Jump to content

huseyinkaraduman

Üye
 • İçerik sayısı

  149
 • Katılım

 • Son ziyaret

huseyinkaraduman Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü 29-11-1987

Converted

 • İsim
  Hüseyin KARADUMAN
 • Yaşadığım Yer
  BURSA

Güncel Profil Ziyaretleri

573 profil görüntüleme
 1. Bursa’dan selamlar

  ne zaman yapıyoruz
 2. 16-BURSA

  Selamlar
 3. Hava filtresinden çıkan boru

  Teşekkürler hocam aklımda olsun bu
 4. Hava filtresinden çıkan boru

  gözle görünür delik göremedim hocam. delik filan olsa araç çekişten düşer miydi ?
 5. Hava filtresinden çıkan boru

  merhaba geçen gün farkettim kaputu açınca. işaretlediğim hava filtresinden çıkan boru ezilmiş gibi herhangi bi sıkıntı yaratır mı. sanırım serviste bakıma girmiştim 3 ay önce o zaman oldu. ancak ben yeni farketttim.
 6. Güncel Bakım Masrafları

  bende şimdi düşünüyorum servise gidip değiştirtsem mi diye fren hidroliğini yoksa bakım zamanı mı değiştirtsem karar veremedim.
 7. Güncel Bakım Masrafları

  uğraşması zor diye yapmak istemiyorlar herhalde. peki hocam antifiriz suyu değişti mi hiç yoksa ilave mi yapıldı sizin aracada?
 8. Güncel Bakım Masrafları

  Sizinde Bursa Servisi mi hocam?
 9. Güncel Bakım Masrafları

  Ben 4. bakıma girdim 3 ay önce ve hiç fren hidrolik yağı değişmedi. ölçüm yaparız gerekirse değiştiririz diyor görevli servis danışmanı. araç 26 bin km şu an. Bu konu hakkında bilginiz var mı hocam
 10. Lastik değişim vakti

  https://urun.n11.com/oto-lastik/goodyear-20555r16-91v-efficientgrip-perf-mart-2018-uretim-P192298071 bu linkteki lastik indirime girmiş goodyear düşünenlere.
 11. Lastik değişim vakti

  DOT tarihi 08/18 var internette 320 lira hocam.
 12. Lastik değişim vakti

  @yekk Teşekkürler hocam tecrübelerinizi aktardığınız için eğer goodyear alırsam 4 kanallı avrupa üretimli olanı alırım. 4 kanallı 3 kanallı ayrımını öğrenmiştim
 13. Lastik değişim vakti

  burada kullanıcılar yorum yaparsa daha iyi olur. mesela conti kullanıp goodyeara geçmiş birisi yorum yapar. sonra ne bileyim conti kullanıp nokiana geçmiş biri yorum yapar. veya çoğu markayı kullanmış biri yorum yapar daha faydalı olur. Tr yolları Avrupa yolları arasında da fark var sonuçta.
 14. Lastik değişim vakti

  Goodyear 'ın EfficientGrip Performance 68 db Nokian Line 71 db ses şiddetleri böyle ama yukarıda verdiğiniz sitede comfort bakımından nokian 1 tık daha iyi çıkmış.
 15. Lastik değişim vakti

  estağfurullah hocam neden inanmıyayım ya fiyatı yanlış yazdılar yada fiyat güncellemesi yapıldı. Ellerinde eski tarihliler kaldıysa onlar satılsın diye fiyat düşürmüş olabilirler.
×