Jump to content

MSE

Genel Koordinatör
 • İçerik sayısı

  2.440
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  12

MSE last won the day on 16 Eylül tarihinde

MSE had the most liked content!

MSE Hakkında

 • Derece
  Yüzbaşı
 • Doğum Günü 27-01-1991

Bilgiler

 • İsim
  Muhammed Said
 • Yaşadığım Yer
  Konya

Güncel Profil Ziyaretleri

3.424 profil görüntüleme
 1. MSE

  Ayak aydınlatma montaj

  Ön ayak aydınlatmadan hat alıp arkaya ayak aydınlatma takacak olanlara; sağ ön ayak aydınlatmadan hat almalarını, sağ arkaya hattı getirdikten sonra şaft tüneli üzerinde bulunan trimin altına kabloyu iterek gizleyip sola ilerlemelerini tavsiye edebilirim. koltuk rayına denk gelen kısımlarda biraz çabalayarak kabloyu rayın altından götürebilirsiniz. Birde işe başlamadan önce kumaş bant alıp kabloyu boydan boya ince şekilde sararsanız plastik kaplı kablonun sıkıştırdığınız yerden kayıp düşüp kötü görünmesini de engellemiş olursunuz. ufak tefek takılmalara karşı da daha güçlü olacaktır kablonuz.
 2. MSE

  R suanda kullanilamiyor, sanzuman uyarisi

  Hocam bu konuda bir yorum yapmam doğru olmaz. Eğer ücretsiz çekici imkanınız da varsa çağırın alıp götürsünler.
 3. MSE

  GOLF Dinamik Yan ayna Sinyali

  Eline sağlık hocam çok güzel olmuş. 7.5 Led stop projemden sonra bende bunu düşünebilirim 😊
 4. MSE

  İşte Benim Golf'üm.

 5. MSE

  R suanda kullanilamiyor, sanzuman uyarisi

  Hocam öncelikle geçmiş olsun. Bakımlarını düzenli olarak yetkili serviste yapıldıysa servis cüzi fiyatlara yardımcı olacaktır ancak araç 2012 model yani kronik sorunlu olan DSG’lerden olduğu için düzenli bakım olayına takılmama ihtimalleri de var. Yakın zamanda @tosbega Bayram hocam da buna benzer DSG sorunu yaşamıştı. Tamiri serviste iyi niyetten yapıldı. Onu konuya davet edelim. İşiniz acele biliyorum. Zamanında görmez ise size özelden numaramı yazıyorum bana mesaj atın Bayram hocamın telefon numarasını vereyim arayıp görüşün tecrübelerini aktarsın size.
 6. MSE

  Güncel Bakım Masrafları

  Hocam bence gidin görüşün servisle. Onlar para gelsin isterler sizi kazanmak için devam ettirirler.
 7. MSE

  Güncel Bakım Masrafları

  Hocam ben 65 binde aldım 60 bin bakımı serviste yapılmamış ama sorun etmediler. Ondan öncekiler hep serviste yapılmış. Ben de 75’i serviste yaptırdım 600’e Sıra 90 bin bakımında bakalım. Tatilden dolayı 92.000 deyiz şuanda. İkame araç isteyeceğim bu bakımda.
 8. MSE

  19 lastik hangi marka almalıyım?

  Ben 225/40/18 alırken tercihimi Petlas’tan yana kullandım. Çok memnunum tavsiye ederim eğer sizin aradığınız ebatlarda üretimi varsa tabi.
 9. MSE

  Güncel Bakım Masrafları

  2013 model 1.4 TSI ACT DSG için 90.000 bakımı fiyatı aldım. İndirimlerle birlikte 850 TL diyorlar 1. DSG garanti desteği 2. Servis bakımlı (satarken) durumlarından dolayı bakımı serviste yaptıracağım. DSG titremeleri de başladı ona da bakılacak muhtemelen kavrama cüzi bir ücret karşılığı değişecektir İlaveten kaskodan ön camım değişecek.
 10. MSE

  İçeriden kapı kilitleme tuşu

  Aracınız hayırlı olsun hocam. Aramıza hoş geldiniz. Aşağıya yazdıklarımı akşam ya da karanlıkta kontrol eder misiniz. Kilit tuşunun ışıkları yanıyor mu, yanıyorsa camları kapatıp açtığınızda kilit tuşunyn ışık seviyesinde anlık azalma oluyor mu ? Tuş arızalı ise çözüm burada
 11. Hocam Filmi söktükten sonra camın üzerinde fitil üzerindeki kaymasını zorlaştıracak bir yapıştırıcı kalmış olabilir mi acaba ?
 12. Hocam bahsettiğiniz camı kapatıp, kapatma tuşuna tekrar basın ve 5 saniye öyle tutun beyin kendine gelsin bi 😊 Camın kapanırken geri açılması olayı sıkışma önleyici sistemle alakalıdır. Sistemde camın kapanmasını zorlayan bir etken de olabilir kontrol etmek lazım. Normal zamanlarda kapanırken zorlanma oluyor mu ?
 13. Sizinki baya şanssızlık olmuş hocam Ben 3 senedir alışamadım cam düğmelerinin tepkisine. Daha önce focus kullandım onda herşey çok netti. Şimdi tek tıkla kapanma olayı çalışıyor olsa dahi onun istediği hassasiyette dokunmayınca çalışmıyor Birde bu tek tıkla kapanma olayı kafayı yediğinde kumandadan camlar kapanmıyor ya. Uzaktan kapatamayıp Arabaya dönüp kontağı açıp camları kapatmak prestijimizi sarsıyor
 14. MSE

  İşte Benim Golf'üm.

 15. VAG araçlarında malesef bu durum çok sık yaşanıyor. Muhtemelen sürücü kapısındaki düğmeleri değiştirmen gerekecek Özellikle Skoda'larda çok fazlaca duydum ve gördüm malesef. Bozulanlar garantiden değişiyordu. bu parça
×