Golf 8 Motor Seçenekleri, Yeni Teknolojiler ve Tüm Detaylı Bilgiler

Sanırım gözler 8'e alışmaya başladı. Eskisi kadar çirkin gelmiyor artık gözüme  :O

Bunlar lansman araçları sanırım diğer bayilerde manuel olabilir

Ilk gördüğümde çirkin gelmişti gözüme.  Fakat şu an için,  gerçekten beğenmeye başladım. Özellikle r line ve gti lar çok hoş.  Bayilerde yerini alsın hemen gidicem test etmeye. Sanırım ilk başta  beğenmeyip,  şu anda  beğenmeye başlayan çok arkadaş var forumda benim gibi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eger 300 bandindan gelirse satabilir ama 400e yaklasirsa rakibi cok, iok basta begenmemistim simdi bakiyorum yine cok alimli gelmiyor renk secenekleri cok facia, gri renk bilgidin uranus grisi gibi, sarimsi yesil ayri bir kafa zaten. Kirmizi olan hos duruyor ama.

r-line on numara olmuş gözüküyor. Ancak bizim arabaların üstüne 100bintl isterler o da bizde yok  :sofor:

vw Golf için yine yapmıştır yapacağını...

MK8 R line 1.5 eTSI fiyatı çok merak ediyorum :)   :rolleyes:

Aracın iyi veya kötü olması önemli değilde.,

Mehmet çavuş aracı beğeniyorsa gider alır keyfine bakar ama Hasan çavuş aracı beğenmediyse bırakın da bi zahmet ne yapacağına kendisi karar versin..

İnsanları anlamak güç..

Golf 7 kullanıcısı olarak

Golf 8 de ucuza kaçılarak çıkardıkları tüm özelliklerin tekrar yerine koyacakları ara makyajlı golf 8.5 bekliyorum  :)

Türkiye’ye gelen Style paketleri görünce gerçekten de üzücü. Kendi şahsi fikrim R-Line dışında hayal kırıklığı bir görüntü. Style paket güncel Golf’lerimizdeki Highline donanıma sahip dediklerinde kafamda farklı tahayyül etmiştim. R-Line pakete de bütçe olarak yetişmek zor olacak gibi, e Style paket de cidden bu hâliyle olmamış. 1.5 Style bu görüntüyle 300 üstü etmemeli. (Güncel fiyatlara bakarak söylüyorum bunu tabi ki, normalde o bile çok.)

Ooooo biz daha 7 kasayi zar zor 7.35 yapabildik hedef 7.5 du

8 nereden cikti

Makas açıldı ben pes ettim 7.35 olarak devammmm

Ooooo biz daha 7 kasayi zar zor 7.35 yapabildik hedef 7.5 du

8 nereden cikti

Makas açıldı ben pes ettim 7.35 olarak devammmm
Yarın Doğuş oto yolu gözüktü.  :sofor:  Ekmek banıp geliriz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Geri
Üst Alt