Leondan Leona geçiş

@altinoluksd Hocam Full Dolu Leon'a bindim dün  :)  Kalitenin kesinlikle benim için cok onde kriter oldugunu tekrar anladim. Evet bir suru oyuncak var ama arabada oyuncak gibi 😂😂

Egzejere ediyorum biraz tabiiki ama kalite farki ciddi hissetririyor kendini ve 3-5 oyuncak için kaliteden vazgecilmez bence, kalite onemsiz ise insanlar neden gidip bos Bmw Mercedes vs o kadar para verir yapmayın ki eminim burda bicok kiside verebilse alir direk. Oyuncaklar biraz Ergen işi geliyo bana açıkçası, araba ne kadar kaliteli ve oturakliysa onkadar parayi hak eder.

Bu tamamen kişisel tercih, farkli dusunene saygi duyarım.

@yusuf Kapilara'da baktim hocam, fark yok denemez, bence de farklilar :)
Arada verilecek fiyat farkına bence bunlar bir hiç diye düşünüyorum bmw aracımda oldu ama konforunu beğenmiyordum passattan aldığım konforu alamadım (bmw 320d 2014 tekno plus paket) aynı şekilde c200d bu fiyatlara bu paraları vereceğime passat superb alırım param cebimde kalır 

2018 Golf tdi dsg satıp sıfır leon ex alınır mı acaba?Mantıklı mı bu?

Kafam gerçekten karışmış durumda.Donanım merağına pişman olmak da istemiyorum

2018 Golf tdi dsg satıp sıfır leon ex alınır mı acaba?Mantıklı mı bu?

Kafam gerçekten karışmış durumda.Donanım merağına pişman olmak da istemiyorum
Konu 2013 den beri boş style leon kullanan arkadaşın 2020 de dolu dolu leona geçerken comfort golfün üzerini tek kalemde çizmesidir. (Full mantık, adam golf tadını zaten hiç denememiş , leonla devam hikayesi)

2018 sadece 2 yıllık comfort golfü tek kalemde çizip dolu leona geçmek , sadece keyfi bir durum , araç bes yılını tamamlamış olsa belki olur ama , 

Confort golften devam edin...

@Semsam Sıfır araç alacak arkadaşlar için leon mantıklı olduğu için önerildi hocam. 

Hali hazırda aracınız var ve bu kadar yeniyken ben değiştirmedim. 

@Savatage @tiesay  

O zaman fanteziye gerek yok diyoruz,devam ediyoruz.Açıkçası donanımları görünce insan biraz kendisinde olmadığı için

açgözlü davranabiliyor :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage @tiesay  

O zaman fanteziye gerek yok diyoruz,devam ediyoruz.Açıkçası donanımları görünce insan biraz kendisinde olmadığı için

açgözlü davranabiliyor :)
Eksikliğini duyduğunuz donanımları adım adım ekleyerek kendinizi mutlu edin derim. Ha cam tavan olsa güzel olur derseniz satıp Leon alabilirsiniz.

Dün 17:30 civarı konu başlıgını sonlandırdık

Arkadaşla teslimat için bayiye girdiğimizde

3 gümüş gri

1 beyaz 

2 kırmızı 

1.5 tsi dsg ekselans tamamı sunroofsuz (1 gri bizim)

Toplam 6 sunroofsuz ekselans leon teslimat için bekliyordu (zannediyorsun showroomda satılıklar halbuki hepsi sahipli ve teslimat aracı)

Saat 17 de 6 arac teslimat bekliyorsa gün boyu yada dün yada yarın kaç sunroofsuz ekselans leon teslim ettiler/ edecekler siz düşünün

Bu arada herkese 214 den vermisler bizlik ekstra bir durum yok 

Sahibindene düşünlere bakarsanız (235 den ilandalar an itibariyle)

Araca gelince ?

214 e bu araç?  Yoruma bile gerek yok 

Düz vatandaş da araç alabiliyormuş onu anladık ...

IMG_20200826_172620.jpg

Hayirli ugurlu olsun, bir maceranin da sonuna gelindi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Leon golf karşılaştırması gereksiz

Ama 1.5 tsi benzinli olmasından dolayı 

Tdi golfe göre (mute) tuşuna basılmış gibi akıyordu teslimattan sonraki 45 dakikalık siftah sürüşünde

Bundan inip tdi golfe binince de ? Tdi sesi var kabul ama KBB poliklinik randevusuna kadar gidecek bir durum da yok dizelde...

1-2 tümsek / çukur / hız kasisi geçislerinde dikkat ettim soft tangur tungurduz geçiyor engellerden.

1364 tl ye servisten ertesi gün için full link aktivasyon randevusu alındı 

Golfe göre (2100 tl ) indirimli enayilik tarifesi ? Ben 400 den fazla vermem bu işe leon polo ibiza  golf farketmez.

Leon golf karşılaştırması gereksiz
Ama 1.5 tsi benzinli olmasından dolayı 
Tdi golfe göre (mute) tuşuna basılmış gibi akıyordu teslimattan sonraki 45 dakikalık siftah sürüşünde
Bundan inip tdi golfe binince de ? Tdi sesi var kabul ama KBB poliklinik randevusuna kadar gidecek bir durum da yok dizelde...
1-2 tümsek / çukur / hız kasisi geçislerinde dikkat ettim soft tangur tungurduz geçiyor engellerden.
1364 tl ye servisten ertesi gün için full link aktivasyon randevusu alındı 
Golfe göre (2100 tl ) indirimli enayilik tarifesi ? Ben 400 den fazla vermem bu işe leon polo ibiza  golf farketmez.

Evet ayni seyi bende farketmistim. Baslarda rahatsiz edici bir sessizlikti ama artik alistim.

Fullink icin ben hala actiramadim. 3 defa dogus maslaga gittim sonuc hüsran.

Leon Sürücü profili ?

Umarım istisnadır..

Memur arkadaşa yeni aldık daha

Airbaglerin de acilmamasi enteresan olmuş, arac zaten apaçi paket hocam bizimkiler beyefendi Xcellent [emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Geri
Üst Alt