Jump to content

MSE

Genel Koordinatör
 • İçerik sayısı

  2.533
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  16

MSE Hakkında

 • Derece
  Binbaşı

Bilgiler

 • İsim
  Muhammed Said
 • Yaşadığım Yer
  Konya

Güncel Profil Ziyaretleri

3.981 profil görüntüleme
 1. MSE

  Gündüz Ledleri ve Far Sorunu - Zıt Yanma

  @unalkarakus 09 central elektronik adaptasyona girin hocam. Aşağıdaki fotoğrafta işaretlediğim kanalı bulun. Seçili olan üstteki daytime runing light seçeneğini tekrar seçip do it deyin sorununuz çözülecektir.
 2. MSE

  Golf 7 katlanır ayna

  Aynanın birinin katlanıp diğerinin açılması, cam kumanda tuşunun ters çalışması, ayna ayarının ters çalışması durumlarının aynalarla bir ilgisi yok, sorun kapı kontrol ünitesinden kaynaklanıyor, orijinal aynada da aynı sorunlar yaşanabilir yani. Yeni parametre yüklenerek sorun çözülebilir.
 3. MSE

  Satılık DYNAUDIO amfi - 400W Rms

  Tuna Hocam MIB1 için uyumlu olduğunu da yaz istersen bilgi mahiyetinde. Hayırlı satışlar.
 4. MSE

  **Difüzör ve egzoz uygulaması yapmak istiyorum ama

  Hocam bende sağ taraftan çıkış almak istiyorum R görünüm olacak şekilde ancak geçenlerde son susturucu delinip sağdan çıkış alınan bir araç gördüm. Sol ve sağdan attığı egzoz gazı (duman ne derseniz adına ) sol %80 - sağ %20 kadardı ve bu görüntü hiç hoşuma gitmedi. Bu durumu birkaç egzozcu ile görüştüm. Son susturucuyu değiştir istersen dediler. Egzoz başlıkları için 400 TL demişlerdi son susturucu ile birlikte 800 TL olurmuş (montaj hariç fiyat bunlar) ve eşit duman atarmış. Bana bu yöntem daha mantıklı ve daha sağlıklı geldi. Hem orijinal son susturucu da delinmemiş olacak.
 5. Sağolasın Ahmet Hocam, tertemiz evet
 6. Hocam koruma olarak çok güzel paspaslar ama birkaç sorunu var benim aldıklarımın. Özellikle ön paspasların altında kaymasını önleyecek birşey yok. Sürücü tarafındaki paspas gaz pedalının altına kadar giriyordu 140 ps'in hakkını veremiyorduk @yusuf tecrübe etti hatta orayı kesmek zorunda kaldım. temizken çok güzel görünüyorlar ama toz vs. olunca görüntü pek hoş değil, sürekli temiz tutmak gerekli ama ben başaramıyorum. Birde yüksek kenarları için sabitleyici gelmedi, boşluk oluyor halıyla arasında, o hoşuma gitmiyor. Bu kayma ve boşluklar güzel bir çalışma ile düzeltilebilir aslında ama ben vakit ayıramadım henüz.
 7. Kurtulmak değil de hocam ACC'ye geçiyordum almışken direksiyon da alalım dedik bir gazla Muhtemelen bir süre sonra R-Line direksiyonun derisini de buna benzer bir şekilde yenileyeceğim. Ayrı bir hava katıyor iç mekana.
 8. Ürün Adı: Golf 7 Hız Sabitleme Tuş Takımlı Direksiyon Detaylar: DSG şanzımanlı araçlar için uygundur. Direksiyon arkasında manuel vites değiştirme kulakçıkları mevcuttur. Eski derinin yıpranmış olması nedeniyle eskisi sökülüp yeniden deri kaplama yapılmıştır. Bir kısmı düz deri bir kısmı ise delikli deridir. Hız sabitleme tuşları mevcuttur. Airbag kapağı fiyata dahildir. Airbag hariç fiyattır. Konum: Konya Fiyat: 1400 Fotoğraf:
 9. MSE

  SİS ALTI GÜNDÜZ LED

  @caglar_61 @yusuf Makyajlı kasada çamurluklar farklı, dolayısıyla farlar da farklı. Haliyle tampon da farklı hangisi hangisini tetiklemiş bilinmez ama uymuyor maalesef. Şahsi fikrim; sislerin altına takılan yukarıda görseli paylaşılan LED'ler Golf'ü basit gösteriyor.
 10. MSE

  Samsun'da bir 14 plakalı

  Fotoğraf ve videodan tam anlaşılmıyor hocam. Yine de yorum yapmak gerekirse nokta nokta olan ledler fotoğrafta bütün bir çizgiymiş gibi görünüyor. Kameranın lensini böyle yanıltıyorsa insan gözünü de rahatsız etmesi muhtemel diye düşünüyorum. Sayısal değerleri kontrol etmekte fayda var. Çünkü bende sevmem arka sis farları açık gezenleri. Anlasınlar diye önce sisleri yakıp söndürürüm buna rağmen anlamazlarsa selektörle (bi-xenon + led sis ) önümden çekilmelerini sağlıyorum. Takıntı oldu bende
 11. MSE

  Samsun'da bir 14 plakalı

  @SCC Serhat Hocam aracınız ve stoplarınız hayırlı olsun. Ancak bir konuda sizi uyarayım. Halojen stopların ışık şiddetiyle led stopların ışık şiddeti farklıdır. Halojene göre ayarlanmış araca direkt led stop takarsanız parklarda ışıklarınız arkadan gelenlerin gözünü alabilecek bir şiddette yanar. Bu durumu kontrol edip kodlama ile düzeltmenizi tavsiye ederim. Güzel günlerde kullanın
 12. MSE

  2018 model Golf'ün stop lambaları çalındı..

  @white Hocam eksper arkadaşımla görüştüm bana 5.000 TL gibi bir işçiliğin mümkün olmadığını söyledi. Fatura görüntüsünü benimle özelden paylaşabilir misiniz. Bu tutar size hasar kaydı olarak yansıyacaktır bir sahtekarlık varsa müdahale edelim birileri fazladan paralar almasın haksız kazançlar sağlamasın. Sizin de olacaksa bile gerçek değerinde hasar kaydınız olsun. Yazık günah gerçekten.
 13. MSE

  Katlanır Ayna Sorunu

 14. MSE

  Katlanır Ayna Sorunu

  Bende bir tane alayım ondan
 15. MSE

  Katlanır Ayna Sorunu

  Hiç kullanmadım hocam nasıl birşeydir bilmiyorum.
×