Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

MSE

Genel Koordinatör
 • İçerik sayısı

  2.328
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  9

MSE Hakkında

 • Derece
  Yüzbaşı
 • Doğum Günü 27-01-1991

Converted

 • İsim
  Muhammed Said
 • Yaşadığım Yer
  Konya

Güncel Profil Ziyaretleri

1.653 profil görüntüleme
 1. Hangisinden Laz'ım hocam ?
 2. @silvershadow Murat hocam 4.madde bende o zaman @Berkay Hocam aracınız 2016 Temmuz ayından sonra üretildiyse 16.8 kablo alın. Eğer bu tarihten önce üretildiyse 15.7 kablo alın 16.8 için link http://s.aliexpress.com/FjMvI7Nr 15.7 için link http://s.aliexpress.com/ErI3m6jA
 3. Daha yukarısı Yok
 4. Hocam taktırın geçin. Klips kırılırsa yenisi takılır. İstanbuldasınız. Apo ustadan faydalanın
 5. @setirekli Konuyu yeni gördüm gecikme için kusura bakmayın lütfen. Araçta ek ısıtıcı var ise işler değişir. Ek ısıtıcı sayesinde araç çalıştıktan çok kısa bir süre sonra içeriye sıcak hava verilmeye başlanır. Motorun ısınması beklenmez. Bunu bir elektrikli soba gibi düşünebilirsiniz. Dizel A3'lerde bu mevcuttu, demek Tiguan'da da bulunuyor. Ayarlarında Auto seçeneği de olmalı hocam. Motor ve dış ortam sıcaklığına göre aktif oluyor. Güle güle kullanın. Bu konuda beni daha önceden bilgilendirmiş olan @necati hocama teşekkür ederim.
 6. Aleyküm selam Hoşgeldin Kağan
 7. Hangi ildesiniz ?
 8. Aslında Amerikan parkın muayeneden geçmeme sebebi eski model kodlama imkanı bulunmayan araçlarda modül takılarak sinyal lambalarının hafif şiddette yakılması ve sinyal verildiği zaman bu lambanın tam sönmemesi nedeniyle sinyalin anlaşılamamasıdır. Çoğumuzun kullandığı MQB platformundaki VAG grubu araçlarda detaylı şekilde ayarlama yapılabildiği için bu sorun ortadan kalkmıştır. Muayeneden geçebilmesi olayı da bundandır. Orada ampulün normal durumda yanmasına değil sinyal sırasında tam sönüp sönmediğine bakılmaktadır.
 9. Müslüm hocam tüm lastikler aynı anda inince uyarmıyor.
 10. [emoji7] Ahmet Hocam bir MSE yaktırırız ona.@ansolak
 11. Malesef hocam. Eski Passat Amerikan park kodlamasını bir deneyin.
 12. @Ender Hocam tebrik ederim. Emeğinize sağlık. İndirim sadece Trabzon grubu için mi geçerli yoksa tüm forum faydalanabiliyor mu merak ettim
 13. Hocam ya dereceyi düşürmeniz Lazım ya da klimayı kapattıktan sonra iç sirkülasyon düğmesine basmanız lazım. İçeriye giren havayı tamamen keser.
 14. Teşekkür ederim hocam sizde çok güzel bilgiler paylaşmışsınız. Elinize sağlık.