Jump to content

İlker34

Üye
 • İçerik sayısı

  438
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

 • Days Won

  1

İlker34 last won the day on 19 Mayıs 2019

İlker34 en çok beğenilen konuya sahip!

2 Takipçiler

İlker34 Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  İlker bal
 • Yaşadığım Yer
  İstanbul

Sosyal

 • Facebook
  https://www.facebook.com/ilkerbal34
 • Instagram

Güncel Profil Ziyaretleri

1641 profil görüntüleme
 1. İlker34

  Vcds ile ACC kalibrasyonu yapmak

  Acc mesafe ölçümünü metre olarak yapmıyor. Süre olarak hesaplıyor. Mesela öndeki aracın hızı ve sizin hızınız aradaki mesafeyi kaç saniyede kapatır. Mesafe ayarını yapmak pek mümkün gözükmüyor. Yani düşüremezsin hocam. Zaten aradaki mesafe belirli sürenin altına düşerse frene basmanızı istiyor araç. Yani sizin istediğiniz sistemin çalışma aralığının dışında .
 2. İlker34

  Golf 7.5 surus mod montaji

  @GodThread hocam kendisine sormak gerekir. Sizde sorabilirsiniz @MSE
 3. İlker34

  Golf 7.5 surus mod montaji

  Konyada muhammet hocam var . Konya vagcom . O yardımcı olur .
 4. İlker34

  Golf 7.5 surus mod montaji

  Hocam bunlar kodlama ile olmaz . Online aktivasyon gerekiyor maalesef. Siz bu aktivasyon işini yapamazsınız. Yapan yerler var birde serviste satılan kod ile yapılabilir.
 5. İlker34

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  Kimsin sen benimle böyle konuşuyorsun. Bende adam sandım cevap verdim. Az önceki konuşmandan. Neyse uzatmaya gerek yok . Tanımış olduk senide .
 6. İlker34

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  @frknyldrm oluyor hocam. Yeni nesil abs ünitesi bulunan araçlarda bu sensörlerden var.
 7. İlker34

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  Ben en azından tepeden bakarak cevap vermemişim. Dikkatli okursan anlarsın. Hiç sevmem bu tür konuşmaları. Yazdığının cevabını aldın . Sopa falan yok . bilir misin ? demişsin bende bilirim dedimşim o kadar .
 8. İlker34

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  Cidden mi ? Pla demişiz zaten . Ne olduğunu bilmesem yazmam. Bilmediklerim hakkında yorum yapmam.
 9. İlker34

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  Sensörler ne pahalı ne de montajı zor . 2016 yılında yapılan bazı değişiklerden sonra çoğu araçta bu sensörler zaten mevcut.
 10. İlker34

  PLA 3.0 PARK PİLOT UYGULAMAMIZ

  Öncelikle iyi günlerde kullanmanızı temenni ederim. Siz pek bu tarz işlere girmezdiniz hocam. Öncelikle şaşırdım. Muhammet hocam bu işlerde çok tecrübeli. Çok güzel montaj yaptığını düşünüyorum. Güzel günlerde güle güle kullanın. Araca değer kattığı çok doğru fakat pratikte pek kullanılmıyor. Neredeyse tüm araçlarımda vardı. En güzel tarafı aracın yan taraflarında kalan engelleri göstermesi. Kaldırım ve dubaların arasına park ederken çok işlevsel.
 11. İlker34

  Golf için Ekonomik Carplay ve Sürüş Mod Çözüm

  Car play için yanlış olmasın ama 2200 -2400 tl arası fiyat istiyor servis. Adamlar silinirse açarız tekrar demiş. Zaten cihazın içinde olan bi özellik. Sadece iki satır kodla çalışır hale geliyor. Bence denenebilir.
 12. İlker34

  Şerit Takip aktif etmek ? ÇÖZÜLDÜ

  Trafik işaretlerenin tamamını tanımadığı için o hatayı verir. Yola ilk çıkınca bir uyarı verir sonra çalışmaya devam eder. Eğer sizinkide böyle ise sorun yok demektir.
 13. Neden 15,16 yaşında personel takıyor. Siz nerede yaptırıyorsunuz araçlarınızı. Merak ettim inanın. Ben şahsen boya değişen takıntısı olmayan birisiyim. Cam değişmiş kaput boyanmış. İstanbulda yaşıyorum. Saatli bomba . Kim nereden gelecek vuracak korkusu. O yüzden ben yapacağıma benden önce yapılmış olsun kazası diyorum.
 14. Ben defalarca ön cam değiştirdim. Şu an kullandığım araç hariç hepsini sattım. Hiç sorun yaşamadım. Kayıt açılmadan yapılsın istersen hocam , en güzel yol servisten camı alıp dışarıda taktır. Ben nir defa onu yaptım. 200 tl montaja ödedim
 15. @Serkanasn hocam biraz fazla abartıyorsun. O muameleyi yapacak adam gitsin 0 araba alsın.
×
×
 • Yeni Oluştur...