışık falan tuttunuz. Sonrasında sakın korna basmayın, kaputa vurmayın bunları yapınca kaçma ihtimali düşük, ÇOK yüksek ihtimalle korkup kaçmak yerine daha da siner. Beklerr öylece. Yer değiştiriyor, göremeyeceğiniz yerlere giriyor. Kediyi fark ettikten sonra çıkması için bir kaç girişimde bulundukktan sonra aracı çalıştırıp yerini değiştirin(TABİ BU KEDİ ARACIN MOTOR PARÇALARINA SIKIŞMAMIŞSA YAPIN). Sonra aracın yanında bi allahın kulu kalmasın. Balkondan seyredin çıkacaktır. Ben her defasında bu şekilde çıkarıyorum. Neyse ki çalışmamazlık yapmadı. Korna çalmak, kaputa vurmak vs. sadece bir efsane ve üstüne kuru gürüldü. Komşularla papaz olmaya gerek yok. Mama falan bulursanız mana koyun aracın yakınına. Kedi çıktıktan sonra arabaya binmek içinkediye karşı arkadan dolaşım yoksa o minik bacaklar bilmem kaç beygirle hareket ederek aynı yere dönecektir. En azından kendim için söylüyorum. Gürültü yaparak kediyi hiç bir zaman çıkaramadım. Mama falan yoksa peynir kaşar peyniri falan koyun.
 15. onr

  ACIL Yardim- Motora kedi girdi 1.0 tsi

  Benim 1.2 tsi a çok giriyorlar. Her allahın sabahında arabaya binmeden her defasında kaputu açıp telefonun flaşıyla bakıyorum. Altına bakıyorum arabanın. Tekerlerin üstünde de olabiliyorlar oralara bakıyorum. Siz de nolur bakın .. Yazıktır bişey olmasın hayvancıklara.
×
×
 • Yeni Oluştur...