Golf 8 Motor Seçenekleri, Yeni Teknolojiler ve Tüm Detaylı Bilgiler

Teknolojiyi sevenlerin teknolojisi dışında güzel bir yeri yok herhalde Mk8 in

@AhmetCakmak Manuel kesin alt dilim %50 ötv den girer. Bakalım 1.0 dsg nasıl fiyatlandırılacak. 

Burada daha çok doğuş un diğer kendi markaları olan seat ve audiyi negatif etkilenmeden bir fiyatlama yapması gerekecek. 

Hazır mıyız? [emoji4] 
/monthly_2021_03/CAB6B8ED-28E1-484A-9DD3-B8ECD8EA7283.thumb.jpeg.bf0a86650a52c3472b6434829f62a875.jpeg
Ben hazir degilim

Henuz 200 bin tlcik acigim var

Satışa ne zaman başlıyorlar , fiyatlar hakkında bilginiz var mı?  Golf 7 den sonra artık 8'e geçmek istiyorum bir 7 sene daha beni götürsün yeter.

Rline jantlar 17 bence bu arabaya biraz küçük kalmış. 18’lik jantlar çok yakışıklı olurdu. Geldiğinde nasipse incelemeye gideceğim. Fiyatlar çok uçuk olmazsa belki düşünebilirim.

Evet gri olan guzel. Ayrica kapilar daha genis duruyo cam orani azalmis gibi gorunuyo... En cok onunu merak ediyodum ama oyle lafini edegeldigimiz kadar cirkin degil gibi. Belki de gerceklik algimiz degisti Dogus un onunde gorunce :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yerden yere vurulmuştu :)  Yerden yere vuran arkadaşlar sessiz bekliyor şuan :)  gayet güzel ve hoş araç. En başında da beğenmiştim. Şimdide gayet beğendim. 7 den 70 e herkesin seveceği ve yolda gördüğünde bakacağı türden araç oldu...

@farukal hocam yeni şeyler güzel gözüküyor göze gene bir dolu 7.5 görüntüsu yok ama güzel duruyor bu arada yine mavi renk can yakıyor 

Geri
Üst Alt