2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

8 geldikten sonra 0 dan pahalı ikinci el 7 7,5 fiyatları epey sarsılacak.

Walla 7.5'tan sonra Golf benim için bitmiştir. Golf 8'i hiç sevmedim hiç beğenmedim. 7.5 alırsam uzun süre kullanırım, sonra bir daha da Golf'le işim olmaz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Viraj kabiliyeti daha iyi gosterilmis bunda...

bence çok kötü olmamış en azından gözüme her video da daha güzel görünmeye başladı 

Ben sevmedim şahsen o bardaklık resmen alt sınıf araç yansıtıyor sürgü olmalıydı vites hoş değil yani ya uzun yap ya hiç koyma yarım boy nedir benim icin golf ilk ve son 7-7.5 ile bitti hedef BMW 3.20D insallah ama ileri zamanlarda 😁

Bardaklik surgusu ve esya gozun kapagi golf 7de var fakat gunluk kullanilda hep acik duruyor.

bu tip seyler gecmis yillarda kalite gostergesiydi fakat artik cok onemsenmiyor

Önden görünüşü daha farklı ve daha iyi olabilirdi. Arkadan görünüş daha iyi. Yeni Seat leon daha iyi bir tasarımla gelirse Golf 8 i baltalayabilir. Duyumuma göre iç malzeme kalitesi çok daha iyi hale gelecekmiş. Fiyat etkisi etkin olabilir.

Dün 18:00 civari NTV'de Saffet Golf8 i anlatti.

Biz begenmedik ama adam oyle bi anlattiki, piyasada ayni tepkileri verirse fena satar yine :)

Dün 18:00 civari NTV'de Saffet Golf8 i anlatti.
Biz begenmedik ama adam oyle bi anlattiki, piyasada ayni tepkileri verirse fena satar yine [emoji4]
Saffet Ntv'nin çalışanı,Ntv doğuş holdingin,doğuş wv türkiye ithalatçısı.Doğal sonuç.

Bayiilerde kuyruk sıra varmış.Milletin tek derdi araba olmuş.İşimiz gücümüz sükse yabmak.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Optimus 8 için sıralar dolmuş, geçen bir bayiye uğradım 2020 kotaları doldu şuan için golf 8'i 2021 den önce alamazsınız dediler, vw sürpriz yapıp kotanın üzerinde gönderirse belki dediler, zaten galericiler 8 er 10 ar tane almak için kapora yatırmış bile, yani 5-6 yıl önce olduğu gibi doğuş fiyatı+15-20 bin civarında sarı siteye ilanlar girilir yakında.

Araç yok zaten piyasada. Faiz indiriminin talebi bu denli etkileyeceğini düşünemeyen satıcılar talebi karşılayamamışlar :D  Kampanya vs derken araç kalmamış ellerinde.

Kaldı ki 8 bence bayaaa talep görecek fiyat etkisini sıfırlarsak teorikte :)   

Özellikle inceleme videoları geldikçe beğenenlerin sayısı artıyor.. Ki 8 güzel olmuş bence de...

@Golf835 Gelmiş geçmiş en güzel golf diyorlar tüm inceleme bloglarında, 7 ve 7,5 aynı golf 6 gibi olacak seneye, yüzüne bakan bile olmayacak deniyor.

[mention=255]slck[/mention] Golf 8 içinmi 7.5 içinmi sıra varmış .
Cnn de hyundai ve toyotayı gösterdi vatandaş araba diye ağlar halde.Otomotivciler bu işi çözmüş bilerek algı yabarak milletin aklını karıştırıp niyet olmasa bile araç değişimine yönlendiriyor.skodada yok . vw bayileri burdanda yazıyorlar troc falan varmış sadece.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt