Welcome to Golftutkusu

Golf tutkunu dostlar arasına hoş geldiniz.

Burada Golf adına aradığınız her şeyi bulacağınıza inancımız tam..

Aramıza katılmanız için Golf sahibi olmanız gerekmiyor. Başka bir marka araca sahip olabileceğiniz gibi hiç bir aracınız da olmayabilir.

Burada sadece Golf  göklere çıkartılmadığı gibi diğerleri de yerilerek Golf'ün üstünlüğünü iddia etme hatasına düşmüyoruz. Herkesin karar ve fikirlerinin değerli olduğunu bildiğimizden, her birine saygılıyız ve eşit biçimde ifade özgürlüğüne sahiptir tüm düşünceler.

Üyelik esnasında telefon, plaka vb. şahsi bilgileriniz istenmeyecektir.

Vw alacaksanız ama özellikle Golf alacaksanız bize danışmadan almayın. Hemen her zaman Aldığınız teklifin altında bulabiliriz.

huseyinkaraduman

Üye
 • İçerik sayısı

  96
 • Katılım

 • Son ziyaret

huseyinkaraduman Hakkında

 • Derece
  Er
 • Doğum Günü 29-11-1987

Converted

 • İsim
  Hüseyin KARADUMAN
 • Yaşadığım Yer
  BURSA/Nilüfer

Güncel Profil Ziyaretleri

364 profil görüntüleme
 1. Hocam sizin disk ile disk koruma sacının arasına çakıl taşı girmiş olabilir. benim başıma 2 defa geldi bileme sesi gibi ses geliyor araçta 1. viteste 10 km hız civarı. ilk defa başıma geldiğinde yol yardım çağırmıştım acemilik döneminde. (Gelen vw yol yardım araç garanti kapsamında olduğu için ücret almadı bu arada) Dedi direksiyonu tam sağ yap sonra elini disk ile koruma sacının arasında gezdirip 1 parça çakılı çıkardı ses yapan bu hatıra olsun diyerek saklayın dedi
 2. Merhaba arkadaşlar bende bi soru sormak istiyorum; Fotoğraftaki işaretli olan yeri nasıl temizleriz benim aracın orası kararmış gibi duruyor bikaç defa nemli bez ile sildim ama çıkmadı.
 3. Yeni kasa jettanın var mı hocam kodlama elinizde. Varsa yazar mısınız?
 4. @mnp084 bende de G4 var ama bende beceremedim sanırım G4 mirrorlink özelliği yok.
 5. @TASKIN52 2015 jetta için kodlama var mı hocam elinizde?
 6. yüksek seste mi yapıyor yoksa her ses seviyesinde mi yapıyor? Eğer yüksek seste yapıyorsa kapıdan geliyor olabilir. Sesi yüksek açın aracın dışına çıkıp sağ arka kapıyı elinizle bastırın biraz bakalım gidecek mi ?
 7. Merhaba arkadaşlar gösterge panelinde frene basınız simgesi hangi durumlarda çıkar. Manual araçlarda soruyorum. Fotoğraftaki simge sanırım.
 8. hocam siz kendiniz sipariş vermiş olduğunuz site üzerinden edebilirsiniz zaten eğer kargo yola çıkmadıysa.
 9. @burakca hocam sonradan yaptırmıştım orjinal bayi çıkışlı değil yani ama mühürlü filan diye yaptırmıştım. Sanırım artık bütün plakalar sıfırdan değişecekmiş dün öyle bi haber vardı. Ve muayeneden geçmiyecekmiş plakasını değiştirmeyen araçlar.
 10. Fiyat 350 TL
 11. Hocam benimki bu şekilde sizin araçla karşılaştırın. Benim araçta 2014 yılı Bursa Doğuş çıkışlı bu arada. @riverside Aklıma gelmiş iken sorayım farlarla kesişme noktaları nasıl simetrik mi logonun olduğu kısım simetrik değil ise farların olduğu bölgede de kayıklık olması muhtemel.
 12. Valla bende bulamadım hocam LG nin sitesinde var gösteriyor ama telefonda öyle bi sekme yok. Acaba donanımsal olarak mı yok yada yazılımsal olarak mı ?
 13. LG G4 ile mirrorlink deneyen var mı
 14. Elimde 1 adet aşağıdaki cihazdan mevcuttur. Cihaz sıfırdır. https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-otomotiv-ekipmanlari-ses-goruntu-sistemleri-golf-7-mib-2-bluetooth-usb-sd-card-orjinal-multimedia-teyp-radyo-363370111/detay/