Buda akşam radarı

@HONEY viofo a129 1080p çekimi. Araç sunrooflu siz yanlış duymadınız bol trim sesi mevcut. kapılar ve tavandan geliyor, yağladım söktüm taktım ama geçeceği yok ilacı radyo :)
@agacmalzeme bu ses kameradan geliyor olmalı. GPS ile arasında boşluk oluyor zamanlar güneş altında sıcak daha sonra soğuk olduğundan. Bunu kameraya hafifçe bastırarak sesin gelip gelmediğini duyarsınız. Araya bez bant yapıştırın 1cm kadar. Benim ses gelmiyor şuan.

Normalde yol kenarına o küçük üçgen levhalardan koyulması gerekmiyor mu?  Herhangi bir ibare olmadan ceza yazılmıyor diye biliyorum en azından bulunduğum şehirde hız limiti 82 ve üst dijital tabelalarda belirtilmiş sıkça ama kontrollerde mutlaka yolun sağına kuytu köşede minik bir üçgen radar uyarı levhası bulunuyor. Sizde de var miydi acaba merak ettim şimdi. Son kurallar çerçevesinde habersiz şekilde radar kurulması ve cezai işlem yapılması diye bir durum olmamasi lazım diye biliyorum emniyette.

@İlker34 sizce mantıklı mı 2020 model Mercedes e serisi ile 90 model tofaşın aynı hız kurallarına uyması

@İlker34 sizce mantıklı mı 2020 model Mercedes e serisi ile 90 model tofaşın aynı hız kurallarına uyması
Süratli araba kullanırken, hızınız arttıkça sağda solda gördüğünüz nesnelerin görünebilirliği azalır hatta bir çizgiden ibaret olur. 

Ayrıca 2020 model (Mercedes ya da Dacia) olması herhangi bir ayrıcalık göstermez. Göstermemeli de. 

Belirlenen hız limitleri tamamen bilimsel çalışmalar sonucu belirlenmiştir. 

Haberlerde sağda park etmiş tırın altında üstü kesik araçlar görmediniz heralde. 

[golfmania: "Geçmiş olsun, 90 model çöp kutuları ile aynı hız kurallarına uymak sinirlerimi bozuyor.."]

ne kadar da yukarıdaki bahsettiğiniz çöp kutusu bu olmasada.. :)

Bu sebeple hızlı araç kullanmak iyi araba ya da iyi şoför anlamı taşınmaz. 

Moderatör tarafında düzenlendi:
.

@ogzogz 

"Süratli araba kullanırken, hızınız arttıkça sağda solda gördüğünüz nesnelerin görünebilirliği azalır hatta bir çizgiden ibaret olur. 

Ayrıca 2020 model (Mercedes ya da Dacia) olması herhangi bir ayrıcalık göstermez. Göstermemeli de" 

Çok mantıksız bu söyledikleriniz sağda solda gördüklerini algılayıp hızını kolayca düşürebilen bir 2020 model Mercedes ile yine aynı şekilde algılayıp duramayan 90 model bir tofaş aynı hız kurallarına uymamalı. 

@ogzogz

Caa-ha--pee li belediyelerin işgüzarlığı yine memleketi 40 yıl yerinde saydıracaklar...

Hükümetin belediylerinde çöp kutuları elektronik park freni +auto hold sistemiyle donatılmıştı halbuki 

• Beğen
Tepkiler: SCC
@ogzogz 

"Süratli araba kullanırken, hızınız arttıkça sağda solda gördüğünüz nesnelerin görünebilirliği azalır hatta bir çizgiden ibaret olur. 

Ayrıca 2020 model (Mercedes ya da Dacia) olması herhangi bir ayrıcalık göstermez. Göstermemeli de" 

Çok mantıksız bu söyledikleriniz sağda solda gördüklerini algılayıp hızını kolayca düşürebilen bir 2020 model Mercedes ile yine aynı şekilde algılayıp duramayan 90 model bir tofaş aynı hız kurallarına uymamalı. 
Bahsettiğiniz tofaş aynaya baktı gelen yok, sola donuş yaptı ve sürpriz... 160 km hızla yanında Mercedes.. üstünden mi atlayacak.

2020 model Mercedes testini bulamadım ama..

sizin bahsettiğiniz özellikler de belirli hız limitlerinde devreye girer. Nasıl ki emniyet kemerinizi takmadınız auto hold çalışmaz..

Yani işin özeti bu da bir mühendislik ve bilimsel çalışma içerir.

Hadi 90 model bir Şahin taktı radar sistemi ne diyeceksiniz?

Bu arada Mercedes 2020 E Serisi aracınızın kullanım kılavuzuna bir göz atın. Özelliklerini okuyun. Sonra niye durmadı bu araç demeyin.

Yani siz diyorsunuzki 90 model bir broadway  ile 2020 model Mercedes e serisi Aynı hız kurallarına uymalı. Dünyanın en mantıksız kuralı bu olsa gerek. 

Radarın gecesi gündüzü olmaz :)) Yol aynı yol.

• Beğen
Yani siz diyorsunuzki 90 model bir broadway  ile 2020 model Mercedes e serisi Aynı hız kurallarına uymalı. Dünyanın en mantıksız kuralı bu olsa gerek. 

Süratli araç kullanmak, marka model tanımaz. 

Hhodl.jpeg

• Beğen

Hız marka ve model tanımalı 

Broadway de 4 tane tekerlek dışında ne gibi bir özellik var. 

Geri
Üst Alt