Sıfır Araç Teklifi Alanlar

Kia ceed cool tekno 1.4 100 hp 177.000 tl.  Babama aldık işini görecek gibi. Araç fena değil bu arada malzeme kalitesi ve donanım olarak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@Aram1tH o paraya rio veriyorlar gayet iyi olmus ki rio dahi iyi aractir

bu arada biz otvye kiziyoruz ama devlet zaten arac almamizi istemiyor artik, cok ciddi bi doviz kitligi var memlekette, bunun onune gecmeye calisiyorlar.

ins %80 otv dilimini daha da artirmazlar diyorum.

Bugün 307 binlikler için 360 bin fiyat verildiğini okumuştum. Bu kadar zam milletin aklıyla alay etmektir. Kur düştüğünde neredeydiniz. Diğer markalar bile bu kadar zam koymamışken Seat ve Skoda iyice suyunu çıkardı. 380 bin liraya plus paketsiz Ateca alacak 1 tane insan evladı çıkmaz.
Çok özür dilerim ama hocam biz lux pahalı seven insanlariz muhakkak satarlar bulurlar bir kaç adam... Yazık. 

@Aram1tH Hayırlı olsun hocam. Fiyat/performans güzel araç. 2006 yılında sıfır Sportage, 2011'de sıfır Picanto ve 2013'te sıfır Sportage alıp 2016'da Golf alana kadar 7 senelik Kia mudavimiydik ailecek. :)  Kia araçları gerçekten güzel.

Mübarek bayram günü dolar 8.5 ve euro 10.2 :)  Bayiler ilk iş liste fiyatlarına zam ekleyecekler gibi duruyor.

image.png

Avrupa-Türkiye  sifir km araclari kiyaslarken bariz bir sekilde Türkiye'ye Avrupa fiyatlarindan daha ucuza araba sattiklari belliydi (vergisiz fiyat), özellikle yüksek hacimli motorlari sübvanse ediyorlardi

ötv.png

Bugün arkadaşıma 2021 astra 1.4T 145bg cvt edition paket araç aldırdım, kapora ödettirdim daha doğrusu. 

236bin TL ye anlaştık. 

Cumartesi alınan fiyatlarmış:

tiguan 375 bin tl life
golf 340 bin life dsg 1.0
troc cam tavan 368 k
passat business 370 bin tl

Audi q2 440 k
a3 sportback advance 440
a3 sedan 475 bin tl

Karoq premium 374500

seat ateca 396 bin

toyota corolla dream 260 bin

c5 aircross shine 456 bin tl , kredi kampanyasi 100 bin tl 12 ay 1,09 faiz nakit destegi 450.800

c3 aircos dizel 330 bin 70 bin tl 12 ay 1,09 faiz

c4 en full 369 bin

@AhmetCakmak 

Bu fiyatlara göre yakinda golf 8 makul kalacak,

Seat ateca 3 ay önce en dip 310 binlerdeydi, en cok onun fiyati ucmus

Tiguan-Passat camtavanisz-paketsiz opak en dip 330 bindi, ötvsiz raporlu veriyorlardi, raporsuz 340 bindi

Bu fiyatlara Fransiz devrimi artik bitmistir, kimse almaz

Q2 saka gibi, bu durumda T-roc tercih edilebilir oluyor

Toyota kampanya yaparsa süper olur, 20 bin lira indirim bile piyasayi domine eder

Geri
Üst Alt