Sıfır Araç Teklifi Alanlar

@chemdemir @chemdemir

366 bine sıfır golf8 rline iyi fiyatmış.

300 bin üzeri golf 7.5 kaynıyor bakalım kim kazanacak
Golf 7.5 ile  golf 8 arasında fazlaca donanım ve yaş farkı var tabiki ama  66(+) bin tl  az bir tutar değil bana göre..  Bir bakmışsın sipariş ettiğin araç gelene kadar aradaki bu fark zam gelmiş 80 bin olmuş fln..  Tabiki fiyatlar abartılı fakat onu alacağıma golf 8 alırım diyebilmek çok kolay değil bence :)

[mention=14656]DermanAluc[/mention] 300 üzerine golf 7 alacağıma 366 ya golf 8 dopdolu r line her türlü mantıklı . Suan 300 üstü hiç bir golf 7 nin etmemesi lazım . 290 a a3 sedan 2020 model satılıyor .
Yalnız dikkatinizi çekerim 366 rline fiyat teklifi, teklif formunu incelerseniz 1.0 etsi rline indirimli fiyatı. 1.5 etsi 400 üzeridir. Bence bu fiyatlar etmez. Tamam iç tasarım dijital,dokunmatik vs. ama, kalite anlamında geriye gidiş var. Koltuklar, torpido halı/ sogutma, motor kaput amortisör vs.
Golf 7,5 300 üzeri şu anki istenilen fiyatlarda abartılı bence. Dolu dolu olur, acc,line asist, ergo,Disc.pro vs, o zaman belki.

SM-N970F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fiyatlar cok sacma sapan bir hal aldi

Normalde fiyat olarak Passat>Tiguan>Golf siralamasi gecerlidir

Suanda Golf 1.5 R hem Passattan 1.5 R'dan hemde Tiguan 1.5 R'dan  daha pahali

Cumartesi en ucuz fiyata verilen golf R line 1.5 e TSİ aracın 373.000TL ye ilk gelen partiden araçlar olduğunu doğuş oto st arkadaştan öğrendim tek ilave opsiyonu sunroof du. Ve bu min donanımlı en ucuz 1.5 R line lardan imiş. Malum kur artışı sonrası fiyat listesi güncellendi ve stokta 1.5 R line yokmuş yeni R line araçlar 400 bine yakın başlangıç fiyatlarıyla satılacak gibi görünüyor. Ayrıca Manuel yeni leonlar ÖTV dilimi sebebiyle 290 binlere satıldığını görünce otomatik golf 7,5 highline sunrooflu araçların 300 bin bandından aşağı fiyata satılmamasına şaşırmamak gerek tabi şahsi fikrim bu

@mtanisman Hocam o fiyat pek gercekci degil, 1.5 style camtavanliyi o fiyata vermezler, veya birilerinin saglam baglantilari varmis, piyango cikmis

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tiguan 2021 Elegance cam tavanlı 430.000 TL teklif antalyadan. Afyon demoto da 433.000 fiyat verdi. 2020 leri 405 bin civarından vermişler. 

2.elde 2020 eski kasa highline 380-390 arası vermektense yeni kasa daha mantıklı gibi. Golf bile 380 olduysa tiguan daha alınası geliyor. 

Screenshot_20210329_235449.jpg

@Kürşat ben dogusu taniyorsam bu 2021leri de satilmazsa 400 bandina dogru cekerler son baharda.

tabi euro kuru daha da artmazsa

@krym  doğuş oto maslağa gidip görüşün isterseniz, evet şuan vermezler ama hatırlatırım Euro 8,50 bandında idi.

Yeni A3 30TFSI Advanced sportback365.000 (cam tavan+ ısıtmalı elektrikli koltuklar , şerit takip kör nokta vs vs dolu bir araç)

35TFSI Advanced sportback 416.000tl

Yer Adana Aykan. Fiyatların nisan başında zamlanacağını söyledi. Kapora kabul etmiyorlar, takas yapmıyorlar. Ver parayı al arabayı diyorlar. Anladığım kadarıyla nisandan önce bu fiyata satmaya niyetleri yok

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni A3 30TFSI Advanced sportback365.000 (cam tavan+ ısıtmalı elektrikli koltuklar , şerit takip kör nokta vs vs dolu bir araç)

35TFSI Advanced sportback 416.000tl

Yer Adana Aykan. Fiyatların nisan başında zamlanacağını söyledi. Kapora kabul etmiyorlar, takas yapmıyorlar. Ver parayı al arabayı diyorlar. Anladığım kadarıyla nisandan önce bu fiyata satmaya niyetleri yok

Sent from my iPhone using Tapatalk
İlk defa a3 için 365 bin fiyatını duydum. Çok iyi fiyat. 

Nisan ve mayıs zamlarından sonra çok vahim bir durum bizi bekliyor.

Nisan ve mayıs zamlarından sonra çok vahim bir durum bizi bekliyor.
Üstad bu talep devam ettiği sürece zamlara, artışa devam. Şimdi kur patlaması yanında çip sorunu da baş gösterdi, bahane de hazır. 

2018 yılındaki gibi satışlarda bir daralma yaşanır mı muamma.. Olsa bile o yıl tüm firmalar çok fazla stoklu girmişlerdi, artık akıllandılar ve stok seviyeleri çok daha az. Kendilerini bir daha o duruma kolay kolay düşürmezler. 

Üstad bu talep devam ettiği sürece zamlara, artışa devam. Şimdi kur patlaması yanında çip sorunu da baş gösterdi, bahane de hazır. 

2018 yılındaki gibi satışlarda bir daralma yaşanır mı muamma.. Olsa bile o yıl tüm firmalar çok fazla stoklu girmişlerdi, artık akıllandılar ve stok seviyeleri çok daha az. Kendilerini bir daha o duruma kolay kolay düşürmezler. 
Çok haklısın hocam.

Şimdi pandemi üretim çip ve döviz kuru üçgeninde doğuş otoyu eleştirmek goygoyculuk oluyor.

Adam 400 e alıp 460 ilan giriyor.

Bizim mahalledeki sığır üç lira kar ettim diye sevinsin dursun.

Geri
Üst Alt