5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Evet üründe cd girişi yok. Orjinal 5 inç ekranımdaki cd çaları hiç kullanmadım. Bunda da ihtiyacım olmaz diye düşündüm. Sol altta buton yok. Sanırım oranın altında bluetooth mikrofonu var. @fcsrn

@emremuratozturk Hayırlı olsun Hocam, kalite farkını hissetmişsinizdir sizde. [emoji4]Özel değilse Ender ne kadar aldı?
Valla öyle hocam sayenizde bluetooth keyfini arabaya biner binmez yaşıyorm. Ender elektronik 60tl aldı. Anten çift girişliydi onuda ayarladı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Valla öyle hocam sayenizde bluetooth keyfini arabaya biner binmez yaşıyorm. Ender elektronik 60tl aldı. Anten çift girişliydi onuda ayarladı. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Mirror linki deneyebildinizmi hocam. Sadece android de oluyo sanırım. Ama arkadaşın telefonunda denedim olmadı. Sizinkinde oldumu?

6.5 inc ekranla alakalı Patrick'le konustum, ekranın daha yüksek çözünürlüklü olduğunu belirtti bunun dışında bir fark yokmuş. Acaba CarPlay falan çıkar mı diye sordum ama maalesef yokmuş.

Yakıt bilgi ekranında sedan bir vw var. Golf'ün ekranı değil anladığım kadarıyla. 

@thejordan Hayırlı olsun.Sizin aracınız da comfortline sanırım. Alttaki menü de highline daki gibi gizlenip, elimizi yaklaştırdığında açıkıyor mu? Müzik, radyo logo, resimleri gözüküyor mu? 

Görsel olarak 5" in kasası daha güzel duruyor. Bununda avantajı büyüklüğü hayırlı olsun hocam

6.5 luk ürünün linkini paylaşabilir misiniz ben Golf 7 ye uygun olan 6.5 ilanı bulamadım bir türlü

@thejordan Hocam yakıt tüketimi ekranındaki araç Golf değilmiş. Acaba 5" olanlarda durum nasıl ?

@skysoblue85  hocam bugun patrick ile görüştüm benim araç için 6,5  inç lik olanın uyacagını söyledi. Şimdi geriye Türkçeleştirmek kaldı acaaba bu unite de Türkçeleştirilebilir mi ?

@Nizamettin Kepoğlu üst çerçeve de sorun yok, teybin arka tarafı tam oturmuyor dediler bana , ama hangi polo benim de fikrim yok.  Patrick ten resim atmasını isteyin ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

@skysoblue85  patrick kendisi foto istedi ve gönderdim. uyacagını belirtti. Ama aklımda şuphe oluştu şimdi. Bu ürün diğerinden daha pahalı, alsak elimizde kalırmı acaba, fikri olan var mı ? 

Geri
Üst Alt