Cam filmi hakkında

@HONEY Sanırım o seri idi hocam. 2 kere gittim yok biz kurutmadan camda kendi kurumasını bekliyoruz 1-2 güne bulanıklık gidecek gibi cümlelerle karşılaştığım için artık daha fazla muhatap olmadan söküp atacağım.

Ön cama cam filmi yaptırdım Llumar marka ve en iyisini yaptırdım lâkin artık yapanda mı sorun vardı anlamadım ama aracın ön görüş pozisyonu bulanık ve bugün gidip sökeceğim. O kadar ki lânet ettim.
Maalesef ön cam görüş alanı olduğu için kaplama veya müdahalede , dikkat edilmedikçe hiç  fark edilmiyor ama alıcı gözüyle bakılınca bulanıklık veya numaralı gözlük takınmış gibi olduğunu ben de fark ettikten sonra ön cama hiç bir şekilde işlem yaptırmadım

[mention=11839]HONEY[/mention] Sanırım o seri idi hocam. 2 kere gittim yok biz kurutmadan camda kendi kurumasını bekliyoruz 1-2 güne bulanıklık gidecek gibi cümlelerle karşılaştığım için artık daha fazla muhatap olmadan söküp atacağım.
Sadece ön cama 800 tl civari verdiyseniz air serisidir

Ben hic şikayet duymadim air80 ön cam uygulamasinda

Eğer atr atc serisi ise ön camlarda sorun olabilir

Air80 değilse farkını verip air yaptırın benim bütçe olsa on cam a air80 yaptirmak isterdim

İstanbul dan kastamonu ya sabah sürekli on camdan ısı girdi klima bazen yetersiz geldi güneş e karşı bu kadar yol gitmesem hic klima şikayetim olmamıştı

Diger 5 cam da ısı gecirgenligi az olan iyi bir cam filmi yaptirmistim llumar dan daha pahalıydi sirinevler afm llumar bayiisinde yaptirmistim

2017 yılında sattığım Polo GTi aracıma Air80 çektirmiştim ama hiç ısı farkını hissetmedim. Air80 bana biraz para tuzağı gibi geliyor. Sahteleri de çok. 

İstanbul Bahçelievler ve Bakırköy civarında memnun kaldığınız film taktırabileceğim bir yer tavisyesi alabilir miyim? Teşekkürler.

Herkese iyi forumlar. Bende cam filmi arayışı içerisindeyim. Ankara lumar bayi ve emr garage ile görüştüm. Lumar bayide sadece atr serisi oldugunu ve 750 tl ye yapabileceklerini söylediler. Emr garageda daha çok 3m e yönlendiriyor ve bs serisi 300 fx serisi 500 cs serisi 700 tl gibi bir fiyatlandırma söz konusu. Açıkcası aralarındaki farkı cokta hissetmeyeceğimiz düşüncesindeyim ve emr garagedan 3m bs serisi yaptırmaya karar verdim. Cumartesi günü uygulanıcak. Sonuçları burdan yazarım. Tşkler

@Musdi hocam işçilikten memnun kaldım. Randevu ile çalışan bir yer ve zamanında teslimat yapması benim için önemliydi. Tavsiye edebilirim.

Adana llumar bayisinden ön cam hariç 5 cam atr serisi 900 lira,nakit ödersem 800 lira fiyat aldım. İyi midir piyasaya göre bilgisi olan var mı?

Ha bi de solargard ile görüştüm ki yanlış bilmiyorsam llumar kadar iyi bir marka. Atr serisinin denk ürününe 5 cam 650 verdiler. Ne dersiniz llumar yerine tercih edilir mi?

Adana llumar bayisinden ön cam hariç 5 cam atr serisi 900 lira,nakit ödersem 800 lira fiyat aldım. İyi midir piyasaya göre bilgisi olan var mı?
Oftuning mi ? Fiyat normal, 3 ay önce 750 fiyat vermişlerdi. Bence 50 lira az bile zam gelmiş.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Malzeme orijinal ve işçilik hatasız ise Air80 filmi ön camda hiçbir şekilde görüş bozukluğuna sebep olmaz ve kolay kolay da fark edemez çoğu insan.

Cam filmi ustasına Golf'ün ön kelebek camına film yapıp yapmadığını/yapıyorsa nasıl yaptığını sorun işçiliği hakkında fikir sahibi olursunuz.

Ben Passat B7 aracımda air80 kullanmıştım, memnun da kalmıştım lakin aradan geçen 2 senede fiyatı 2 katına çıktı. Bu fiyatlara değer mi bilemiyorum ama fiyatı kenara bırakırsak memnun kalınmayacak bir film değil.

Bu aracımda ön cam için PP60'ı denemeyi düşünüyorum, güncel fiyat almadım ama air80'e kıyasla daha uygun olması lazım.

Ön cama cam filmi yaptırdım Llumar marka ve en iyisini yaptırdım lâkin artık yapanda mı sorun vardı anlamadım ama aracın ön görüş pozisyonu bulanık ve bugün gidip sökeceğim. O kadar ki lânet ettim.
Bu talihsizlik benim de sürekli başıma geliyor. Bursada ve istanbulda en övülen yerlere gittim yine sonuç tozlu tüylü fimler oldu. Arkadaşa 150liraya film çektirdik sıfır kusur :D  gel de delirme

Ben ön cama atr50 yanlara ise atr15 yaptırdım çok memnunum. Ön cam gece bi tık koyu ama fazla değil beni rahatsız etmiyor gündüz ise işini iyi yapıyor. Uzun yol geldim çok rahat ettik.

Geri
Üst Alt