Golf 8 Motor Seçenekleri, Yeni Teknolojiler ve Tüm Detaylı Bilgiler

@AhmetCakmak Bu GTI TCR modeli olacak büyük ihtimal. GTI zaten tanıtılmıştı. Yalnız bu çok yakışıklı olmuş. Bir de Golf R’ı görseydik.
Evet hocam GTI TCR bu, TCR yazmayı unutmuşum. Golf 8 yine rakiplerinden daha çok satılacak muhtemelen. Benim en çok merak ettiğim Skoda Scala. Tam olarak fiyat/performans aracı olarak bakılıyor satışa çıktığı ülkelerde ve halen bize gelemedi aradan epey zaman geçmesine rağmen. Hayırlısı bakalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

@AhmetCakmak hocam şahsen scala hatchback’ten çok station wagon’a benziyor. Skoda iç hacimde her zaman en yukarıda ama olmamış. Satışları fiyatları belirleyecektir tabi ama Golf rekabetçi fiyatla gelirse yine çok satar. Malzemeden biraz cimrilik yapmışlar belki fiyatlara olumlu yansır. Bekleyip göreceğiz

@Recep Gül olsun sonuçta bizi kiskaniyorsunuz hocam...:)

Aylık verdiğiniz ücret emin olun buradan ucuz aylığa vurunca alım gücüne vurunca kasko sigorta vergi yine öndeyiz sizden totelde....

4 sene yaşadım rüya gibiydi...

Ne yazık ki yaşamak çok zorlaştı igneden ipliğe...

Golf iyidir candır bakalım gelsin dsg ler rahatımıza düşkünüz millet olarak manuel alıp sorunsuz binecegime alırım dsg güncellenmiş yeni vergi oranlariyla dsg patladıca sipariş ederim almanyada sıkıntı yok...

• Beğen
Tepkiler: SCC
Golf 8 mi;

''Dışı sizi içi bizi yakacak...'' 

Dış tasarım kabullenilmese de zamanla göz alışabilir. Yada dışına güzel bir body kit ile dokunuşlar yapılabilir.

Önemli olan iç kısımda ki Teknolojik gelişmeler ve Güzelleşmeler diyebilirim. Çoğunuzun aksine Ben MK 8 den çok umutluyum ve Güzel olduğu- daha da güzel  olacağı  umudumu yitirmedim. Tr paketleri geldiğinde Canlı Gözle bakıldığında inanıyorum ki haksız eleştirinin fazla olduğunu göreceğiz.

Sınıfının Referans noktası olan ve Dünyada En çok satılan ( 35 Milyon adet +.... )  ve Seri üretimi 40 yılı aşkındır devam eden yeryüzünde ki 2 araçtan birisi olan ( diğeri Toyota Corolla) ve Otomotiv Devi Almanların Herşeyi Düşünmüşlüğü ile Alman Mühendisliğine olan Güvenin sembolü olarak GOLF 8 ciddi anlamda Başarılı olması için bence çok neden yoktur.

Herkese Keyifli Forumlar Diliyorum.

@Ender Yorumunuz harika ender hocam.  Bu aracı trafikte'de görmüş birisi olarak söylemek istiyorum. 

Hani diyorum ki bazen "acaba göz alışır mı zamanla? " ama yok trafikte bile gördüğümde sadece yeni model bir golf çıkmış gözüyle bakıyorum. Hani; 

"Vay be adamlar ne tasarım yapmışlar" dedirtmiyor... Fakat bu kasadan sonra makyaja giderlerde ön tasarım vs değişirse belki bir oluru olur. Ama bu haliyle gerçekten düşündürüyor. 

Sizinde dediğiniz gibi, iç tasarıma teknolojik yenilikler adına kötü diyemem, fakat burda da herşeyin dokunmatik olması sanki yoldayken klimayı soğuk açayım derken sıcağa yanlışlıkla gidecekmiş payı veriyor....  Herneyse umarım sizinde dediğiniz gibi olurda az birazda olsa albenisi olur. 

Bu mk8 avmlere anca  yılbası çekilişi mezesi olur ! 

Bu forumda 420 bine kimsenin golf 8 hayali kurdugunu zannetmiyorum şu an

Ama hayalini kurmaya blle tenezzül etmeden (şaaakkkk parayı basıp alacak ) bi dünya adam da vardır TR de

Yanlışlıkla bir mk8  ben almış olsam ? Biri bana hayırlı olsun dese ?  

420 bine bu şekil semal nasıl hayırlı olacaksa artık ?

İlk lansmanda 280 bine gelir deyipte yine burun kıvırılan arabanın 420 lik fiyatına beyin kıvrılır konu kapanır

420 güncel

Aralığa bakılır +450 ???

• Beğen
Tepkiler: SCC
@Recep Gül Hocam kusura bakmayın konu değişecek gibi ama;

Makyajlı Tiguan trafikte gördünüz mü?

Türkiye'den selamlar.

Geri
Üst Alt