5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@yusuf Şimdi Patrik ile konuştum, bu fiyata kablo dahil değil dedi. 

Gümrük için 40$ yazarım dedi. Size sorum olacak ? 

40$ + 35$ gümrük fiyatı ile toplamda 75$ olunca gümrüğe takılıyormu ürün? 

Gümrüğe takılmaması için ürünün mü yoksa toplam fiyatın mı 75 doların altında olması lazım ? 

@yusuf Şimdi Patrik ile konuştum, bu fiyata kablo dahil değil dedi. 

Gümrük için 40$ yazarım dedi. Size sorum olacak ? 

40$ + 35$ gümrük fiyatı ile toplamda 75$ olunca gümrüğe takılıyormu ürün? 

Gümrüğe takılmaması için ürünün mü yoksa toplam fiyatın mı 75 doların altında olması lazım ? 
75$ takılmaz. Tam yazabilir. 

Tamam buldum netten, 40$ mış. Gümrükten geçermiş.  :000074-medium:

Tamam buldum netten, 40$ mış. Gümrükten geçermiş.  :000074-medium:
Bende başka bir satıcıdan 40dolar+36dolar kargo ile aldım. Yasal sınır 100 dolar ya da 75 euro imiş. 

Paketin içini açtıkları zaman sıkıntı, trt bandrol vergisi bi kere kesin ödeniyor 60 TL, birde cins bir memura denk gelirseniz fiyat üzerinden vergilendirme yaparlarsa astarı yüzünü geçiyor. 

Ama patrickten gelen ürünlerin henüz takıldığına şahit olmadım.

Ben de biraz önce patrickten 5" cihaz + kamera + çeviriciyi aldım. Fiyatı indirmesi bayağı iyi olmuş. Bakalım ne kadar sürede gelecek dhl ile.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Car-Radio-Golf-7-MK7-VII-Radio-MIB-System-Support-Bluetooth-Car-Info-5GG-035/32545766282.html?spm=2114.13010608.0.0.vzWaJN

Ürün satıcısı Lisa Du, çok şeker bi kız arkadaş. Siparşimi verdim, Patrick pek ilgilenmedi benimle. Gümrüğe takılmaması için de 30$ gibi bir ücret yazabilirim dedi, bende fazla abartmaya gerek yok dedim. 40$ yazacak, yani direk ürünün fiyatını. Umarım sıkıntı çıkmaz ve sağ salim ürün elime ulaşır.

Ankarada taktırmak için bir yer bulmam lazım, fikri olan yada taktıran varsa yardımlarını bekliyorum. 

Merhaba arkadaşlar bende bu yeni multimedia dan almak istiyorum ama sanırım kodlama gerekiyormuş taktıktan sonra. bende kodlama kablosu yok nasıl yapabilirim?

Merhaba arkadaşlar bende bu yeni multimedia dan almak istiyorum ama sanırım kodlama gerekiyormuş taktıktan sonra. bende kodlama kablosu yok nasıl yapabilirim?
Hocam kodlama olmadan çalışıyor direk. Sadece bazı özellikler için lazım kodlama. Hangi şehirde yaşıyorsunuz.

https://www.aliexpress.com/item/Original-Car-Radio-Golf-7-MK7-VII-Radio-MIB-System-Support-Bluetooth-Car-Info-5GG-035/32545766282.html?spm=2114.13010608.0.0.vzWaJN

Ürün satıcısı Lisa Du, çok şeker bi kız arkadaş. Siparşimi verdim, Patrick pek ilgilenmedi benimle. Gümrüğe takılmaması için de 30$ gibi bir ücret yazabilirim dedi, bende fazla abartmaya gerek yok dedim. 40$ yazacak, yani direk ürünün fiyatını. Umarım sıkıntı çıkmaz ve sağ salim ürün elime ulaşır.

Ankarada taktırmak için bir yer bulmam lazım, fikri olan yada taktıran varsa yardımlarını bekliyorum. 
özelden mesaj attım.

@yusuf Bursa hocam. hangi özelliklere gerekiyor kodlama mesela benim araç baz donanım comfortline extrası yok. park sensörü vs. yok.

Yeni mib 2 cihazı taktığımızda arkadaşlar bluetooth ile bağlıyken direksiyon üzerindeki bu tuşlar ne işe yarıyor. Direksiyon üzerindeki tuşlarla rehberden kişi seçip arama yapabiliyor muyuz? 

20160109_150617.jpg

@huseyinkaraduman rehberden seçip arama yok ne yazıkki. Arama olunca o tuş ile cevap veriyorsunuz. Diğeri ise telefonun sesli komut özelliğini açıyor. Siri gibi. Size kodlama gerekmeyebilir. 

Geri
Üst Alt