Jump to content

golfmania

Üye
 • İçerik sayısı

  56
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

Topluluk Puanı

24

golfmania Hakkında

 • Derece
  Üye

Bilgiler

 • İsim
  Alex
 • Yaşadığım Yer
  Ist

Güncel Profil Ziyaretleri

Güncel ziyaretçiler bloku aktif değil. Diğer kullanıcılar son ziyaretçilerinizi aktif edene kadar göremezler.

 1. https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-escar-otomotiv-den-hatasiz-plusboyasiz-plustramersiz-plus27-bin-km-plusgolf-7,5-864797241/detay. @ahmet306 bunu alırım daha iyi, sizin araç pahalı
 2. Bu her ilana pahalı diyen arkadaşlar aracını satmayı düşünürse talibim..
 3. golfmania

  Buda akşam radarı

  Forum polyanna kaynıyor.. Ben Mercedesi olan kurallara uyumasın mı dedim? 2020 model tüm güvenlik ekipmanları olan bir araçla 25 yıllık bir çöp tenekesi nasıl aynı hız limitine uyar bunu sorguluyorum, çözümse bence bu araçların trafikten men edilmesi.
 4. golfmania

  Buda akşam radarı

  @İlker34 evet birine 80 90 km hız ile çarparsanız ölür, mantığı anlamıyor musunuz bir tarafta son teknoloji bir araba diğer tarafta broadway... Trafikte cellat gibi gezen bu araçlar umarım en kısa sürede trafikten men edilir.
 5. golfmania

  Buda akşam radarı

  @ogzogz hocam sizle tartışmak güzeldi @agacmalzeme evet hocam demek istediğinizi anladım. @mbonat @Gökhan Bilgin 2 tane boş yorum içinde teşekkürler.
 6. golfmania

  Buda akşam radarı

  @ogzogz Cevap veremediniz. Beni haklı bulduğunuzu düşünüyorum. Sonuçta bir çöp kutusu ile günümüzdeki araçlar arasında dağlar kadar fark var. @Gökhan Bilgin Fakirler ölsünden ziyade devlet olaya el atıp hurda teşviklerini arttırır. Şu araçlardan kurtuluruz. İnsanımız o araçları haketmiyor.
 7. golfmania

  Buda akşam radarı

  @ogzogz 70 le gitmeli Sizce o yoldan broadway kaçla gitmeli?
 8. golfmania

  Buda akşam radarı

  @ogzogz 2021 model s serisinden 2015 model b serisine geçelim, o tenekelerle bu araç nasıl aynı hız sınırında olabilir. Otoyola çıkmaması gereken araçlar onlar. ( daha yavaş gitmelerini düşünmüyorum sahiplerinin aracını geri dönüşüme atmasını bekliyorum)
 9. golfmania

  Buda akşam radarı

  Hız marka ve model tanımalı Broadway de 4 tane tekerlek dışında ne gibi bir özellik var.
 10. golfmania

  Buda akşam radarı

  Yani siz diyorsunuzki 90 model bir broadway ile 2020 model Mercedes e serisi Aynı hız kurallarına uymalı. Dünyanın en mantıksız kuralı bu olsa gerek.
 11. golfmania

  Buda akşam radarı

  @ogzogz "Süratli araba kullanırken, hızınız arttıkça sağda solda gördüğünüz nesnelerin görünebilirliği azalır hatta bir çizgiden ibaret olur. Ayrıca 2020 model (Mercedes ya da Dacia) olması herhangi bir ayrıcalık göstermez. Göstermemeli de" Çok mantıksız bu söyledikleriniz sağda solda gördüklerini algılayıp hızını kolayca düşürebilen bir 2020 model Mercedes ile yine aynı şekilde algılayıp duramayan 90 model bir tofaş aynı hız kurallarına uymamalı.
 12. golfmania

  Buda akşam radarı

  @İlker34 sizce mantıklı mı 2020 model Mercedes e serisi ile 90 model tofaşın aynı hız kurallarına uyması
 13. golfmania

  Buda akşam radarı

  Geçmiş olsun, 90 model çöp kutuları ile aynı hız kurallarına uymak sinirlerimi bozuyor..
 14. golfmania

  Demir tozu hakkında

  Seramik balata almak bir çözüm olabilir mi?
×
×
 • Yeni Oluştur...