Cam filmi hakkında

@sergentunc Ön cam filmleri polarizde gözlük ile renk dalgalanması yapabiliyor o yüzden takdırmadım ama bulanıklık başka birşey olabilir. Bazen film için sıkılan kimyasalın kuruması 1 haftayı bulabiliyor o esnada görüntüde bozukluklar olabiliyor. Çok sıkıntı varsa firmanın telafi etmesi lazım.

Bende de Air80 var. Görüntüde bulanıklık vb bi sorun yok.

Fark ettiğim iki durum var,

Birincisi renklerde bir miktar solğunluk yapıyor, görüntü net ama renk doyğunluğu çıplak gözle olduğu gibi değil. (Fotoğraf çekmiyoruz, çok önemli değil :)

İkincisi güneş ışığı direk cama vurduğu zaman filmin içindeki seramikler parlıyor sanırım, ondan dolayı minik minik kumsu parlamalar ve bunun getirdiği bir sis vari görüntü oluyor.

Isıyı kesiyor bence, güneş üzerinize vurduğunda çıplak camdan farklı olduğu anlaşılıyor, klima çok daha hızlı etki ediyor gibi geliyor bana. Baya güneşli ve sıcak havada bile çabuk etki ediyor klima.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yakın zamanda llumar 5 cam için atr35 fiyat alan, yaptıran var mı ? bir de llumar bayii'ne gittiğimizde bize orijinal olduğuna dair kart mı verecek, web sitesinde böyle bir doğrulama linki var.

Yakın zamanda llumar 5 cam için atr35 fiyat alan, yaptıran var mı ? bir de llumar bayii'ne gittiğimizde bize orijinal olduğuna dair kart mı verecek, web sitesinde böyle bir doğrulama linki var.
Lumar Ahmet i tavsiye ederim hocam. Kart veriyorlar. Butik çalışıyorlar. Randevu ile gidiliyor. Ben memnun kalmıştım. Kaç liraya yaptırdığım hatırlamıyorum 3 yerden teklif almıştım en uygun u lumar Ahmet vermişti o dönem

BLA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ön cam air80 (900tl) diğer 5 cam atr35(800tl) Llumar Balıkesir Redline’da yapıldı. Air80 gerçekten her araçta olmalı. Yaptıracakların bilgisine.

Arkadaşlar llumar cam filmi taktırma arefesindeyim. Atr 20 5 cam için 700 tl fiyat verdi. Air 80 ön cama da 700 tl dedi. Ön cam için aynı kalitede hatta daha kaliteli global cam filmi var tavsiye ederim dedi ama emin olamadim aramızda kullanan arkadaşimiz var mı acaba? Global ön cam filmine 400 tl fiyat verdi.

Ankara'da Vintage Detailing (Gençlik Caddesi) veya Llumar Ankara (Kazım Karabekir, Llumar'ın İç Anadolu bölge baş bayii) tavsiye ederim. İkisi de yaptığı işin arkasında durur ve distribütör sitesinde yetkili olarak adları mevcut. 

Geri
Üst Alt