Jump to content

dgn

Üye
 • İçerik sayısı

  471
 • Katılım

 • Son ziyaret

2 Takipçiler

dgn Hakkında

 • Derece
  Kıdemli Çavuş

Bilgiler

 • İsim
  Doğan
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

1.567 profil görüntüleme
 1. Kayan sinyalli replikalar bi-xenon mercekli değil. Uzun far performanslari 0 a yakin bu yuzden. Benim farlar bi xenon mercekli. Arasindaki fark bu, fiyat elestirileriniz varsa vs farkli durumlar. Ozel mesajla bana iletebilirsiniz ama bu konu altina yazmayin lutfen.
 2. Xenon kit fiyata dahil değil. Fiyata dahil olanlar açıklamada mevcut. Bir takım h7 led xenon niken ampul veriyorum.
 3. dgn

  Golf7 U LED Far satan var mı

  Ben satiyorum, ilanlar kisminda var.
 4. Yönetimin satış konularında böyle muhabbetleri yasaklaması gerektiğini düşünüyorum. İsteyen istediğini forum kurulları çerçevesinde alıp satabilir.
 5. dgn

  2015 golf comfortline geri görüş kamera kodlaması

  5in bluetoothlu pololar geri görüş destekliyor.Ama golf için net bir bilgi yok sanırım. Bende 2015 fabrika çıkışı bluetoothlu 5inç cihaz var.Amblem geri görüş destekliyorsa hemen taktırırım.
 6. dgn

  Sıfır tamponum geldi

  Orijinalliğini, kalitesinden anlarsınız.Artık çinliler parça koduna kadar malların üstüne basıyor. O yüzden üstündeki kodlara çok aldanmayın derim.
 7. dgn

  Park halinde vurdular. Umarım nazardır...

  Geçmiş olsun. Yalnız bu hasar için bagaj kapagi degisirse yazik olur. İnanın hasar kaydi icin vs demiyorum bunu. Arabaya yazik o kadar sok tak vs olacak.
 8. dgn

  Yıl 2019 - Nereden yakıt almalıyım?

  BP'nin mazotunu ciddi anlamda beğeniyorum.BP bulamazsamda Shell almaya özen gösteriyorum. Ayrıca; Opet'in mazotunu denedim bir kaç depo, hiç memnun kalmadım.
 9. Teşekkür ederim.. İlan güncel
 10. İş tempom nedeniyle farları arabama tekrar takamadım. Geri takmayı çok istiyordum ama olmadı. Bu yüzden satışa tekrar çıkardım.İlan günceldir. Ankara dışına satış yapacak vaktim yok.Sadece Ankara içi satış düşünüyorum.
 11. dgn

  Türkiye’de Yılın Otomobili adayları açıklandı

  Bu ödül verilirken genelde arabanın özellikleri ön planda olmaz.Lobi faaliyetleri iyi olan kazanır. Tabi benim düşüncem bu, yoksa herhangi bir yerden bilgi aldığım yok.
 12. dgn

  Türkiye’de Yılın Otomobili adayları açıklandı

  Ya focus kazanır ya da t-roc. Diğer markalara verileceğini düşünmüyorum.
×