EN BEĞENİLEN JANT HANGİSİ

clubsportların piyasada çok replikası var o yüzden bende kötü bir algısı var. konfor da sorun olmayacaksa kessinlikle cadiz

@Unclaimed araç r line paket 150 hp act motor ve siyah renk o kadar kararsızım ki  bilemedim. Cadizdeki tek olumsuz düşüncem mk7 R jantı olması mk7.5 lerde  sunulmadı. 

@Ender cadizler nasıl kötü mü sizce?

birde talledega golf 7.5 e gider mi ? 
Bir dönem cadiz de kullandım onu da severim hatta paylaştığım resimlerde de mevcut.

Talledega için ise ben golf 6 R da beğeniyorum birde Scirocco da güzel duruyor diğerlerinde pek hoş duracağını düşünmüyorum. :)  

Pretoria tanesi 10.4 kg, König hafif olan modelleri Pretoria’dan daha hafiftir.
Extra bir bilgi vermem gerekirse Arıcıoğlu üretimi Benim Pretoria 19jantlarım 9.5 kg civarında idi :)  

Ama König jantlar son derece hafif ve çok kaliteli oluyorlar.

Dover ların böyle 17 inch leri olsa demekki aslanlar gibi olacak..

Yada tam tersi 16 inch Durban ? Kim yüzüne bakardı?

Yani burdan şu sonuc çıkıyor.

Bir jantın estetiginde inç (büyüklük)  göz algısına hakim oluyor yada göz yanılsamalarına neden olmakta..  

Eşit inçlerde (sıkletlerde) yan yana koyup öyle bakmak lazım

images (27).jpeg

Bir jantın estetiginde inç (büyüklük)  göz algısına hakim oluyor yada göz yanılsamalarına neden olmakta..  

Ekli dosyayı görüntüle 26042
Tamamen katılıyorum hocam. Mesela çoğunlukla 18" versiyonu satılan Sebring'lerin 17" orjinal versiyonu göze pek hitap etmediği gibi 17" replika Durban'lar ve 18" replika Pretoria'lar da göze hitap etmiyor. 18-19 inç ince kollu ve 17 inç kalın kollu jantlar hoşuma gidiyor Golf'te. Dover'ın 17 versiyonu olsa takardım muhtemelen :)  

Zamanında 17 fr jant takmıştım. :)   Dijondan daha dışarıda e.t değerine sahip olduğu için sanki spacer varmış gibi tam kıvamında duruyordu. Zevk meselesi tabiki..

/monthly_2018_03/222.thumb.jpg.bd39a36ad5ed0c9f924e548b0f9c86a7.jpg

Ekli dosyalar

• 222.jpg
    222.jpg
    183.4 KB · Görüntüleme: 2

Ekli dosyayı görüntüle 26042
Fotoşok güzel yapıyor vw

Lastik yanakları ve çamurluk aralığına bakınız katalog fotosu değil sanki tuning fotosu

yeni-golf-7-kasimda-yollarda.JPG

.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt