Welcome to Golftutkusu

9LOgm5.jpg

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

"Golf satın aldığınızda bir arabadan fazlasına sahip olduğunuzu göreceksiniz"

Kastım her geçen gün bir yenisini diğerleri arasına eklediğiniz detaylar, kullanım özellikleri değildir. burada bilgi ve tecrübeden fazlasını da paylaştığımızı göreceksiniz: bir paylaşım platformunda nadiren bulunan seviyeyi,  çıkarsız paylaşımın sonucu olan ; samimi bir dostluğu bulacaksınız uzun yıllar önce kaybettiğimiz.

Yorumsuz, tarafsız, tartışmasız ve yüzlerce gereksiz mesaj okumadan aradığınızı bulmaya odaklı ve görsellerle desteklenmiş Golf ansiklopedisinin yapraklarıdır çevirdikleriniz. Onlar ki ciddi bir emeğin ve işbirliğinin sonuçlarıdır. 

Eğer bir Golf  sahibiyseniz veya almayı düşünüyorsanız normalde yıllar alacak tecrübe sonucu öğreneceklerinizi çok daha kısa sürelerde öğrenmeniz mümkün olacak. Bu araştırmanızın sonunda sadece bir Golf sahibi olmadığınızı göreceksiniz.

Bilgiyi güçle ve gücü parayla özdeşleştirenlerin fena halde yanıldıklarının en önemli kanıtı sınırsız seyahat özgürlüğüdür sayfalar arasında.

 bu paylaşım platformunda vereceğiniz manevi destek doğru yolda olduğumuzun en önemli kanıtı olacaktır. Lütfen üye olarak desteğinizi esirgemeyin.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

7v47yY.jpg

huseyinkaraduman

Üye
 • İçerik sayısı

  84
 • Katılım

 • Son ziyaret

huseyinkaraduman Hakkında

Converted

 • İsim
  Hüseyin KARADUMAN
 • Yaşadığım Yer
  BURSA/Nilüfer

Güncel Profil Ziyaretleri

203 profil görüntüleme
 1. Hocam benimki bu şekilde sizin araçla karşılaştırın. Benim araçta 2014 yılı Bursa Doğuş çıkışlı bu arada. @riverside Aklıma gelmiş iken sorayım farlarla kesişme noktaları nasıl simetrik mi logonun olduğu kısım simetrik değil ise farların olduğu bölgede de kayıklık olması muhtemel.
 2. Valla bende bulamadım hocam LG nin sitesinde var gösteriyor ama telefonda öyle bi sekme yok. Acaba donanımsal olarak mı yok yada yazılımsal olarak mı ?
 3. LG G4 ile mirrorlink deneyen var mı
 4. Elimde 1 adet aşağıdaki cihazdan mevcuttur. Cihaz sıfırdır. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-golf-7-mib-2-bluetooth-usb-sd-card-orjinal-multimedia-teyp-radyo-363370111/detay/
 5. Satışa devam günceldir ilan.
 6. Eyvallah hocam. verdiğiniz bilgiler için teşekkürler. @Yasin @Mertcan21
 7. Rötüş boyası almak mantıklı gibi ileride başka yerlerde de lazım olabilir.
 8. Rötüş boyasını fırçayla mı sürüyorsunuz hocam @Yasin Beyaz oje ile kapatsam belli olur hocam sanki @Mertcan21
 9. Merhaba Arkadaşlar; Dün fark ettim ön kaputa taş çarpmış boyayı kaldırmış. Daha önceden de vardı ama onlar daha ufaktı fazla önemsememiştim. Dün fark ettiğim gözüme büyük ve derin geldi. İleride ne gibi sorunlara yol açabilir buna ne gibi önlemler almak gerekir. Benim şimdi ne yapmam gerekiyor rütuş boyası filan mı yaptırayım servise ne yapayım ?
 10. 63 bin km civarı turbo arızası mı meydana çıkıyor acaba genelde, yoksa kullanıma bağlı olarak değişiyor mu turbo arızaları ?
 11. Sizede hayırlı satışlar hocam @fcsrn siz kendi kullandığınız cihazı mı satıyorsunuz.
 12. Araç kaç km hocam @34fth61
 13. Elimde hiç kullanılmamış 5 inch Yeni Mib 2 cihaz mevcuttur. Almak isteyenler iletişime geçebilir.
 14. Bursa'da ki Golfler de karlar altında kaldı.
 15. sağol hocam çıkarmayı kafaya koyarsam eğer bu yöntemi kullanıcam @Nature and cars