Cam filmi hakkında

Selamlar Ankara Vintage Detail de yaptırdım. Sanırım orası da llumar yetkili bayii ve Göker Bey alanındaki en iyi detaycilardan. 5 cam 700 civarı olması lazım. Kusursuz işçilik ve uygulama oldu. Atr 20 kapladilar. Polarize güneş gözlük kullandığım için ön cama yaptırmadım. Genel olarak çok memnun kaldım. Instagram da vintage Detailing yazarak uygulamalarina bakabilirsiniz.

Dükkan içi ve dışı foto alttaki şekilde burada koyu çıkmış ama bu kadar koyu değil. 

Ekli dosyayı görüntüle 34941

Selamlar Ankara Vintage Detail de yaptırdım. Sanırım orası da llumar yetkili bayii ve Göker Bey alanındaki en iyi detaycilardan. 5 cam 700 civarı olması lazım. Kusursuz işçilik ve uygulama oldu. Atr 20 kapladilar. Polarize güneş gözlük kullandığım için ön cama yaptırmadım. Genel olarak çok memnun kaldım. Instagram da vintage Detailing yazarak uygulamalarina bakabilirsiniz.

Dükkan içi ve dışı foto alttaki şekilde burada koyu çıkmış ama bu kadar koyu değil. 

Ekli dosyayı görüntüle 34941
Hayırlı olsun hocam.Atr-35'in bir ton koyusu Atr-20'mi oluyor?

istanbul anadolu yakasında llumar ahmet'i tavsiye ederim, fiyatları piyasaya göre ne pahalı ne ucuz ama işçiliği çok iyidir, kelebek camını mesela kaplama yapmadan bırakmaz işi çırağa kalfaya teslim etmez, iyi bir esnaftır.

bu arada llumar fimlerde seriler arası kalite farkı vardır, atr > atc > at gibi kalite sıralaması vardır. yaptırırken bunu da dikkate alın derim.
İstanbul Anadolu yakasında lllumar Ahmet'i ben de tavsiye ederim. Yıllardır bilinen, işçiliği ve esnaflığı gayet iyi olan biridir. Şimdiye kadar 2 aracımın cam filmini onda yaptırdım hiç sıkıntı yaşamadım.

Yan ve arka camdan sonra ön camımızıda filmledik. Tanzer Cam Film katkılarıyla. 

9654EBB4-E00E-4715-B6D1-832E24151156.png

arkadaşlar merhaba,ön iki cam ve ön cam a film çektirmeyi düşünüyorum burada okuduklarım ile llumar a karar verdim ama 1400 altından ağzını açan yok.3m ile konuştum 500 tl dedi bayi ama ton farkı olmasından korkuyorum 3m ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim hangi seri hangi numara taktırmam gerek.

Herkese merhaba, uzun süren kafa karışıklıkğından sonra dün Gaziantep Llumar bayisinde arka 3 cama Atr-35, ön yan camlara Atr-20 çektirerek böyle bir görüntü yakaladık.En ön cam da film olmadığı için ordan giren ışık ön yan camları bir ton daha açık gösteriyor gibi ama ancak bu kadar olur.

IMG_20200724_090749.jpg

IMG_20200724_090733.jpg

@smt85 Merhaba 3m de yaptırabilirsiniz bence. Ben çok bi farkını anlayamadım olayın. Antalya diye belki bilemiyorm

@ycetin hocam işçilikten memnun musunuz? Avrupa yakasındayim. Ya bura ya lumar Ahmet e gideceğim. Fakat bura iyiyse boşa karşıya geçip zaman kaybı yapmayayım. Tsk. 

Ankara'da uygulama için iki adres verebilriim. İkisi de gayet düzgün iş yaparlar.Alternatif uygulama merkezlerini tüm şehirler için aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Camında "Llumar Bayisi" yazan yerlere gücenmeyin , buradan kontrol edin.

https://www.bkftek.com.tr/bayiler/ 

image.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu arada biraz pahalı ama çok sıcak yerlerde yaşayanlar için aracınız da gün içerisinde gümeşe çok maruz kalıyorsa IRX serisini düşünün. Fiyatı ATR serisinin yaklaşık iki katı anca ısı reddi çok daha yüksek. Garanti sürelerinin uzunluğunu ve sağladığı konforu düşünürsek yaklaşık 1.500 TL'lik bir maliyetin makul olduğunu söyleyebiliriz.

Hocam cam filmi arıyorsan Llumar dan daha iyisini bulamazsın tavsiye ederim.

Ön cama cam filmi yaptırdım Llumar marka ve en iyisini yaptırdım lâkin artık yapanda mı sorun vardı anlamadım ama aracın ön görüş pozisyonu bulanık ve bugün gidip sökeceğim. O kadar ki lânet ettim.

Ön cama cam filmi yaptırdım Llumar marka ve en iyisini yaptırdım lâkin artık yapanda mı sorun vardı anlamadım ama aracın ön görüş pozisyonu bulanık ve bugün gidip sökeceğim. O kadar ki lânet ettim.
Hocam air80 mi yaptirdiniz

Bence şikayetinizi firmaya yapın cozsunler sorunu yazik verdiginiz paraya

Geri
Üst Alt