Buda akşam radarı

Ankara da şehir içi radar sıkıntı. Ben de ilk radar cezamı yemiş durumdayım. Hem de eve gelen ceza makbuzunda yazan yer doğuş oto çankayanın önü. arabayı aldığım yer :D  82lik yolda 110la %30-50 arası dilimden 598₺ selamünaleyküm dedi. Doğuşta ki bu yüzdelik dilimlerden arabayı alsak da kurtulamıyoruz :D

Ankara da şehir içi radar sıkıntı. Ben de ilk radar cezamı yemiş durumdayım. Hem de eve gelen ceza makbuzunda yazan yer doğuş oto çankayanın önü. arabayı aldığım yer :D  82lik yolda 110la %30-50 arası dilimden 598₺ selamünaleyküm dedi. Doğuşta ki bu yüzdelik dilimlerden arabayı alsak da kurtulamıyoruz :D
evet oraya mobil radar koyuyorlar.

@İlker34 sizce mantıklı mı 2020 model Mercedes e serisi ile 90 model tofaşın aynı hız kurallarına uyması
Yolda bir şeye çarpınca insan olur hayvan olur allah göstermesin. Mercedes 2020 model diye yada doğan 1998 model diye ayrım mı yapıyor. Ben mi kaçırdım ? Teknoloji bu seviyeye geldimi? 80-90 km hızla insana çarparsan ölür ! Yada ölmüşten beter olur.

@İlker34 evet birine 80 90 km hız ile çarparsanız ölür, mantığı anlamıyor musunuz bir tarafta son teknoloji bir araba diğer tarafta broadway... Trafikte cellat gibi gezen bu araçlar umarım en kısa sürede trafikten men edilir. 

@sertan bu aracın motor sesi 500-600 binlik araçlardan gelmez. Estetik, tasarım, motor vs vs. Yıl 1997 arkadaşımla Ankara araba pazarındayız genç bir adam bu arabanın aynısını satıyordu marşa bastı ve ben o zaman bu araca hasta olmuştum sıcağın altında dakikalarca arabaya bakmıştık.

[mention=4202]agacmalzeme[/mention] 20M olanı bizzat kullanmıştım,  26M, V6 motor.
Homurdanması süper.
Birde kawasaki 1200 four sesi vardır, değilmi [mention=11839]HONEY[/mention]
Ooo iki tekerci kardesim

Mantıya sarımsaklı yoğurdu basacaksın, üstüne kızgın tereyağlı salça sosu, sumak, az nane öfff... 

Geri
Üst Alt