Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

MSE

Genel Koordinatör
 • İçerik sayısı

  2.337
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  9

MSE Hakkında

 • Derece
  Yüzbaşı
 • Doğum Günü 27-01-1991

Converted

 • İsim
  Muhammed Said
 • Yaşadığım Yer
  Konya

Güncel Profil Ziyaretleri

1.937 profil görüntüleme
 1. Hocam değeri minimize yapmak yerine (12) nolu kanalları not active yapın kapanır.
 2. Şu fotoğrafı bir türlü çekmedim hocam. Sürücü oturuş pozisyonuna göre sağ taraf orta bölüm tamamen açılıyor geri kalanı kar dolu. Bizimkinin ayarını yanlış mı yapmışlar fabrikada
 3. Konuyu yeni gördüm. Cevap bulunmuş. Daha önceden de aynı sorunu yaşayan bir hocamız vardı. Sizinki ile aynı şekilde çözüm bulmuştu. Hatta servisin çok ciddi masraf çıkardığını hatırlıyorum. Geçmiş olsun.
 4. Şimdiden hayırlı olsun hocam.
 5. Hocam o set golf 7 için uygun değil. Aşağıdaki linkteki gibi bir set almanız lazım. Golf 7 yağmur/far sensörü, kararan dikiz aynası.
 6. Dizel fordlarda kolay yakıt sistemi diye birşey vardı. Elle açılır Kapak yoktu, deponun ağzında metal bir ya da iki kapak vardı. Dizel pompası girince açılıyordu. Dizel pompaların ucu benzinliden farklı diye hatırlıyorum. Sizin yaşadığınız durumlar için de huni gibi bir aparat veriyorlardı araç ile birlikte. Onunla bidondan yakıt doldurulabiliyordu. Golfte de bu sistem var galiba. Benim benzinlide Yok gerçi. Dizele has bişey olabilir.
 7. @Serhatelci Serhat hocam dostlar arasına hoşgeldiniz.
 8. Hayırlı olsun hocam. Çok gerekli bir uygulama gerçekten. Güle güle kullanın.
 9. Hangisinden Laz'ım hocam ?
 10. @silvershadow Murat hocam 4.madde bende o zaman @Berkay Hocam aracınız 2016 Temmuz ayından sonra üretildiyse 16.8 kablo alın. Eğer bu tarihten önce üretildiyse 15.7 kablo alın 16.8 için link http://s.aliexpress.com/FjMvI7Nr 15.7 için link http://s.aliexpress.com/ErI3m6jA
 11. Daha yukarısı Yok
 12. Hocam taktırın geçin. Klips kırılırsa yenisi takılır. İstanbuldasınız. Apo ustadan faydalanın
 13. @setirekli Konuyu yeni gördüm gecikme için kusura bakmayın lütfen. Araçta ek ısıtıcı var ise işler değişir. Ek ısıtıcı sayesinde araç çalıştıktan çok kısa bir süre sonra içeriye sıcak hava verilmeye başlanır. Motorun ısınması beklenmez. Bunu bir elektrikli soba gibi düşünebilirsiniz. Dizel A3'lerde bu mevcuttu, demek Tiguan'da da bulunuyor. Ayarlarında Auto seçeneği de olmalı hocam. Motor ve dış ortam sıcaklığına göre aktif oluyor. Güle güle kullanın. Bu konuda beni daha önceden bilgilendirmiş olan @necati hocama teşekkür ederim.
 14. Aleyküm selam Hoşgeldin Kağan