2020 Volkswagen Golf 8 Lansmanı

@krym tüm doğuş bayilerinde, resmi fiyat bu tek tek tüm vw bayilerini arayın, ben bugüne kadar daha yüksek fiyat veren bayi görmedim.

@Serkanasn Allah askina, benim arkadasim dogus cityde calisiyor, birtane golf yok adamlarda, ortak havuz sistemi var.

Birtane yokkkkk, bir taneeeeee, gelecekti gelmedi, yeni yila belki gelir diyorlar

@krym orasını bilemem, ocakta gelecek olanlara kapora yaptırabilirsiniz, kaldıki daha 10 gün önce doğuş bursadan 189 fiyat aldım belki biraz daha inerlerdi, madem böyle bir niyetiniz var birçok yerde voskardan avekten doğuştan aldığım 185-187 arasındaki fiyatları yazdım keşke alsaydınız.

@krym 767138599 bu aracı da değerlendirebilirsiniz 2019 tdi app connect falan da var 3000 km sıfır sayılır.

@Optimus 8 için sıralar dolmuş, geçen bir bayiye uğradım 2020 kotaları doldu şuan için golf 8'i 2021 den önce alamazsınız dediler, vw sürpriz yapıp kotanın üzerinde gönderirse belki dediler, zaten galericiler 8 er 10 ar tane almak için kapora yatırmış bile, yani 5-6 yıl önce olduğu gibi doğuş fiyatı+15-20 bin civarında sarı siteye ilanlar girilir yakında.
Haklısnız ya algı operasyonu yapıyorlar ya da vw/doğuş arasında ve ya siyasi durumlardan dolayı sıkıntı var. Bekleyip göreceğiz inşallah hayırlısı bakalım. Golf 7/7.5 değer kazanacak gibi görünüyor. 

Cnn de hyundai ve toyotayı gösterdi vatandaş araba diye ağlar halde.Otomotivciler bu işi çözmüş bilerek algı yabarak milletin aklını karıştırıp niyet olmasa bile araç değişimine yönlendiriyor.skodada yok . vw bayileri burdanda yazıyorlar troc falan varmış sadece.

Venus Z10 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Daha düne kadar ağrıyorlardı tabiri caizse. Otomotiv sektörü bitti diye. Sahtekarlık diz boyu o kadar insanı işten çıkarttılar. Şimdi de satmaya araba yok bu ne pehriz be ne lahana turşusu. 

• Beğen
Tepkiler: SCC
Daha düne kadar ağrıyorlardı tabiri caizse. Otomotiv sektörü bitti diye. Sahtekarlık diz boyu o kadar insanı işten çıkarttılar. Şimdi de satmaya araba yok bu ne pehriz be ne lahana turşusu. 
Dostum bence sahtekarlık değil. Değişken ülke ekonomimizde Almanlar kriz olacağını düşünerek bize 2019 için kota vermediler. Faizler inince de talep olunca bayiler karşılayamadı. Yoksa kim istemez para kazanmak. Araba satmadan dükkanı kapatmak istemez kimse.

@Optimus 8 için sıralar dolmuş, geçen bir bayiye uğradım 2020 kotaları doldu şuan için golf 8'i 2021 den önce alamazsınız dediler, vw sürpriz yapıp kotanın üzerinde gönderirse belki dediler, zaten galericiler 8 er 10 ar tane almak için kapora yatırmış bile, yani 5-6 yıl önce olduğu gibi doğuş fiyatı+15-20 bin civarında sarı siteye ilanlar girilir yakında.
 Temmuz gibi gelecek dendi  Saffetin program da. Kriz yok vallahi o zaman.

@Serkanasn Allah askina, benim arkadasim dogus cityde calisiyor, birtane golf yok adamlarda, ortak havuz sistemi var.
Bir çok modelde stokların bitmesi olmaması  az stok getirdiklerinden vs mi? Bir şey dedi mi arkadaşınız bu konuda?

@thelordof Stok sorunu vw fabrika ile alakalı, tedarikçilerden artık parça alimini durdurmuş vw, sadece depolarda kalan parçalarla araç üretip gönderiyor, Mayıs haziran gibi ultra dolu Highline golfler gelebilir eldeki elektrikli koltuk discover pro çift j far lane asist acc gibi donanımları ekleyip stok bitirecekler.

@thelordof tam olarak öyle değil aslına bakılırsa, ülkemizde satılan comfortline çoğu avrupa ülkesinde satılan Highline den daha dolu, manuel klimalı halojen farlı Highline ve Golf R satılıyor avrupada.

@thelordof tam olarak öyle değil aslına bakılırsa, ülkemizde satılan comfortline çoğu avrupa ülkesinde satılan Highline den daha dolu, manuel klimalı halojen farlı Highline ve Golf R satılıyor avrupada.
Evet aslında öyle, Almanya da öyle sanırım. Fiyatları onlara göre uygun oluyor o özellikte olmasına rağmen, bizde döviz kuru, vergi derken artıyor fiyatı

Geri
Üst Alt