5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

Merhabalar herkese

Ürünü az önce bende aldım 108 dolara mal oldu

kablolar içinde mesaj attım nasıl temin edebilirim diye (Kamera ve Anten için)

İphone 6s kullanıyorum bu teyple bluetooth bağlanabilirmiyim.

Ben sadece Geri Dönüş Kamerası ve bluetooth özelliklerini kullansam bana yeterli

Telefondaki görüntüyü aktarmak gibi bir dileğim yok

Menüsünü türkçeye çevirebilen oldu mu ?

Apo abiye bunu taktıran oldu mu ?Kadrandaki ekranda göstermeme sorunu giderildimi mesela

cevaplarınız için teşekkürler aranıza yeni katıldım güzel paylaşımlar mevcut dahil olduğum için mutluyum

@Yigit YenigunGüle güle kullanın.

Apo usta takıyor, iphone üzerinden bluetooth ile bağlantıda sorun olmuyor rahat rahat kullanabilirsiniz.

Kadran üzerinden sadece şarkı bilgisini göremiyorsunuz, fakat bluetooth bilgisi geliyor. 

Ne yazık ki menüsü Türkçe'ye çevirilemedi hala.

@Yigit YenigunGüle güle kullanın.

Apo usta takıyor, iphone üzerinden bluetooth ile bağlantıda sorun olmuyor rahat rahat kullanabilirsiniz.

Kadran üzerinden sadece şarkı bilgisini göremiyorsunuz, fakat bluetooth bilgisi geliyor. 

Ne yazık ki menüsü Türkçe'ye çevirilemedi hala.
Disco ya parçalanmadığım için çok mutluyum :)

Ama hayalet disco ile oluyor bu teyple olur mu peki ?

Apo sağ olsun bu hafta far yağmur sensörü aynayı halletti

Geri görüş ve bluetooth istiyordum

Hayalet çok güzel fakat disco şartı var diye biliyorum bu teyple hayalet olursa çok bomba olur :)

Beyler mal geldi apo reisde taktı

çok güzel teşekkür ederim konuyu paylaşan arkadaşa

4000 cebimde kaldı :)

Henüz almadım ürünü. Patrick indirim mi yaptı üründe? 74$ a geliyor. 4 gün var. Alıp kenara atayım mı ? :D
Ankarada taktıracak yer bilmiyorum bu arada. Kendim de ne derece başarılı olurum soru işareti ? 

Arkadaşlar sipariş vereyim diyorum ama radyo anteni için kablo ekstra galiba. 10 $ gibi bir fiyat ? Size hediye etmişmiydi ? 

@cglrglby patrice söyleyin hediye eder radyo kablosu. Kamera bağlamayacak iseniz başka kablo lazım değil

Geri
Üst Alt