Jump to content

CemK

Üye
 • İçerik sayısı

  129
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

CemK Hakkında

Bilgiler

 • İsim
  Cem
 • Yaşadığım Yer
  Istanbul

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. CemK

  golf piyasası hakkında

  Ya yapilirmi simdi bu kardeş, Antep'liyim ben, canım çekti Nerde bu bu arada Şehir, Istanbul'daysa en kisa zamanda denerim iyi görünüyo 😋
 2. CemK

  Direksiyon ve gateway

  Gorseli ancak akşam atabilirim, fiyat airbag kablosu hariç 800 olur. Cerceve, Tuş ve Gateway.
 3. CemK

  Direksiyon ve gateway

  Cerceve gerekmiyor sanirim sana, Cerceve ayrı olarak zor satilir hocam, takim olarak satmayi tercih ederim.
 4. CemK

  Direksiyon ve gateway

  Bende tuş takimi, çerçeve ve mid gateway var, acc taktigim icin boşa çıktı. Galiba airbag kablosu da lazim olacak sana, o da sıfır olarak var, almistim gerekmedi bana. Ama Istanbul'dayim
 5. CemK

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  @Unicorn55 Rakamı düzelttim biraz yanlış hesaplamışım. Montajı Ender'de yaptırdım, o da dahil rakama.
 6. CemK

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  @Unicorn55 Ben parçaları kendim gittiğimde aldığım için uygun oldu, radar avrupadan geldiği için vergi, diğer parçalar için kur vs detay hesaplamadım ama 3700-3800 arası bişeye geldi sanırım bana. (Rakamı düzelttim yanlış hesaplamışım başka parçalarda aldığım için) @forjust1day Bu konuda bişeye denk gelmemiştim, hatta yumurta radar 250mt'ye kadar ölçüm yapıyor ve ölçüm hassasiyeti daha yüksek diye okudum hep, kaynak varsa bende detay farkları merak ediyorum açıkcası. Yumurta radar serviste bildiğim kadarıyla hatırı sayılır şekilde yüksek fiyatla satılıyor düz radar'a göre.
 7. @ahdngr Bende baktım en eski 16.8 dosyası var, ama kablonuz muhtemelen güncellenebilir. Adana'dasınız sanırım? Uygun zamanda uzaktan bağlanıp bakarım isterseniz, kablonuz güncellenebilir ise güncel versiyon yaparız.
 8. CemK

  Vcds ile ACC kalibrasyonu yapmak

  Bende araç durduğunda öndeki ile 1-1,5 metre mesafe bırakıyor, bunu kısaltmak mümkün mü acaba?
 9. CemK

  Arabamın sarsıntılı çalışması

  O zaman burda bişeyler var bak, farklı konularda var gördüğüm ...
 10. CemK

  Arabamın sarsıntılı çalışması

  Aracinizin motoru nedir yazmamissiniz ama Tsi ise su konuya bakin, forumda biraz arastirma yaparsaniz konu acmadan önce iyi olur
 11. CemK

  İç Kararan Ayna

  @forjust1day Trimlere bi çözüm yokmu yani üstad
 12. CemK

  ACC Taktirmak yada Taktirmamak

  Hem benim aracıma hemde arkadaşımın aracına takıldı ACC Bence en edinilesi eklemelerden biri, gerçekten oldukça iyi çalışıyor. Sabah ve akşam E5 trafiğinde gaz fren dokunmadan gidiyorum Duracakmı kalkacakmı vs baya araştırdık ve sanki duracak kalkmayacak gibiydi araştırmalarımıza göre. Ama hem benim arabada (ABS - 3Q0 907 379 F) hemde arkadaşın arabada (ABS - 5Q0 907 379 L) gayet yumuşak şekilde duruyor ve 3 sn içinde öndeki araç kalkarsa kalkıyor tekrar. 3 Sn geçersede ya Res tuşuna basarak yada Gaza hafif dokunarak tekrar kalkıyor. Tek istisna yandan çok yakından önünüze giren araçlar, bu durumda sizin frene basmanız gerekebiliyor, biraz mesafe varken girerse önünüze araç sorun yok ama çok yakından girenlerde ben fren yaptım. Aktivasyon ve sonrasında servisde yapılacak işlemlerde aktivasyonun kaybolması gibi dertleri olmadığı için Yuvarlak Radar kullandık biz. Son derece faydalı oldu bence, hem aktivasyon için para vermemiş olduk, hem silinme riski yok, hemde ACC High desteği olduğu için 0-210Km çalışıyor. H10 hardware olduğu için sanırım, dur kalk vs herhangi bir eksikte yok. 250Mt algılama mesafesi ve hassasiyetinin daha iyi olmasıda önemli avantaj bence. Düz radarlar gibi aktivasyon felan derdi yok, düzler 160Mt algılıyor ve ACC Low destekliyor 0-160Km çalışıyor eğer kamera takılı değilse. Bu konudaki sorularınızı şimdi rahatlıkla cevaplayabilirim Ben ne olur ne olmaz diye Radar Tuş Kablo ikinci bir set daha almıştım, bir süre kullanıp bir sorun görmezsem ikinci seti satışa çıkaracağım.
 13. CemK

  İç Kararan Ayna

  @frknyldrm Evet öyle ama ayna sorunsuz uydu, sadece kapak hangisini kullanmak lazım acaba. @mbonat Eğer öyle ise uygun kapak olması lazım, varmı çevrenizde böyle araç? Ya Ayna kodu yada şase kodu ile uygun parçaları bulabilirim.
 14. CemK

  İç Kararan Ayna

  2014 Golk 7 ye 3G0857511AM kodlu Kararan dikiz aynası alıp taktım. Ancak yanında gelen alt ve üst kapak araca uymadı, bu ayna ve dolayısı ile kapaklar 7.5 için sanırım, 7.5'da ayna değişmiş gibi? Ayna uydu ama kapaklara çözüm bulamayacağız sanırım, ETKA'dan baktım ama uygun yok gibi? Bu değişikliği yapan varmı kapağı nasıl çözdünüz?
 15. CemK

  Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

  @driver_can Sürüş Mode icin lisans ne kadar odedin hocam...
×
×
 • Yeni Oluştur...