EN BEĞENİLEN JANT HANGİSİ

@Negatiwe

Zaten 17 OLSA demistim ....yani fotosok foto doğru...

Görselde 17 dover nasıl durur olayına iyi bir örnekleme oldu anca..  

Ol-sa  lar uzarrr gider

Hayalet ekranda navim ol-sa?

Hadi onu geçtim multimedyada navi ol-sa?

18 sebringim olsa ama konforu max yakıtı min. Ol-sa? Yazlık lastiğini değistirirken ultra ucuz olsa!

Çift J Gündüz ledlerim ol-sa 

Makyajdan önceki parçalı deri ergo koltuklarım olsa (ısıtma yapmasa da olur)

Ne olma-sa kederlenmem ?

Mk8 im  hiç olma-sa hiç dert etmem yani? 

@Negatiwe

Zaten 17 OLSA demistim ....yani fotosok foto doğru...

Görselde 17 dover nasıl durur olayına iyi bir örnekleme oldu anca..  

Ol-sa  lar uzarrr gider

Hayalet ekranda navim ol-sa?

Hadi onu geçtim multimedyada navi ol-sa?

18 sebringim olsa ama konforu max yakıtı min. Ol-sa? Yazlık lastiğini değistirirken ultra ucuz olsa!

Çift J Gündüz ledlerim ol-sa 

Makyajdan önceki parçalı deri ergo koltuklarım olsa (ısıtma yapmasa da olur)

Ne olma-sa kederlenmem ?

Mk8 im  hiç olma-sa hiç dert etmem yani? 
Tam emin değilim ama Dover birebir aynı tasarım Transporter da 17 ya da 18 gördüm.

Dartford Durban gibi amcaoğulları olabilir.

Sen ne kasisler,tümsekler,çukurlara girdin çıktın bişey olmadı sana.
1d2936e90379edd22868bae97dd9f48c.jpg

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar, bende 2018 Golf 7.5 Highline TSI aracım için 17 dijon janttan, 18 janta geçtim ve 18 durban mı jurva mı arasında çok kaldım.

Ancak durban aldım ve kullanıyorum. Durban sanki eski model bir jant olduğu için jurva mı alsaydım, alsammı acaba diye tereddütteyim ve sizlere danışmak istedim.

Aracımın örnek resimleri ekteki resimdeki gibi ancak benim tamponlar normal düz tampon, resimde rline tamponlar var bunu dikkate alarak hangi jantın daha güzel olduğu, durduğuna yardımcı olurmusunuz?

Tabi 17 dijondan, 18 durbana geçinde birde spor yay sorunum ortaya çıktı, spor yay için ayrıca fikirlerinizi almak istiyorum. Saygılar

jant.jpg

Merhaba arkadaşlar, bende 2018 Golf 7.5 Highline TSI aracım için 17 dijon janttan, 18 janta geçtim ve 18 durban mı jurva mı arasında çok kaldım.

Ancak durban aldım ve kullanıyorum. Durban sanki eski model bir jant olduğu için jurva mı alsaydım, alsammı acaba diye tereddütteyim ve sizlere danışmak istedim.

Aracımın örnek resimleri ekteki resimdeki gibi ancak benim tamponlar normal düz tampon, resimde rline tamponlar var bunu dikkate alarak hangi jantın daha güzel olduğu, durduğuna yardımcı olurmusunuz?

Tabi 17 dijondan, 18 durbana geçinde birde spor yay sorunum ortaya çıktı, spor yay için ayrıca fikirlerinizi almak istiyorum. Saygılar

jant.jpg

jant.jpg

Siyah renk golf 7.5 için Dijon jant 17" var işyerinde bir arkadaşımda jantlar ve araç kirliydi ama harika duruyordu. Siyaha Dijon olur diyorum.

@typhoons siyah araç için örnek olması babında😊

5321C91F-0610-456B-AE37-B7FF5A950DB1.jpeg

3EFE7FAF-1A97-4FB3-BF73-F96DE705D375.jpeg

Moderatör tarafında düzenlendi:
@firatkavcu bu jantlar hakkında ne düşünüyorsunuz, beyaz golf 7,5’a 17 inç olarak yakışır mı, bşr de kalite hakkında fikriniz nedir? Marka CMS model 536 

3E545946-E5A6-44D6-AE4A-E27AEC02DA63.jpeg

E572806D-0C3E-499E-B01C-93E998691AB1.jpeg

Ekli dosyayı görüntüle 27047
Spor yay takılınca aracınız daha geniş bir görüntüye sahip olacak. Hatları daha çok belli olacaktır. Durbanlar meydana çıkacaktır. Durban her türlü iş yapar rahat olun. 

Bu jant isimleri  nedense hep  güney afrikada bi  şehir, semt, başkent veya  ilçe ismi  ?

Geri
Üst Alt