Jump to content

MSE

Genel Koordinatör
 • İçerik sayısı

  2.420
 • Katılım

 • Son ziyaret

 • Days Won

  10

MSE Hakkında

 • Derece
  Yüzbaşı
 • Doğum Günü 27-01-1991

Bilgiler

 • İsim
  Muhammed Said
 • Yaşadığım Yer
  Konya

Güncel Profil Ziyaretleri

3.231 profil görüntüleme
 1. MSE

  VAG.COM KODLAMALARLA İLGİLİ GENEL PAYLAŞIM KONUSU

  Selektör yaptıkça geri vites lambalarınızın da yandığını hayal edin hocam Hele bir de LED ise
 2. MSE

  VAG.COM KODLAMALARLA İLGİLİ GENEL PAYLAŞIM KONUSU

  Hocam o arkadan uzunlarıyla ya da merceksiz farlarına xenon ya da led takıp gelenler için geri vites lambalarına bir selektör kodlaması yapalım akılları çıksın
 3. MSE

  VAG.COM KODLAMALARLA İLGİLİ GENEL PAYLAŞIM KONUSU

  @sonmezturk Benim eski araçta bakmıştım yoktu hocam ona göre cevap verdim size, eğer sizinkinde varsa sol dan bir kablo çekin bağlayın yanar direkt. Neden sağda da sis olmasını istiyorsunuz ?
 4. MSE

  VAG.COM KODLAMALARLA İLGİLİ GENEL PAYLAŞIM KONUSU

  Hayır hocam sadece solda sis farı var. Kodlama ile böyle birşey mümkün değil.
 5. Leuchte4TFL LB4-Dimming Direction CD 4 ve Leuchte5 TFL RB32-Dimming Direction CD 5 kanallarının değerini yükseltirseniz istediğiniz sonucu alabilirsiniz. Maksimum değer 127’dir. Amerikan park için bence ideal olan %40
 6. Hocam her kodlama konusuna ayrı ayrı yazmanıza gerek Yok. Adana’daki arkadaşlar görünce yardımcı olacaktır.
 7. MSE

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  @golfaşkı Akın hocam kullandığınız kelimeleri özenle seçmeye dikkat edin lütfen. Huzuru bozacak söz ve söylemlerde bulunmayalım. Yapıcı yorumlar yapalım birbirimizi kırmayalım. İyi forumlar.
 8. MSE

  Aracı P konumunda terk ediniz uyarısı

  Hocam size hak vermekle birlikte bu cevabınızı anlamsız buldum. Arkadaşa özelden olumsuz dönüş yapabilirdiniz. Alaycı bir üslup kullanmışsınız. Evet bilgi vermek zorunda değilsiniz. Far lekelenmesi ile ilgili far değişiminde benim ve birçok arkadaşın araç plakası referans olarak servislere sunuldu ve değişimler sağlandı. Bu arızayla ilgili Serviste Size özel bir muamele (tabiri caizse kıyak) yapılmış bir işlem varsa ve sizde bunu ifşa ettiğiniz için servisin sizi affetmeyeceği bir durum oluşacaksa tabiki plaka söylemeyin. Ama böyle bir durumda gelipte burada ben değiştirdim deyip bunu ifşa etmezdiniz herhalde. Yardım maksatlı bir paylaşımda bulunuluyorsa beklenen devamının getirilmesidir. Forumlar bunlar için vardır. Biz servise gidip “bir forumda gördüm kullanıcının birisi yazmış onun vites kolunu değiştirmişler sizde benim arabamda parça değişimi yapmalısınız” desek umursamazlar. Ama plakayı verince işler değişir. Onu referans alırlar, yapılacak işlemi görür öğrenir ve uygularlar. Bu hususlara dikkat edilmesi dileğiyle, İyi forumlar.
 9. MSE

  SATILIK GOLF 7 HİGHLİNE ÖN TAMPON SETİ

  Hocam sonradan alınan bazı replika tamponlarda far yıkama delikleri oluyor onu slikon ile sabitliyorlar, komik olmaz da far yıkama var gibi görünüp çalışmaması sizi üzebilir belki :) çalışması için gerekli tüm parçaların ayrıca tedarik edilip montaj ve kodlamalarının yapılması gerekir.
 10. Ürün Adı : Golf 7 Highline Ön Tampon Detaylar : Tampon orijinal olup beyaz boyalıdır. Golf 7 Highline (park sensörü delikleri ve far yıkama mevcut) 'dan çıkmadır. Panjur hariç tüm aksesuarları üzerindedir. Dilerseniz sis farlarını çıkararak verebilirim. Geçmişine bakacak olursak park yerinde önden vurulmasından dolayı yaklaşık 4 ay önce Auto King tarafından boyandı. Yırtılma vb. bir durum olmamıştı. Yaklaşık 2 aydır ise kullanılmıyor. Konum : Konya Fiyat : 1150 TL [800 TL tampon] [350 TL sis farı (H7 ampul dahil)] Fotoğraf : Fotoğraflar çok yakında burada olacak...
 11. MSE

  VAG.COM KODLAMALARLA İLGİLİ GENEL PAYLAŞIM KONUSU

  bir önemi yok hocam kasmayın o kadar kendinizi
 12. MSE

  MERSİN'DE VAG-COM

  Eğer uygun ise @mandufla Deniz hocam yardımcı olacaktır size. @sonmezturk
 13. MSE

  Golf 7.5 için sinyal verince arka stopların sönmesi

  Uzaktan bağlantı verme şansınız olursa bakayım. Orijinal kablo ile bir alakası yok kodlamada bir hata vardır hocam.
 14. MSE

  Passat 2012 model comfortline vs highline

  Biliyorum hocam el ele verip sonuca ulaştık ne güzel
 15. MSE

  Akü Değişimi Arızaları

  Arızalar aküden değilde ABS-ESP sensörlerinden kaynaklı gibi görünüyor. Belki de soketi çıkmıştır onu takmışlardır. Geçmiş olsun.
×