Leondan Leona geçiş

@slck

Ocak şubatta da 

High golf 1.5  207 / 208 di 

Şimdi 250-255 (sadece 14-15 bin lirası ötv %50 den %60 a geçisin bedeli 

Yani 47 bin lik fiyat artışında 

15 bin vergi diliminden  30-32 bin lirası kafadan zam

Marttan beri neye zam yokki

Bi tek bilardo tebeşiri zam yemedi 

2016 highline Tdi Dsg verip yerine 2020 1.5 tsi Dsg Xcellent aldim ve suan 2015 comfort dsg dizel golf le beraber Leon kullaniyorum.

Iki aracta yil tutmasa bile garajimda mevcut o yuzden atip tutmadan bilerek yasiyarak yaziyorum ki LEON alirdim.

Leonun eksiklerini yukarda@yusuf hocam yazmis bende kapi iclerini ve torpidoyu kapladim ve cok memnunun. Bir kere bile highline golfu aratmadi bana. Tek sorunum dizelin torkunu özlememis olmam.

Golf comforta surekli biniyorum ve cok fazla eksik donanim var. LEON XCELLENT cok dolu ve beni oldukca tatmin ediyor.

Leonun kötü yani marka algisinin apaci seviyesinde olmasi, baskasina karsi VW diye hava atma derdi olmayan ve donanim seven herkes Leon Xcellent almali derim. Herkese tavsiye ederim, saygilarimla

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@slck

Ocak şubatta da 

High golf 1.5  207 / 208 di 

Şimdi 250-255 (sadece 14-15 bin lirası ötv %50 den %60 a geçisin bedeli 

Yani 47 bin lik fiyat artışında 

15 bin vergi diliminden  30-32 bin lirası kafadan zam

Marttan beri neye zam yokki

Bi tek bilardo tebeşiri zam yemedi 
Şubat-Mart dönemindeki kur ile hesaplayınca doğuş kuruş zam yapmamış gibi görünüyor.

,ve bugün itibariyle  dedikodusu zaten var olan 

Sunroofsuz Ekselans listeye eklendi (11 temmuz fiyat listesi)

Ve benim gibi Sunrroofa "gerek yok" napıcam sunroofu diyen benim  arkadaş icin 

D şıkkı Sunroofsuz Ekselans  tam isabet şans oldu 

Fiyatta da şu düşüş (sunroof bedeli) çok iyi (en alt satır)

187 ye böylece kapora verilmiş olan baz donanım style (zaten sunroofu yok) aracın hiç şansı kalmadı

13 daha ver

Önler arkalar led gelsin

Hayalet gelsin

Geri görüs gelsin

8 lik Büyük ekran media gelsin (style ın standart ekran halen yazık bi durum düdük 5 inc

Parçalı derili ekselans koltuk gelsin

Keyless giriş ve çalıştırma  gelsin 

17 jant gelsin

İc ambiyans aydınlatma gelsin 

Basit matematik!

IMG_20200711_194404.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Tercihlere saygı duyarım.Ben tercihim kesinlikle C olurdu.Golf'ün ağır oturak halini bana hiçbir leon veremezdi.SuperB sattıktan sonra nedense golf tercihim oldu ve Allah kaza bela maddi sıkıntı vermezse çocuğuma bırakacağım güzel bir hediye olacaktır şuan ki comfort golf'üm

...

[mention=4612]Savatage[/mention] En dolu paketlerde %10 fark olursa sanıyorum 10/10 A3 tercih edilir...

d418e417e9541e0fc8258f3f9a597403.jpg

olayın boyutlarını değiştirelim : )

...

@mufayu

Bir laf vardır 

Audi a4 ten başlar diye ...(doğruluğu %90 bence de)

Biz audiye hiç başlamadan direk a3 ten bitirmeye mecbur  ya da tav olduğumuz icin 

sonucta audi işte diyoruz

bir a6 ile sabit 170 le  uzun yola gitmek isterdim tabi +dereli tepeli tırmanmalı  yol da olsun arada gözümüz tork beygir görsün

Moderatör tarafında düzenlendi:
@Savatage bir zamanla hem eşimde hem de bende a1 vardı,bakıma bıraktık sonrasında sizi maslak doğuş'tan levent metroya bırakalım dediler ve a6 ya bindirdiler eşim araç benzinli galiba sıfır ses var araçta dedi ben de çok biliyormuş gibi e tabi ki canım benzinlidir dedim şoför dönsün ne desin araç 117.000km'de dizel : )  

C....

Her türlü her alan da sıfır golfun üstüne tanımam...:) 

Muhabbet audi ye dönmüş 

Bi video da benden olsun madem 

Tabi golf le kiyaslayamam 

Bilmediğim bir şeyi bildigim birşeyle karşılaştırmak olmaz :)))

Bide milletde para yok diyorlar 😆

Arkadas hangisini alirsa alsin teslim aldığın da cep telini verirmisin arayıp baklavasını isteyeceğim
Hocam allah izin verirse maslak doğuştan araba teslim alıcam ayın 20-25 arası müsaitseniz buluşup size baklava almak istiyorum :)

Geri
Üst Alt