Leondan Leona geçiş

@MSE muhammete @yusuf hoca bende muhammetin gaziyla atecayi aklima soktu bende kararsizim suan satsam ilanlara bakilirsa uste 2 yada 3 bin belki iyi bir aliciyla uate fark alarak 2020 yusuf hocam daki gibi mavi bir ateca dusunmuyor degilim. Sifir kokusundan ziyade 2 yil kafa rahatligi. Gerci degistirmedik parcasini birakmiyoruz arabanin %85 i garanti disi kalir ben alirsam. :))

Benimde tercihim B den yana olur.

Ben kesinlikle C diyorum. Nedeni ise çok basit leona binen kesim genelde apaçi arabasına çeviriyor arabayı bu yüzden hiç sevmiyorum.
soldaki TOFAŞ  ı 

sağdaki sciroccoyu  bitiren  şahıslar 

yazık adamlara yaaa,   doğdumdan beri  yahudi  soykırımı filmi seyrediyorum .....hep yahudiler haklı ,, hep yahudiler ezilmiş ... yeterr beee 300 tane böyle film var . 

kızılderilililer hep soytarı 

bide Türkler  şu apaçilere darbeyi vuruyor ya ?  

Amerika  apaçilerindir !!!!! (soykırım teknikleri için bknz wikipedia ) 

siyu.png

comf. Golf sahibi olarak 2019 araç alırken bende arada kaldım. Lâkin yaş itibari ile 36 ya merdiveni dayayınca vede çoluk çocuklu olduğum için leon bana uygunsuz gibi düşündüm. He birde şu var vw markası daha elit bir algısı var, hatta bi kaç kere çevirmeye girdiğimde önümde leon u polisler durdurdu bana geç dedi.

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@Savatage Samsun özön Seat bayi Ateca için 294 istedi,listede yazan 264 ü  hatırlattım,bize bu şekilde satılacak dendi şeklinde konuştu,artık bayilerde ne yapacağını bilemez durumda ,Hangi bayi merak ettim valla listeyi söyleyen alnından öpmek gerek onları 

Kesinlikle bu paralara bir daha hatchback almayacağım d şıkkını seçiyorum oda benim icin su an BMW 3.20iED

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage Samsun özön Seat bayi Ateca için 294 istedi,listede yazan 264 ü  hatırlattım,bize bu şekilde satılacak dendi şeklinde konuştu,artık bayilerde ne yapacağını bilemez durumda ,Hangi bayi merak ettim valla listeyi söyleyen alnından öpmek gerek onları 
Hocam benim dediğim ?? listesi 

301 bin üzerine prestige paket (sunroof katlanan ayna geri görüş ) 16 bin daha 

317 binlik design 1.5 tsi aracı 

Bu hafta/ gelecek hafta 262 den vermeleri 

Yani liste hikaye .....bayiye giden 55 bin ucuzuna alır

Sizin durum listeden fazla satma  olayı 

Tamam bu bir ilk olabilir. Listeden +30 bin fazlaya satma durumu ....Tr yani hersey mümkün (pejo ya özenmisler)

Screenshot_20200710-002949.png

C diyorum.

Leonlara bir türlü ısınamıyorum. Sadece kalite farkı değil tasarımsal farklılıklar eksiklikler vs de bunda etkin. Önceden dıştan hoş görünürdü gözüme, şimdi sokakta gördükçe bakıyorum Golf daha iyi tasarımlı görünüyor.. (8 için aynı şeyi diyemeyeceğim)

bence A da bir seçenek olabilir, özellikle o bütçeye borçla kredi ile çıkılıyorsa bence 20bin fazladan vermek gereksiz.

Benim çevre eş dost akraba full speed araç değistirmeye devam ediyor.

Bu sefer 

2013 leon Style dsg kullanan bir dostum (aracı 3-5 güne sarı sitede satılır o ayrı konu)

Gitmis 26 temmuz teslim Leon style dsg ye 5 bin kapora vermiş 

Yavvv dedim 

Hanımı boşayıp 

3 gün sonra AYNI hanımla evlenmek nedir ??? (style / style)

1 saat olayı masaya yatırdık 

Tüm araçlar 1.5 tsi dsg olmak üzere

A) 187 den kaparo verilmis style dsg leon

B.)  207 bin  agustos ortası teslim ekselans leon

C) 214,5 COMFORT sunroofsuz golf 

A şıkkı tamam halihazırda sabit kaporası verilmis olan( mantıksız ve muhtemelen doğal olarak vazgecilecek araç )

B ve C  arasında merak ettim ?....bu forumun ismi GOLF TUTKUSU olmasına rağmen ? 

Sandıkta oyunu B ye atacak net %70 çogunlukluk varmıdır acaba ??

Yada benim görüsüm her 10 kisiden kafadan 6 sı (hadi 7 olmasın) ihtimali nedir..

Bu 10 kişiden 1 i benim ! (B)

Geriye kalan 9 kişinin yorumunu merak ettim?

B yada C  olarak çoktan secmeli anket ? (İsaretleyip gecilebilir)

Tesekkürler........
A şıkkında aynı hanımı değil , 7 yaş gencini almış oluyor ))

Kişisel tercihlere gore cok degisken bir konu ama cogunluk donanimci sanki :)

Donanim eksikligi ile rahat yasarim hiç de sesim cikmaz, amma velakin kalite eksikligi her daim küfür ettirir bana 😁

Yoldaki sürüş hissiyati, sessizlik, suspansiyon, icerdeki kalite, kapi kapanislari vs vs kesinlikle:

C - Golf

Tercihim :)

@yusuf Valla geçen Leon'a sahip biri benim arabaya binip ya sunun kapi kapanislari bile farkli dedigi icin söyledim :)  modelini sorayim bakalim bi, makyaj oncesi mi acaba, makyaj da degistiyse :)

1.6 Tdi dsg comf (25k km) satıp 0 Xcellence 150 hp için sıraya yazılsam mı diye düşünmeye başladım :D

Beni ters etkiledi konu

Geri
Üst Alt