Cam filmi hakkında

@AhmetCakmak 

Hocamın dediği gibi Highline araçlar için AT35 tabiri caizse cuk oturuyor. Örneğin @Ender abinin eski Highline aracında sonradan yapılan AT35 serisi uygulaması.

Ekli dosyayı görüntüle 33581

Şu konuda ise ATR20, ön cama air80 vs uygulanmış araçların fotoğrafları var. @sergen38
Hocam bu paylaştığınız mavi highline araçta sadece ön yan camlarda atr-35 var değilmi?Arka camlar karartılmış cam doğrumu?

Merhabalar bende şubat ayında on cam dâhil film yaptirmistim. Sonradan farkettim ön ayna arkası kelebeklere film çekmemişler hoş bu durumdan memnunuyetsizligim yok dışardan belli olmuyor içeriyede ışık girdiği için kışın karanlık sorunu çekmiyorum sadece merak ettim o bölgelere yapabilen var mı?

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim aracımda kelebek camlarına yapıldı hocam. Ekipman ve usta iyi ise yapılıyor.

Orası için eğilip bükülebilen bir sapı olan ragle kullanılıyor.

Film operasyonumuz tamam  (y)

Araştırmalarım sonucu forumumuz sayesinde tanzel maslakta karar kıldım. Film markası Lumar. Önler AT35 arkalar AT15.Temiz işçilik kaliteli mekan. İşlem yaklaşık 2,5 saat sürdü. Ön cam hariç nakit 800 tl maliyeti oldu. Saygılar  :sofor:

4676C520-A130-4A7A-9846-29A4418E60DE.jpeg

8DDA1B1A-A099-4021-9A5A-60759140A9A1.jpeg

9EC40721-EAB3-4EEF-A48B-AB381CA9930E.jpeg

92FDCFEC-FAAE-458C-A539-00A99A98F797.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ycetin Hayırlı olsun inşallah. Beyaz araçta Cam Filmi çok daha başarılı oluyor  (y)

@Ender hocam teşekkür ederim. Film öncesi ve sonrası gerçekten çok fark etti. Araç daha premium durdu resmen. Sürüş esnasında da özellik yaz geldiği için ferahlık kattı. Ama hala ön cam konusunda kararsızım.  :D  bide before/after ekleyeyim.

D85D5112-523D-43E5-9500-8B2EF30BAC45.jpeg

C463EF4B-AA83-47E5-96D9-FFAFACE3A1C4.jpeg

@ycetin on cam icin air 80 i israrla oneririm. Dogal duruyor, isi icin bayii de test amacli farki anlamaniz adina sunduklari bir aparat var zaten dokununca anlarsiniz

bugün Ankara çölgeçenler (llumar 6 yetkili bayiden biri ankara da)

İşlemi yapan her iki kardeş ustanın yaşlar +45 (yaş kıdemli baba insanlar)

5 cam ATR20 LLUMAR 

NAKİT 600!!!!

bu islem arkadasın comfort golf aracına yapıldı

Benim arkalar karartmalı high golf araç icinde sadece ön yan 2 cam 200 e yapılacaktı ama (atr35)

Atr 20 deki durum bana  daha baba geldiği icin , ben işlemden vazgectim

Ben önlere Atr 20 yaptırsam arka karartmalılardan daha koyu olacak buda abes bir durum

Genelde arkalar önden daha koyu olur racon budur (ton farkı illa olacaksa)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@ycetin  Hocam hayırlı olsun aynı anda oradaymışız araç golf olmadıdığı için ben uyanamadım :)

Bende bugün ön cama atr35, ön yanlara kelebek dahil at35gn uygulandı.

image.png

@ycetin hocam hayırlı olsun çok güzel olmuş bana göre en ön cam da istiyor.

@ekim hayırlı olsun en ön cama atr35 mi yaptırdınız fotoğrafı var mı acaba? memnun kaldınız mı ben de en ön cama atr35 veya 50 düşünüyorum.

@ekim evet ya bende gördüm senin aracı ön cam operasyonu yapılıyordu. Hayırlı olsun. 

@omurkadir sağolun hocam, ön cama ATR50 tercih ettim ATR35 düşünüyordum ama arkalar orijinal karartma önlerede at35gn yapınca en ön sırıtır diye vazgeçtim güzelde oldu.

image.png

Geri
Üst Alt