5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Çok sağolun vag com kablosu satın alıp en kısa sürede deneyeceğim 😄

Öncelikle herkese merhaba, 2014 golf 7 comfortline aracıma geçen ay mirrorlinkli 6.5" 5GG035280B  kodlu cihazı aldım. Cihazda Türkçe dil vs var. 18.9 vagcom kablo ile bu başlıkta ihtiyaç duyulan kodlamaların çoğunu yaptım fakat optik park görseli ve araç durumunun göründüğü ekranda araç resmi passat olarak görünüyor. Bu resmi golf olarak değiştirmenin yolu var mıdır? Bu konunun tamamını ve 6.5 inç konularını da okudum, daha önce 5F menüsünden olduğu yazılmış ama bulamadım malesef yardımcı olursanız sevinirim...

Arkadaşlar 5 inçlik cihazlar güncelleme aldımı? Birde bu ekranda video oynatmak istiyorum İPhone kullandığım için Mirrorlink kullanamıyorum.Usb ile video oynatmam mümkünmü? Birde konu başlığını açan arkadaş USB dongle ile internete bile bağlanabildiğini söylemiş bunun için nasıl bir cihaz almam lazım ?

çok önemli değil follow me ama cam açma kapama inşallah aktiftir ve reset atınca düzelir. Bu arada Siri ile benim 5 inçlik cihaz çok güzel çalışıyor.Direksiyondan düğmeye basıp Siri ye istediğinizi sorabiliyorsunuz ayrı bir eğlence oldu resmen  :D
Direksiyonda hangi düğmeye basıyorsunuz, kafa ve ses şekli olan düğme ise basınca telefon ile son aradığımız yer çıkıyor.

@Culture33 İphoneda  o tuşa basınca siriye bağlanıyor cihazınız androidse belki son aradığınıza gidebilir

@berko23 telefon iphone 7, araç 2018 highline ama o tuşa basınca son aradığım yer/kişi çıkıyor.

Geri
Üst Alt