5 inç yeni Mib 2 MirrorLink ünite taktırdım. Tecrübelerim...

@yusuf hocam aramayı telefonu elimize alıp mı yapmamız gerekiyor yada dokunmatik ekran üzerinden yapılıyor mu?

bende bugün sipariş verdim cihazı 79,42 dolara anten kablosu ve cihaz fiyatı. TNT ile gönderecek acaba gümrükte takılır mı stresi sardı şimdi. Ne zaman gelir acaba yarın kargoya verse cihazı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

bende bugün sipariş verdim cihazı 79,42 dolara anten kablosu ve cihaz fiyatı. TNT ile gönderecek acaba gümrükte takılır mı stresi sardı şimdi. Ne zaman gelir acaba yarın kargoya verse cihazı bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?
1 haftaya gelir. Kolay kolay takılmaz gümrüğe.

@yusuf Teşekkür ederim hocam verdiğiniz cevaplar için cihaz geldiği zaman nasıl takabilirim var mı püf noktaları yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar bu yeni cihazı taktığınızda müzik dinlerken ses kalitesinde herhangi bir değişim oldu mu acaba daha kaliteli veya daha kötü ses çıkışı oldu mu ?

Yeni mib 2 cihazı taktığımızda arkadaşlar bluetooth ile bağlıyken direksiyon üzerindeki bu tuşlar ne işe yarıyor. Direksiyon üzerindeki tuşlarla rehberden kişi seçip arama yapabiliyor muyuz? 

Ekli dosyayı görüntüle 7098
@yusuf Bu tuşları kullanarak medyada rehberde aşağı yukarı falan yapmıyor mu ? Kısacası çalışmıyor mu bu tuşlar  ? Yapmıyorsa yazılımsal birşeymidir ? 

@thejordan hocam ekstradan bir teyp çerçevesi aldınız mı? Yoksa eski 5" ünite yerine direkt oldu mu?

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar Patrick'in sattığı plaka aydınlatmalı geri görüş kamerasını taktıran var mı ? Haftaya salı Ender'de taktırmayı planlıyorum, karartmalı ayna ile birlikte. 

@huseyinkaradumanDaha çok yüksek seste bozuluyor, fakat   hoparlörmü yetmiyor yoksa , teypten mi kestiremedim. Çünkü eski teybe göre ses çıkış gücü daha fazla.

Arkadaşlar bu yeni multimedia da hala bazı sorunlar yada eksiklikler diyelim devam ediyor mu ?

1. Car menüsünde araç durumu ve benzin tüketim bilgileri çıkıyor mu

2. Multimedia nın ışıkları gidio geliyor mu. ( kontağı çıkarıp ambiyans ışıkları söndükten sonra)

3. Kış lastiği hız uyarısı multimedia üzerinden ayarlanamamasi

4. Kaydedilen radyo isimleri çıkmaması

Gibi eksiklikler veya sorunlar

Arkadaşlar birde vitesin yanındaki saklama gözünün kapağı nasıl çıkıyor yada onu çıkarmadan mı sökmeye başlıyoruz ön göğüsteki piano black kaplamaları.

Geri
Üst Alt