Jump to content

haliluzuner41

2014 Golf.7 sahibiyim 2 multimedia ekrandan hangini almalıyım?

Recommended Posts

Arkadaşlar merhaba ben ilk kez golf 7 2014 aldım ve yeni üye oldum araçla ilgili faydalı bilgiler edineceğime eminim merak ettiğim konuların başında aracım comfortline ve ekran deişmek istiyorum bu iki ekran arasında kaldım bilgisi ve yardımcı olabilecek olan var mı.?

9A69D5B9-11A9-4DBE-9345-E6558DE24A53.jpeg

2D425605-D6F6-4DCB-8ED6-A51CBA68ABE8.jpeg

tarihinde haliluzuner41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

23 dakika önce, haliluzuner41 yazdı:

Arkadaşlar merhaba ben ilk kez golf 7 2014 aldım ve yeni üye oldum araçla ilgili faydalı bilgiler edineceğime eminim merak ettiğim konuların başında aracım comfortline ve ekran deişmek istiyorum bu iki ekran arasında kaldım bilgisi ve yardımcı olabilecek olan var mı.?

9A69D5B9-11A9-4DBE-9345-E6558DE24A53.jpeg

2D425605-D6F6-4DCB-8ED6-A51CBA68ABE8.jpeg

Hocam öncelikle aramıza hoşgeldiniz. 

İlk Golf’ünüz de hayırlı olsun. 

Fotoğraflarını eklediğiniz cihazlar AliExpresste satılır ve RCD330 olarak geçer. CarPlay olduktan sonra her ikisi de aynı bildiğim kadarıyla. Alttakini alırsanız çerçevesiyle almanız gerekir. Üstteki sizin mevcut çerçeveye uyumludur direkt takabilirsiniz

Culture33, onurmat ve AhmetCakmak bunu beğendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Meraba hoşbuldum. Üsttekinde carplay desteği yok android telefonlarla ekrana yansıtma ve video izleme var..Alttakinde ise video izleme yok ama carplay desteği var bende iphone kullanıcısıyım o konuda biraz kafam karışık

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Evet alttaki yeni araçlarda kullanılıyor ve daha şık duruyor. Ali express e çok güvenemiyorum ürün gelse bile çizik ezik çıkma ihtimali var ve türkçeleştirmeydi kodlama işlemiydi fln uraşmak istemiyorm ayrıca geri görüş kamerasıda taktırıcam iyi bi fiyat aldım istanbulda bakalım sanırım alttakini taktırıcam

tarihinde haliluzuner41 tarafından düzenlendi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@haliluzuner41 hocam kamera dahil 1.400₺ kimden teklif aldınız. Bende düşünüyorum. Rcd330 için genelde kodlu haline 900₺ diyorlar. Aliexpresste artık rcd330 ların türkçeleştirilmiş halide satılıyor. Bende apple kullanıcısıyım carplaylı daha mantıklı geliyor. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hocam ben navimexin 10'' 9.0 android cihazını aldım. İstanbul' da anahtar teslim 2.100TL takıyorlar. Ben çok memnun kaldım, cihaz çok hızlı ve aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@coskun023 bende kesin kararımı vermiştim alttakinden alıcam sen aliexpressten mi aldın ben ist da bu tarz işleri yapan birine taktırıcam geri görüş kamerasıyla birlikte.. nasıl ürün deneyimini anlatabilir misin olumlu olumsuz yönleri vs

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
23 saat önce, haliluzuner41 yazdı:

Meraba hoşbuldum. Üsttekinde carplay desteği yok android telefonlarla ekrana yansıtma ve video izleme var..Alttakinde ise video izleme yok ama carplay desteği var bende iphone kullanıcısıyım o konuda biraz kafam karışık

usttekinde car play var hatta ekran resminde bile var acik olan menu zaten car play android sistem stabil calismiyor bilgin olsun

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@haliluzuner41 ürünü iPhone ile kullanıyorum araca bindiğimde telefona dokunma ihtiyacım kalmadı, müzikler, radyo ve navigasyon elinin altında, bt sesi yeterli düzeyde, müzik ses kalitesi iyi, en azından android cihazlardan iyi, Türkçe menü yapıldıktan sonra bazı menülerde (ışık menüsü) resetleme sorunu oluyordu, ben Ersin beye yaptırdım şu an sorunsuz, dijital klima ekrana gelmiyor ama getirenler var, 

genel manada bu cihaz varken android macera aramaktır. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
17 saat önce, jaxen yazdı:

Hocam ben navimexin 10'' 9.0 android cihazını aldım. İstanbul' da anahtar teslim 2.100TL takıyorlar. Ben çok memnun kaldım, cihaz çok hızlı ve aklına gelebilecek her şeyi yapabiliyorsun.

Araba çalıştıktan sonra geriye taktığınızda kamera ve ekran ne kadar zamanda aktif oluyor hocam. Android telefonda stabil değilken araba da stabil olmasını beklemek hiç doğru değil. Ömür olarak da en fazla 1-2 yıl ömrü vardır. Orjinal cihaz bir şanssızlık olmazsa 5-10 yıl rahat aynı performansı verir. 

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...