Jump to content

tgun89

Üye
 • İçerik sayısı

  415
 • ÜYELİK TARİHİ

 • Son ziyaret

4 Takipçiler

tgun89 Hakkında

 • Derece
  İstikrarlı Üye

Bilgiler

 • İsim
  Taygun
 • Yaşadığım Yer
  Ankara

Güncel Profil Ziyaretleri

1527 profil görüntüleme
 1. @Alii teşekkür ederim. Eski videolarımı tekrar yayınlayacağım inşallah.
 2. @PassificGolf7 Auris aracım için almıştım. Golf uzunlara uymaz sanırım. @ysf.yalvac sisler için h11 uyumlu. Bunlar uyar mı bilmiyorum.
 3. @Alii Teşekkür ederim. Kanalı kapattım kişisel nedenlerden dolayı. Yakında başka bir proje yapabilirim ama. Kısmet.
 4. Merhaba. Elimde 1. çift 9005/HB3 Aliexpress den alınma Led ampül var. Hiç kullanılmadı. Konum Ankara.
 5. Ürün Adı: Golf 7 tuş takımı ve airbag kablosu Detaylar: Aracıma ACC yaptığım için boşa çıkan orijinal tuş takımı ve airbag kablosu. İkisini birlikte satıyorum. Tuşlar yaklaşık 6 ay arabanın üzerinde kaldı ancak el alışkanlığı multimedya tuşlarını çok daha fazla kullandım Konum: Ankara Fiyat: 700 TL Fotoğraf: Ürün Adı: Şerit Takip Sistemi kablo demeti Detaylar: ACC montajı yaparken şerit takip sistemli olan kablo demetinden alınca boşa çıktı. Aliexpress ürünü. Konum: Ankara Fiyat: 80 TL Fotoğraf:
 6. @Frkntna önlere bağlı olduğu için önler ile birlikte ayarlanır.
 7. tgun89

  Donan Silecek Suyu

  @Musaaksoy Ben de Ankaradayım. aynı ürünü kullanıyorum. Boş hazneye yüzde 70 cam suyu yüzde 30 saf su karışımı yapıp koydum. Herhangi bir sorun yaşamadım. Hatta bugün sabah saat 7'de arabayı çalıştırdığımda bile donma yoktu. Çalıştırmadan önce fıskiyelere buz çözücü sıktım biraz sadece. Dediğiniz gibi fıskiyeler donmuş olabilir
 8. Videonun yorumlarında bunun sadece kodlama ile değil donanım değişikliği ile olduğunu belirtmiş video sahibi. Almancam olmadığı için translate yaptım. Servisten kontrol ünitesi almış (hangi kontrol ünitesinden almış belli değil), lehimleme vs. gerekiyor demiş sonra kodlama. Ve her kamerada olmuyormuş. Açıklamak istemiyor sanırım nasıl yaptığını.
 9. tgun89

  Golf 7 Midline Plus Retrofit Yardım

  @bnyamnclak @bnyamnclak Hayır hocam karıştırmıyorum sis farı ile gatewayın ilgisi yok. Sis farı için bcmye kablo çekiliyor. Sizin sis farı arka sisler ile mi çalışıyor? Veya bcm destekliyordu belki. Veya pin çakmış da olabilirler bcmye.
 10. tgun89

  Golf 7 Midline Plus Retrofit Yardım

  @beterr Sis farında orijinal yapacaksanız en az mid bcm lazım diye biliyorum. Midline pluslarda low. Benim araç midline ama fabrika çıkış sis farı olduğundan üzerinden mid bcm çıkmıştı.
 11. tgun89

  Lane assist+ kör nokta +orjinal stop

  @Tanju1616 Youtube'a atıp paylaşabilirsiniz.
 12. tgun89

  Golf 7 Midline Plus Retrofit Yardım

  @beterr "Sürüş mod, Far Yağmur Sensörü, Ayak Aydınlatma ve Kapı Uyarı Işıklarını " bunlar için BCM değişimine gerek yok. BCM değişimi koltuk ısıtma orijinal zenon far falan takacağınız zaman lazım olur. Aliexpress konusunda da benim aracımda midline plus, çoğu yaptığım retrofitin malzemelerini oradan aldım gümrüğe takılan sadece multimedya oldu. Ona da yüzde 20 + yüzde 20 toplam yüzde 40 vergi ödedim. Yine ürünü aldım. Yine de ucuza geldi buraya göre. Siz yine de fiyat araştırması yapın bazı malzemelerde hiç fark olmayabiliyor. Retrofitlerr ile ilgili de forum bir derya deniz ben az bir şey
 13. tgun89

  Golf 7 Akü Değişim Önerisi

  Ben servisten Eco seri olmayan orijinal aküyü zubizu indirimi ile taktırmıştım. Ben de, şu anki durumlarda çok büyük fiyat farkı oluşmuyorsa yetkili servis öneririm.
 14. tgun89

  İlk Retrofit (Aklıma Takılanlar)

  @EsXi ... Düzeltme: Sürüş profil aktivasyonu 750 TL imiş. Euro düşünce fiyat lar düşmüş doğal olarak. Böyle bir niyetimiz var ise @forjust1day 'dan bilgi alabilirsiniz.
 15. tgun89

  İlk Retrofit (Aklıma Takılanlar)

  @EsXi @EsXi1- retrofit iyi niyet garantisinde çıkarmaz diye biliyorum 2- çoğu üründe 16 25 TL arası ödüyorum. Multimedya aldığımda yüzde 40 ödemiştim 3- evet takılabilir 4- Online aktivasyon şart 5- işini bilen bir yere yaptırdıktan sonra hiç zarar gelmez 6- kaskoya aksesuar işletilebiliyor ama bunlar zenon far, multimedya, çelik jant vs. benim bildiğim. Mesela şerit takip kaskoya işletilebilir mi zannetmem kasko firmasından kasko firmasına da değişebilir ama hakim olduğum bir konu da değil.
×
×
 • Yeni Oluştur...